Jump to content
Dogomania

Ajronowa

Members
  • Posts

    330
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ajronowa

  1. i na koniec, pan w starszym wieku czyli Ajronek :loveu: [IMG]http://img160.imageshack.us/img160/985/czer157be1.jpg[/IMG]
  2. taniec z Charlii [IMG]http://img47.imageshack.us/img47/5576/czer102qv0.jpg[/IMG] pamiątkowe zdjęcie:loveu: [IMG]http://img235.imageshack.us/img235/9875/czer131jx5.jpg[/IMG] ćwicząc do euro 2012 [IMG]http://img521.imageshack.us/img521/5044/czer144gp8.jpg[/IMG]
  3. i troche 1 czerwcowego dogowiska na PM :) Cześc Kamaro! [IMG]http://img108.imageshack.us/img108/1248/czer028wk0.jpg[/IMG] Pooooooooooczekaaaaaaaaaaaajj.... [IMG]http://img517.imageshack.us/img517/1623/czer035ql5.jpg[/IMG] [IMG]http://img116.imageshack.us/img116/2660/czer038im0.jpg[/IMG] Jive! Czekaj! Nogi mi się poplatały! [IMG]http://img339.imageshack.us/img339/3674/czer043ld5.jpg[/IMG] O, juz jest okej [IMG]http://img108.imageshack.us/img108/9914/czer044bh4.jpg[/IMG] Łubudup łubudup łubudup [IMG]http://img108.imageshack.us/img108/3945/czer051kb0.jpg[/IMG] Beeeeeerek!:pierced: [IMG]http://img516.imageshack.us/img516/690/czer057ap8.jpg[/IMG] Już Cię prawie mam:broomstick: [IMG]http://img108.imageshack.us/img108/1500/czer058hw4.jpg[/IMG] No nie... znowu ja?! [IMG]http://img516.imageshack.us/img516/9770/czer059di4.jpg[/IMG] Ojjj nie, ja juz nie mam siły:meditate: [IMG]http://img516.imageshack.us/img516/7214/czer060vn8.jpg[/IMG] Ola psytuliii :D [IMG]http://img516.imageshack.us/img516/7136/czer073al8.jpg[/IMG] Wodopoj [IMG]http://img516.imageshack.us/img516/3226/czer076xl2.jpg[/IMG] cdn
  4. Dzika bestyyyja atakuje [IMG]http://img528.imageshack.us/img528/9665/czer011hs6.jpg[/IMG] [IMG]http://img528.imageshack.us/img528/8554/czer015vm7.jpg[/IMG]
  5. Gratki dla Drakulca:lol:
  6. Zdjecia sa ŚWIETNE!!!!! Idealny kontrast!
  7. To brzmi jak jakas niesamowita mistyfikacja! Jestem w olbrzymim szoku...
  8. [quote name='akard']Daleko nei tylko kierofce trzeba miec:cool3:[/quote] Dacie rade :)
  9. [quote name='akard']Dogowisko bardzo chętnie...choć mnie z 3 to tez różnie wypada. co do śliny zaś....:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: u mnie jakoś dziwnie , prawe nie ma. Kiedy patrze na Jiva :crazyeye: :crazyeye: ile potrafi wyprodukować[/quote] Ja zoraginzuje dogowisko u siebie, w wakacje, wtedy wiecej czasu:cool3: u mnie duzo lasów i łąk:p moze ktos przyjedzie... A od Was to chyba w sumie nie tak daleko ( Władysławów k/Magdalenki) Co do śliny... ohhh przebił tate, przebił...:shake:
  10. [quote name='emdziolek']Ło Boziu- jakie śliczne Konie :D :cool3::cool3::cool3: No nie można się im oprzeć :loveu::loveu::loveu: Jakie słodziaki:loveu::loveu: Gratuluje pupilków:loveu:[/quote] Dziekuje!:multi:
  11. [quote name='akard'] Nie przeszkadzać maluniemu;) [IMG]http://img516.imageshack.us/img516/9071/27maj016muf9.jpg[/IMG][/quote] Hehehehe:D Czy to juz foty z nowego miejsca pobytu?:cool3:
  12. [quote name='akard']Widze, ze kolega sporty uprawia :crazyeye: :eviltong:[/quote] NBo uprawia uprawia, :cool3: musimy sie wkoncu na jakies dogowisko wybrac, ale od nas wszedzie daleko:shake: [quote name='Ania-shira']Ten jęzorek ma bobmowy podaczas biegu :loveu: :lol: :multi: Tak mu śiwtnie wisi na boku :lol:[/quote] wisi, lata, podskakuje, moja droga pełen zakres:eviltong: [quote name='anetta']Dobrze ze go nie zgubil po drodze :evil_lol: rewelka [URL]http://img520.imageshack.us/img520/6383/kopiazmaj152oe1.jpg[/URL][/quote] Mam nadzieje, ze nie zgubi, chociaz, wodospad śliny byl by wreszcie ukrucony:eviltong:
