"sie swietnie zna na rasie" :)) , a dlaczego nie mozna podwazac? pewnien uczony powiedzial" dajcie mi punkt podparcia a podważę ziemie", ja tez sie swietnie znam na tej rasie :) po 15 latach. :)"
"pies jest do konca zdiagnozowany" wiec jaka jest diagnoza?
"...I pies jest do końca zdiagnozowany. Nie ważne. Wszystkiego się dzisiaj dowiem i przekażę przyszłemu właścicielowi[IMG]http://www.dogomania.images/smilies/icon_wink.gif[/IMG]
Teraz najważniejsze są pieniązki za zabieg oczka, sterylizację i na dobrą karmę!!!
Wysyłam PW do ludzi, którzy prosili o nr konta[IMG]http://www.dogomania.images/smilies/icon_wink.gif[/IMG]." - co znaczy "nie wazne" chyba ludziska dajac kase chcieliby wiedziec co sie z nią podzieje?! moze tez bym cos dorzucil na shapejka, bedac pewnym sensownego dzialania ze strony weta.