[QUOTE]Jak ty to zrobiłaś ,że one tak grzecznie siedzą ?[/QUOTE]
Jak to jak :D, komęda "waruj" , maluszki kumate ;).....a tak naprawde machalam im szmatka przed pyskami, poza tym byly tak najedzone, ze nei chcialo im sie ruszac :evil_lol:
Witamy
Nasze maluchy dzis skonczyly 6 tygodni i ani sie obejzec, a pojada do domkow :((
Szesc maluchow ma juz przyszlych wlascicieli, dwa wciaz czekaja na odpowiednie domki: Juan i Drako vel Drakula :)
A z innej beczki, Shadi znow odniosl sukces. Na wystawie wygral Zwyciestwo mlodziezy -psy i brakuje nam jednej wygranej do Championatu :)
Shadi wystawowy:
[img]http://img373.imageshack.us/img373/8416/albumpicfy1.jpg[/img]
[img]http://img373.imageshack.us/img373/6419/p5010048jw1.jpg[/img]
i nasze dzieciaczki
Juan:
[img]http://img373.imageshack.us/img373/5691/p5020138mu5.jpg[/img]
Drako
[img]http://img373.imageshack.us/img373/5151/p5030166hz0.jpg[/img]
Pozdrawiam
Don Juan - naczelny model miotu hihi
[img]http://img80.imageshack.us/img80/2053/p4230064bn6.jpg[/img]
Sara
[img]http://img80.imageshack.us/img80/5328/p4220003ab4.jpg[/img]
Shadowek
[img]http://img80.imageshack.us/img80/9572/p4200256nh6.jpg[/img]
Pozdrawiamy :evil_lol:
Witam
Kciuki pomogly, Shadi - Zwyciezca mlodziezy, Najlepszy Junior, ocena doskonala :)
Czeka nas z nim duzo pracy. Sedzia powiedzial, ze jak dopracujemy szczegoly, Shadi bedzie wymiatal hihih
Pozdrawiam
Witam
Dziekuje za mile slowa :)
Nowe fotki maluchow sa na naszej stronie. Zostalo nam jeszcze 4 panow, ktorzy czekaja na dobre domki :)
[QUOTE]achhhh moj chrzesniak wyrasta na prawdziwego don Juana[/QUOTE]
Oj tak!! :)
Pozdrawiam
aga
To ja pokaze przedstawiciela mojej gromadki czyli: DON JUAN Morceau de Roi - 18 dni :)
[img]http://img510.imageshack.us/img510/9332/p4120025hi7.jpg[/img]
[QUOTE]Kolejny "Żółtek"?[/QUOTE]
A no, taki malu suprise dla mnie ;|
A to nasz maly Don Juan-18 dni
[img]http://img510.imageshack.us/img510/9332/p4120025hi7.jpg[/img]
Pozdrawiamy