[quote name='an3czka'][I][B][U]Bigos[/U] żebyś wiedziała. Kiedyś to ja byłam tą najukochańszą. Odkąd pies poszedł z Panem na polowanie wszystko sie zmieniło, ale wcale nie jest mi z tym jakoś źle. [/B][/I]
[I][B]A niech się uwielbiają wzajemnie!:loveu: [/B][/I][/quote] a od jakiego wieku zaczął chodzić na polowania?