  13. [quote name='akard']Syskie trzy :loveu: :oops: :multi: :multi: [IMG]http://images20.fotosik.pl/393/42f5de421c629391.jpg[/IMG][/quote] Ale kontrast kolorystyczny!:lol: Super to wygląda i do tego czerwone obróżki :) i to światło... :cool3: Bardzo fajne zdjęcie, no i modele w sumie tez niczego sobie:eviltong: hihihi
  14. [quote name='PIKA']Oluś staneło na 18,30, tata pewne wroci do tej godziny ;)[/quote] O to fajnie, i chłodniej bedzie:)
  15. [IMG]http://images21.fotosik.pl/334/bbc1cd491e8983c1med.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/389/6f201bd0e71d9767med.jpg[/IMG]
  16. stuku puku :evil_lol: [IMG]http://img100.imageshack.us/img100/9126/kopiazmaj158ii7.jpg[/IMG] Widac mnie? widac?! [IMG]http://img520.imageshack.us/img520/6383/kopiazmaj152oe1.jpg[/IMG]
  17. [quote name='PIKA']jeszcze się nie dogadalam z Akard, ale ja musze max do 13,00 kiblowac w domu, bo czekam na żarło dla Saby. Moze 14-15,00? ;)[/quote] Dobra, jak dojedzie tata z Rzeszowa z wiekszym samochodem to napewno sie pojawię:multi:
  18. [quote name='PIKA']Oluś a moze wpadniesz ze swoimi koniami jutro na Pola Mokotowskie ? :cool3: ja się z Mlodym wybieram :cool1:[/quote] bardzo chetnie A o której ??:lol:
  19. [quote name='Ania-shira']A gdzie nowe fotki :mad: :-( ja czekam na nowe fotki :multi: :multi: :lol:[/quote] Fotek ń ma, aparat porwał tata do Rzeszowa:shake:
  20. [quote name='saragossa']Ola bosko .. nawet nie wiesz jak bym chciala ja zobaczyc stojącą tak ladnie wiesz ... ty tak umiesz :) .. i czekam na zdjecia wszytskie w obfitej ilosci !! A mnei kiedy odwiedzisz :razz: ??[/quote] Hihi, dziekuje za zaproszenie:cool3: jak bedę w okolicach to0 napenwo nie omiszkam:loveu:
  21. [quote name='Shanara']marzenia się spełniają :p[/quote] wieeem:multi: Ale wiesz....:eviltong: roznie to bywa:cool3: [quote name='saragossa']Czesc Ola - swietna galeria!! A sobie pogratuluje spostrzegawczosci ... dopiero dzis zauwazylam dopisana galerie w podpisie :crazyeye:[/quote] Cześc Monika!:multi: Do świetności to jej jeszczer troche brakuje, ale dzieki! :)
  22. Smakowici :D I blondyna i łaciaty:cool3:
  23. Hahahaha, jakie minyyy:lol: Świetne:multi: A jakie teraz czyściutkie muszą być:cool3:
  24. [quote name='saragossa'] [IMG]http://www.saragossa.republika.pl/szczenieta/miotv/galeria/VOLUSIA Saragossa/volusia4mies3.jpg[/IMG][/quote] KOCHAM TO ZDJĘCIE!!!!:loveu: [quote name='saragossa']VIRAGO ... [IMG]http://www.saragossa.republika.pl/szczenieta/miotv/galeria/VIRAGO Saragossa/virago4m.jpg[/IMG] [/quote] A tą pannice odwiedzam 25 lipca:loveu: :loveu: Ojjjjj się bedzie działo:multi: Ale bedzie sesyja, specjalnie dla Ciebie pozowana:evil_lol: :cool3: o ile sie zgodzą włascicele:roll: :p No i relacja z szaleństw z Jive'em rowniez obfita:evil_lol: Ojjj juz sie doczekac nie mogę:multi:
  25. [quote name='Ania-shira']Ajronowa w porównaniu do Twoich Dogów to kuleczka :lol: ale chyba większy rozrabiak niż twoich dwóch kawalerów Ojjjjjjj moze od Ajrona owszem, ale cos czuje ze JIVE'a nie oprzebije:D Ostatnio zerzarł mydło i oprcz wodospadu śliny ulotniały się bańki mydlane! :) Moja mama goniła go po całym domu, moj brat za mamą tzn za bańkami a ja sie czułam jak w rodzinie Adamsów:shake:
×
×
  • Create New...