Jump to content
Dogomania

niki_ill

Members
  • Posts

    1141
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by niki_ill

  1. Gratuluje wszystkim maluszko :D My dzis udajemy sie na randke, trzymajcie kciuki :D
  2. [QUOTE]Niki ill trzymam kciuki! A co tam u Juana - mojego ulubieńca z Twojego ostatniego miotu?[/QUOTE] Dzieki wielkie, randka jednak juz jutro :) Juan m asie bardzo dobrze, czego przykladem jest fotka: Na tej fotce Don Juan-8 miesiecy Teraz, jesli sie uda, bedziemy oczekiwac samych zoltkow :) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img361.imageshack.us/img361/2642/zdjcie123dk2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img361/zdjcie123dk2.jpg/1/][IMG]http://img361.imageshack.us/img361/zdjcie123dk2.jpg/1/w640.png[/IMG][/URL] Panienkabubu, dzieki za kciukasy :D Besa trzymam kciuki :)
  3. Hehehe, niekoniecznie z czarna maska, bo przyszly maz ma znaczenia :P a zacznie sie przyczyniac od piatku :P
  4. Dzieki, jestesmy bardzo podekscytowani, w koncu beda same zoltki :multi::evil_lol:
  5. Trzymam kciuki za przyszle mamusie :lol: My szykujemy sie do krycia, w sobote pierwsza randka suczy :) Trzymajcie kciuki :)
  6. Super fotki i fajne faflaki :) Wystawy to zabawa, szkoda, ze duzo ludzi o tym zapomina:roll:
  7. Dzielny Avanti :D
  8. Dziendoberek, witamy w ten mrozny dzien, my juz po bieganku i treningu, teraz herbatka :D gdzie jakies foty?????????????:mad:
  9. Alicja no mam nadzieje :eviltong:
  10. No i jeszcze musi pozwolic obmacac jajka:diabloti::razz:
  11. [QUOTE]Jesoooooooo! Z nieba mi kobito spadłaś![/QUOTE] nie no tylko z Gdanska :evil_lol:
  12. To zdjecie na stronie ojca Twojego malca, jest chyba z ringu glownego :) Tak jak mowilam wowczas sie przydaje taki sposob wystawiania. Tak naprawde kazdy wystawia jak mu wygodnie, najwazniejsze, by pies byl pokazany z samych dobrych stron, Ja nie lubie tak wystawiac, bo bokser wyglada jakos tak nienaturalnie, ale to moja opinia :) Z Nera sporo cwiczyslismy, ale ona poprostu lubi show i pokazywanie sie :) A jak cwiczenia w ruchu? To rownie wazne :) Iza wiem jak to jest. Na Nere kiedys szczuta byla suka, jakas ruska chyba :angryy: Szlag mnie trafial, suka malo piany na pysku nei dostala, az sam asie jej bac zaczelam :angryy:
  13. Chodzi mi o sytuacje w ringu, gdzie sa rywale i bywa, ze inny wystawca wrecz szczuje na swojego konkurenta:angryy:
  14. A moze jakies fotki rodzicow???:razz: Jesli chodzi o wystawianie, mnie tylko wkurza i irytuje, wystawianie psa na innego psa....szkoda slow:angryy:
  15. Wiesz te asystowanie zza ringu (tzw, double handling), to tak pol legalne heheh, niby nei mozna, ale Wiekszosc tak robi, mysle, ze jesli nei przeszkadza to innym wystawcom to nei ma w tym nic zlego. Nogi u Nery moglyby byc jeszcze lepiej ustawione, ale ona dopiero jak wchodzi na ringu, pokazuje co potrafi, czego nei moge powiedziec o Shadowku. On normalnie showmen, a w ringu...ech duzo jeszcze nas pracy z nim czeka :) Oj tam blade pojecie, czlowiek zawsze sie uczy. Ja caly czas korzystam z rad doswiadczonych hodowcow...wiele nauki przede mna :) Po kim jest pregusek?
