Oj chlopaku nasz chlopaku ,,,lata tobie leca w schronisku i nikt cie nie chce przygarnac,,,,,Wiem ze masz lepiej niz wiele innych psow,,w wiejskich schroniskach,,,takich jak chociazby krzyczki,,,,ale zal mi ze nie masz prawdziwego zycia,,,a ja juz jestem daleko i do dawna juz nie przy tobie,,,,Smutna rzeczywistosc,,,moze ktosby zechcial ja zmienic!!!??????:-(