[quote name='amstaffmania']ja tez nie jestem zwolennikiem kagańca, z bardzo prostej przyczyny. kiedy jest lato, pies ziaje, zeby ochlodzic organizm. zakuty w kaganiec, nie moze w zaden sposob uchronic sie przed upalem. [/quote]
alez moze, po to sa odpowiednie kagance!