  16. Ja jestem poczatkujacym hodowca, generalnie wychowalam jeden miot a drugi mam w najblizszych planach. Postawa malca poprawna na drugiej fotce, na pierwszej niebardzo. Ja generalnie nie lubie wystawiania psa z reki i nie jestem tego zwolenniczka, choc przydaje sie to na ringu glownym, gdzie jest ciasno. Wg mnie bokser sam z siebie powinien sie ustawic odpowiednio, ja stosuje zabawke, ktora pokazuje moim psom ktos zza ringu, Najlepiej jak jest to nowa zabaweczka kupiona na wystawie, ktora przez kilka minut mogl sie pobawic pies. Na moje psy to dziala :) jesli pozwolisz wstawie fotke Nery, z ktora cwiczylam wystawianie na zabaweczke wlasnie: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img179.imageshack.us/img179/7348/pa110090jp3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img179/pa110090jp3.jpg/1/][IMG]http://img179.imageshack.us/img179/pa110090jp3.jpg/1/w500.png[/IMG][/URL] tu potrzebne byly 3 osoby: jedna-ja wystawialam, znajomy robil fotki, a TZ machal zabawka hehe:evil_lol: Pozdrawiam
  17. Prosze mi sie tu nei smiac, mleko smakuje dokladnie jak od krowy...od neij tez kiedys z cyca pilam:roll::oops:.... sie lepiej juz zamkne:crazyeye: Plany, czyli hodowla?
  18. Iza przytaszczylam dzban kawy w ta ponura pogode :):evil_lol:
  19. [QUOTE]a tak właśnie tu widzę, że pręguski chyba nie są u Was faworytami[/QUOTE] No wstyd sie przyznac, ale ja zolta masc wyssalam DOSLOWNIE!!! z cycka naszej pierwszej bokserki, w hodowli mojej babci. Robilam za 7 szczenie i sprobowalam mleka....mialam wtedy 8 lat:roll::oops::oops::oops::oops:, a to byla zolta suka z czarna macha..i co teraz luknac na moja hodowle i widac 3 czarne pyski. Cos w tym musi byc :diabloti: U a widze plany powiekszenia stada pokazne :D [QUOTE]My z Agą to tak trochę tymi żółtkami skrzywione jesteśmy Aga ma 4, ja jednego starucha i w życiu bym go na innego nie zamieniła[/QUOTE] Iza, skrzywione to malo powiedziane chyba:evil_lol:
  20. To i ja witam:evil_lol: Psiska sliczne, ja oczywiscie zoltkowa jestem, ale mlody pregole takze piekny :loveu: Pozdrawiam
  21. Witam Bardzo diekuje za mile slowa :oops: Tak bialaski to wyjatkowe psiska, nie tylko ze wzgledu na masc. Ciesze sie, ze po pierwszych perturbacjach, teraz maja wspaniale domki :) Co do Drako, to bardzo jestesmy z niego dumni:multi: Pozdrawiam
  22. Synek Nery - Juan 8 miesięcy :loveu: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img247.imageshack.us/img247/4193/zdjcie123tl5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img247/zdjcie123tl5.jpg/1/][IMG]http://img247.imageshack.us/img247/zdjcie123tl5.jpg/1/w640.png[/IMG][/URL]
  23. [QUOTE]Szkoda , że u nas rasa jest nie doceniana i nie dostatecznie wykorzystywane są możliwości i zalety bokserów [/QUOTE] Rzeczywiscie..no coz u nas jest jak jest:roll:
  24. Gratuluje pieknych maluszkow :) My planujemy krycie :)
  25. Drako dziekuje :) Kolejne fotecki ;) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img48.imageshack.us/img48/6632/obraz037gt3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img48/obraz037gt3.jpg/1/][IMG]http://img48.imageshack.us/img48/obraz037gt3.jpg/1/w333.png[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img48.imageshack.us/img48/4420/obraz029kg6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img48/obraz029kg6.jpg/1/][IMG]http://img48.imageshack.us/img48/obraz029kg6.jpg/1/w333.png[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img48.imageshack.us/img48/2554/obraz030bg4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img48/obraz030bg4.jpg/1/][IMG]http://img48.imageshack.us/img48/obraz030bg4.jpg/1/w500.png[/IMG][/URL] Pozdrawiam :)
×
×
  • Create New...