Jump to content
Dogomania

Aga76

Members
  • Posts

    24949
  • Joined

Everything posted by Aga76

  1. [quote name='Pegaza'] ja se jutro przytacham karmi i se szczele z rumem..ostatnio cos mi to zasmakowalo i dobrze mi to wchodzi:roll::evil_lol: [/quote] Ciekawe połączenie, nie próbowałam jeszcze takiego cuda :cool1:
  2. [quote name='ewa2909']Cze Aguś:loveu: U nas już 3 nocke jest strasznie zimno:shake::shake::shake:,ale dzisiaj w dzień(tz tak o 17)pogoda śliczniutka:evil_lol:[/quote] Czeee :multi: U nas to samo, rano jest przeraźliwie zimno...
  3. Aga76

    Aksa i Tofi

    [quote name='ewa2909']Właśnie włożyłam bateryjki do ładowania:evil_lol:[/quote] Dobry początek :megagrin:
  4. Aga76

    Aksa i Tofi

    [quote name='ewa2909'] Ale jest szansa bo mamy wikendzik:multi:[/quote] Obiecujesz? :cool3:
  5. Płoty i bramy pomalowane? Za tydzień wybieram się na wesele :cool3:
  6. [FONT=Georgia]Maluszku, miałabyś już 4 lata... [/FONT]
  7. Aga76

    Galeria Fidlastego

    Jak tam montowanie i druga strona pokoju? Co spojrzę na kwiatek to wydaje mi się trójwymiarowy :loveu:
  8. [quote name='tigrunia'] Pozy niekiedy nieziemskie łapie .. lubi też pić do góry brzuchem :evil_lol:[/quote] :roflt: Prawdziwy Księciunio
  9. [quote name='Pegaza']u nas widocznie ciepla zoska hihi bo od rana grzeje slonko:evil_lol: cze:multi:[/quote] U nas Zimna w końcu sobie poszła :evil_lol: i teraz jest suuper i weekendzik już tuż tuż...
  10. Aga76

    Galeria Fidlastego

    [url]http://i592.photobucket.com/albums/tt6/fidlak1/tn_5-1.jpg[/url] A się ziewnęło chłopakowi :evil_lol: Teraz to będzie pokój Fidlaka!
  11. [quote name='Pegaza'] ptfu se przypomnialam ze prasowanie mam jeszcze...:roll:[/quote] :evil_lol: pfuuu, po coś sobie to przypomniała!
  12. [url]http://images45.fotosik.pl/125/3cdea46a722e20c2med.jpg[/url] Chłopak ma luzy w dostępię do mleka :lol: jak mu wygodnie
  13. Aga76

    Galeria Fidlastego

    Cześć :loveu: Łooo, pościel z Giżycka :multi: i w dodatku nazwisko mojego profesora z liceum :evil_lol: gites
  14. [url]http://i41.tinypic.com/wrl79w.jpg[/url] Uciekam, uciekam... :evil_lol: Cześć Kasiu :loveu: Mati fajnie wygląda, pewnie teraz jest mu lżej latać po ogrodzie :thumbs:
  15. [quote name='Mała Rita'] No wiec... terakota brąz, kafelki taki odcień żółtego :loveu: [/quote] :lol: ciepło będzie
  16. [url]http://i41.tinypic.com/seyvlz.jpg[/url] Cze Kobietki :loveu: Całkiem kolorowo już u was :lol:
  17. Zimna Zośka! Zimna Zośka! brr brr brr :evil_lol: Dzień dobry :ghost_2:
  18. [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz005-4.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz006-5.jpg[/IMG] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSofftobed.gif[/IMG]
  19. [quote name='tigrunia']No to trzeba coś rozkręcić :drink1:[/quote] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/Jun%20doin/3410.gif[/IMG] Trzeba się nawilżyć, hihihi
  20. [quote name='tigrunia']No babcia ciocie zabrała więc jest full komplet :cool3: Ano pewno..właśnie się zachwycają "o jeny jak on ziewa", "o jeny jak on sie przeciąga" :crazyeye: :evil_lol:[/quote] zachwycona pielgrzymka :evil_lol: :loveu:
  21. [quote name='tigrunia']A cos myślała :cool3:[/quote] Nic, nic - tylko ostatnio to taka posucha imprezowa raczej nastała.
  22. [quote name='tigrunia']Babcia przyjechała.. radocha na całego [URL="http://www.glitter-graphics.com"][IMG]http://dl3.glitter-graphics.net/pub/701/701203pncmyrqr1d.gif[/IMG][/URL][/quote] To bardzo rodzinnie się zrobiło :loveu: Zachwycona jest potomkiem?
  23. [quote name='tigrunia']Dziękować, dziękować :B-fly: No to dalej Aga.. dawaj ze mną :diabloti: [URL="http://www.glitter-graphics.com"][IMG]http://dl9.glitter-graphics.net/pub/1053/1053409hzbiegnapu.gif[/IMG][/URL] :ylsuper:[/quote] Jesteś w super formie, wywijasz lepiej niż w YCD !!!
  24. Co teraz robi szkrab, śpi czy się pożywia?
×
×
  • Create New...