Witam.
Jestem nowym uzytkownikiem Dogomanii i zarejestrowalam sie wlasnie dla tego postu. Jestem wam wdzieczna, ze piszecie o tej sprawie....
Jestem czlonkiem gdynskiego zwiazku i moge wam tylko poweidziec ze nie macie po co pisac do ich zarzadu....bo cala reszta nie jest nic lepsza....
Ja i inni zwykli czlonkowie chcemy sie wypisac, bo niestety w tym zwiazku jest folwark prywatny. Jedyna nadzieja jest w Zarzadzie Glownym ZKwP i moze wkoncu rozwiaza ten zwiazek, zanim pani o ktorej mowa obejmie kolejna grupe psow (mam na mysli grupe V, bo taki ma zamiar).
Ja zgralam na plytke wszystkie zdjecia i juz wystosowalam odpowiednie pismo ktore trafi do Towarzystwa Opieki nad Zwierzetami od razu w piatek z rana( bo przyjmuja w pon. i pt. tylko)
Dzieki jeszcze raz bo dzieki WAM ma dowody potrzebne do interwencji!