-
Posts
2325 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ambra
-
heh, ale Barsusia jest dobrze wychowana i przy byłych tymczasach nauczyła się pokory i ustępstwa, i wie ze jak zle sie zachowa to pańcia bedzie zła. Ona najsmieszniej sie zachowuje jak wiedzi ze jakis tymczas sika w domu, jest tak zdruzgotana tym faktem ze sama idzie sie polozyc w ciemny kąt i przemyka po cichu bo wie ze tak nie można. :lol:
-
Witam, Niutę i kolejną sosnowiczankę na forum.;) To ja byla u Ciebie w domku. Ciesze się że adopcja szczesliwie zakonczona i mam nadzieje ze Madzie szybko zaprzyjazni sie ze swoja młodsza kolezanka. pozdrawiam;)
-
dzieki wielkie dziewczyny! Rubik po raz drugi zostajkac sam b. ładnie się zachował bo jeszcze zadnej szkody nie znalazłam:evil_lol: od poniedziałku chłopak pojedzie sie szkolićdo pana Tomka - wierze że on zdziała cuda bo ja chyba za miętka jestem hehe i pomimo juz poprawy jego zachowania są takie syt kiedy ciezko przewidziec co mu chodzi po głowie i co zrobi. Jak jest sam w domu to siedzi cicho i bawi sie stróża razem z moim suczydłem, zaś jak sie go zakmnie w pokoju to drze sie w nieboglosy - nie lubi oj nie lubi byc z niejasnych dla iego przyczyn odseparowany od reszty stada a nawet od reszty mieszkania:shake: aktualnie obrabiają kości, pdszedł do barsuli jak ta zarła i 1szy raz go pogonila zebichami - i dobrze, teraz juz sie do jej miski jak je tak ochoczo nie wyrywa choc wczesniej mu ustepowala i zwalniala miejsce przy zarełku,:mad:
-
Melina ma dom! Shira ma dom! Dziękujemy ślicznie za pomoc :))))))))))
Ambra replied to lena_zet's topic in Już w nowym domu
Lena zmien tytuł ze juz tylko jedna szuka! -
Glutofia to 3mam kciuki:cool3: chłopak był bardzo dzielny dziś jak został sam - ani nic nie nabroił ani nawet siku nie zrobił:multi: niesmiało probuje się bawić i choć barsa usilnie mu pokazuje że wszyskim można - zacząwszy od kapsla przez butelkę peta skonczywszy na kawałku cm szmatki - to on narazie wybrał materialne rzeczy - ooo - taka kołdrę to mozna delikatnie potarmosić, poduszka tez się nadaje elegancko, no i jeszcze fajne sa papucie - na nogach jak się ruszają:evil_lol: wiekszosc dnia przesypia pod nogami lub buszuje z domownikami w kuchni. Jak mu na noc odstawiłam wode to geniusz skapnął się że snieg jest niezłym substytutem wiec zamiast skupić sie na robieniu siku (a sika jak cielak nawet 1 łapy nie ugnie nie mówiac o podniesieniu ) zajmuje się pożeraniem sniegu a ja robie z siebie pajaca usilując odwrocic jego uwagę od mokrego puchu. 3ba go przytemperować - bo jak innym pies (tu sasiadów) szczeka i sie rzuca to on dłużny nie pozostaje. Waleczna bestia może być. Jeśli chodzi o tekst - to może standardowy: że zagłodzony 4mieś szczeniak -mix dobermana (posokowca) znaleziony w mroźny wieczór pilnie szuka tego jedynego domku... namiar na amikat? nie wiem ja z tekstami srednio...:shake: Amikat kochana pliss wpisz w tytuł że to mix dobka i pos. i dodaj w 1szym poscie ze wiecej zdjec na str. 10,11. Wiem że truje ale wiesz...;) może akurat
-
