Swieta racja!!!!ludzie oddaja szczeniaczki,,,i w rzeczywistosci one ida dosc szybko do domu,,ale i tez w miare predko wracaja na stare smieci ,,a raczej do schronow,,,,,w koncu te nasze sopociaki skads sie biora,,,,
Kiedys to byly wlasnie takie szczeniaki,,,,,!!!!
Bo przeciez suka musi miec choc raz mlode ,,a po drugie zal usypiac nowonarodzone ,,,albo sterylizowac suke,,(takie to nie ludzkie),,,durne ludzkie pomysly!!!!
....