Jump to content
Dogomania

:: FiGa ::

Members
  • Posts

    19137
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by :: FiGa ::

  1. Frodek basenowy wymiata :multi:
  2. Swietna wiadomosc... grzeczny Hrabcio badz, grzeczny!!!! :kciuki:
  3. Hrabcio bądź grzeczny :kciuki:
  4. Bezpośrednio na wydarzeniu nie, ale pojawił mi się Rudzik wczoraj na tablicy i prosił o domek. Ciesze się ze to jednak pomyłka :multi:
  5. Na fb wpadł mi w oczy apel o dom dla Majkela, to pomylka czy pies znow ma niepewna przyszlosc?
  6. [quote name='bela51']Szkoda, ze nie mozna zapytac Donalda, czy woli umrzec, czy zyc w zamknieciu. Czy nie zbyt łatwo wydajesz ten wyrok ? Moze lepiej dorzucic sie do utrzymania Donalda ?[/QUOTE] [B][B]Stan na 02.07.13:[COLOR=#ff0000] -194,15 zł. [/COLOR][/B][/B]Do końca miesiąca trzeba uzbierać ok 650zl... Deklaracji bylo sporo, teraz jest ich garstka.
  7. Tak dlugo byla cisza a tu co...? Dwa domki na raz chcą Hrabala, wow :multi: Trzymamy kciuki :kciuki:
  8. Adopcje stoja od jakiegos czasu.... koszmar :(
  9. Aniu, ja się z Wami zgadzam w 100%, wiem, ze to niestety konieczne wyjście. Wiecie jednak ze serce i rozum rzadko mówią jednym głosem, stad te wszystkie wątpliwości.
  10. Potwornie to smutne, ale to prawda... Ja podtrzymuje swoja deklaracje na tak dlugo jak bedzie trzeba. Ba, bede wplacac dla Donka 80zl miesiecznie, zeby was troszke odciazyc. Cieszy mnie fakt, ze Donald ma od kilku miesiecy fajne zycie - spacery, kontakt z czlowiekiem, pelny brzuszek... ale z drugiej strony rosnie w gardle gula na mysl, ze dalysmy mu to tylko po to by zaraz odebrac... ciezko :(
  11. P. Iwona adoptuje Hrabcia, a nie jego przeszlosc :) Jesli Hrabek bedzie "swoj", to co moze stac na przeszkodzie?
  12. [img]https://lh6.googleusercontent.com/-lVXlRCGmhQg/Udk6W17GxrI/AAAAAAAAKA8/h3nlcJ66eJM/w800-h532-no/DSC08944.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-ijA2RQm-0eY/Udk6d7HemMI/AAAAAAAAKBM/4w5yK142g3s/w800-h532-no/DSC08984.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-Ecvw7BGRlgc/Udk6uqfLljI/AAAAAAAAKCE/GUdF5S3CuVg/w800-h532-no/DSC09475.JPG[/img] Nie moge odnalezc jego watku :hmmmm: A teraz zmywamy sie z Marcelastym na miasto :) Moze wezme aparat hmmmm :hmmmm:
  13. Pamietacie Dropsa? :cool3: Drops podroznik :) [img]https://lh5.googleusercontent.com/-dQCx9TJGFGc/Udk5yHvI1_I/AAAAAAAAJ_M/oiYCAy6NSYA/w800-h532-no/DSC08607.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-TsUNBxJ48mU/Udk6BNEUPoI/AAAAAAAAJ_8/-BJrQobzHXs/w399-h600-no/DSC08727.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-_y4Y0gd-psA/Udk6C6LRQ7I/AAAAAAAAKAE/2Sbq9-xKbHA/w399-h600-no/DSC08733.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-rE6zqFB9IIY/Udk6JXohWuI/AAAAAAAAKAU/3c0kY_bSglw/w800-h532-no/DSC08761.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-QE_40jmjqwY/Udk6LymoTgI/AAAAAAAAKAc/tXijIhhzJE4/w800-h532-no/DSC08843.JPG[/img]
  14. Olciu, jak Ci tam jest? Myslalam dzis o Tobie, pamietam te pogodna mordke :calus:
  15. [quote name='Bogusik']Oczywiście chciałam michelle dpowiedzieć z cytatem i znowu dogo problemy... michelle myślę,że źle zrobiłyśmy wstawiając do ogłoszeń nie prawdziwe dane o Hrabciu.Myślałam,że nowy tekst,pozwoli mu łatwiej znaleźć domek i dlatego go poparłam.Dopiero jak napisałaś o nowej książeczce,to spadłam "na ziemię" Według mnie,to p.Iwona /również inne osoby poważnie zainteresowane/powinna poznać prawdę o przeszłości Hrabcia.Jeżeli będzie naprawdę go chciała,to zrozumie naszą "desperację" w sprawie ogłoszeń.Różnie bywa i gdyby przez przypadek p.Iwona trafiła na prawdziwy ślad jego przeszłości,to uznała by nas za oszustki :-( Nie mam w zwyczaju kłamać i zawsze uważałam,że potencjalny domek powinien wiedzieć wszystko!Piszę o tym,bo nie daje mi to teraz spokoju i nigdy bym sobie tego nie darowała,gdyby z tego powodu,Hrabcio wrócił z adopcji...:shake:[/QUOTE] A ja jestem zdania ze najwazniejsze jest to jaki pies jest i jak wpasuje sie w rodzine, jego przeszlosc, o ile nie wplynela powaznie na jego psychike, nic nie znaczy.
  16. W nastepna sobote/niedziele? To bedzie najdluzszy tydzien w moim zyciu :evil_lol:
  17. Gdzie najlepiej kupic adresowki? Mozecie mi cos polecic?
  18. Pani Iwonie dobrze "z oczu patrzy" jak na razie. Ja po cichutku, w kaciku zaciskam kciuki... niech Hrabcia odwiedza i... zycze by nie chcieli wracac bez niego :cool3: Z reszta, czy w gre nie wchodzilaby np adopcja probna? Jesli przejda wszelkie testy Michaele, dostana zielone swiatlo do adopcji to czy nie warto sprobowac? Jesli zgodzi sie z kotem - bajka!, jesli nie to wroci do DT... zobowiazuje sie pokryc koszta transportu z powrotem ;) A kotkow oczywiscie sie nie meczy :siara: To co napisala [B]farmerka[/B] nt kotow to 100% prawdy. Moj poprzedni kociak Kubus byl totalnym Mieciem, psy nosily go w pysku, spal z nimi, od zawsze myslelismy ze jest masochista bo sam zaczepial Fige do zabawy i pozwalal sie przygniatac przez nia do ziemi i wcale sie nie denerwowal tylko bawil w najlepsze. Obecna kocia jest z nami 2 lata, nigdy nie bawila sie z psami (Figowa probowala zabawic sie jak z Kubusiem, skonczylo sie to rozcietym uchem i mieszkaniem we krwi), widac ze psiaki maja do niej respekt. Nie kochaja sie, ale toleruja, to zupelnie wystarczy :) Hrabcio jest madry, nie to co moje nakrapiane goopie i bezmozgie :D
  19. Moje psy poza domem maja wlaczone "dopasc, zagryzc", w domowych warunkach tego problemu nie ma. Michaelle, nie masz tam jakiegos kota w sasiedztwie, co by do domu wziac i pomeczyc troche :siara:
  20. Jak na oznaki paranoi to wszystko zbyt pięknie składa się w jedna całość... Kibicuje wam mocno... Umów podpisanych nie macie, ale na wyciągach z banku będą przelewy na konto "Wioli". To nie wystarczy jako dowód wyłudzenia?
  21. Wplynela deklaracja czerwcowa od mdk, dziekujemy :Rose:
  22. Nie wierze.... Daszenka z TM... To nie miało tak wyglądać... :( Cala sytuacja rodem z amerykańskiego dramatu... to nie moze byc rzeczywistosc...
×
×
  • Create New...