hmm tekst wymysle po pracy choc dobra w tym nie jestem - może ktoś mnie wspomorze?:roll: noc mineła gładko - raz siku tylko - on nie może chodzić po prostu bo mu sie wtedy o sikaniu przypomina:evil_lol: ale odstawilam mu wode o 19tej i podałam dopiero teraz, w nocy bardzoooo grzecznie i cichutko spi obok łóżka na swojej kołderce i kocyku, a w ciągu dnia jak ażdy tymczas kręci sie non stop obok pancinych nóg.:loveu: Amikat tak jak pisałam na gg - zobaczymy jak wytrzyma i jak sie zachowa jak bedzie sam jak pojde do pracy. Nie trace nadziei - jak to przy poniedziałku.:eviltong: Rubi nadal ma kościstą doopkę jak nie wiem, jak sie go na kolana wezmie to kosci sie w nogi wbijają. Ale wybredny to on jest - wszystko co ludzkie jest pyszne (łącznie z ogórkiem konserwowym) a wszystko co psie i suche jest beee:stop: Glutofia bravo za szpiegostwo. I co faktycznie wyglada jakby nikt juz nie mial zamiaru z niej korzystac?! i ja nie wiem kogo by ewentualnie pytac o bude.:roll: Po cichaczu czy oficjalnie zatem?;)
-
Tengusiu a Ty nie jesteś dziewczynką? że dziękuje nie odebrałaś?:cool3: Glutofia jak chcesz to ja mogę tam podejsc możemy się umówić pod netto ja mam tam min drogi. Noc mineła spokojnie całą grzecznie przespał kolo łóżka. Poranne zainteresowanie misiem, i podrzucanie go oraz chwila zabawy z moja barsą - krótka chwila. Zaczepia tez do zabawy mnie. /już mu doopka odżyła.;)
-
dzięki dziewczynki, on wogóle nie czuje lęku, nie boi się podniesionego głosu, klasku, tupnięcia czy nawet klapsa, nie wie co to ból zadany przez człowieka, to dobrze!! ale pokory w nim nie ma :eviltong: 3ba wyrobić w nim respect;) Anetko podaje Ci tu co dziś u weta dostał wiec zastrzyk pt. kefavet i to samo w postaci tabletek na jutro i pojutrze, oraz na odrobaczenie ponowne panacur, jak zobaczyl lecznice to zaciągnął mnie do niej siłą, śmiałam się ze to jedyny pies co sie cieszy na widok wetów, w koncu zycie mu podratowali (bo uratowala Amikat:loveu:) i naturalnie zaparł sie tymi swoimi 4 lapami że on stamtad nie wyjdzie i basta i albo mnie weźmiesz siłą.... ...wziełam -> na ręce:roll: lecę opróżniac skrzynkę i dziękuję lunarmermaid że do nas zajrzałaś:cool3:
-
szukamy domu dla 4miesięcznego dobeczka, został znaleziony zagłodzony z brzuchem jak u etiopskich dzieci, jest juz po leczeniu i mnie na krótkim tymczasie, proszę o pomoc w szukaniu dla niego domku [img]http://img243.imageshack.us/img243/8061/img0172cv3.jpg[/img] [img]http://img292.imageshack.us/img292/6921/img0177jt4.jpg[/img] [img]http://img243.imageshack.us/img243/1751/img0181iu2.jpg[/img] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/sczeniak-zaglodzony-na-smiec-prawie-kto-pokocha-rubika-130226/[/URL]
-
Dąbrowa Górnicza - DT pilnie potrzebny dla znalezionej suki ON!Już ma dom!
Ambra replied to jotka's topic in Już w nowym domu
ładna sunia, ja nie mam pomysłu żadnego niestety, porozsylam dalej:shake: -
Melina ma dom! Shira ma dom! Dziękujemy ślicznie za pomoc :))))))))))
Ambra replied to lena_zet's topic in Już w nowym domu
Melinka - super że juz ma domek: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img134.imageshack.us/img134/1593/img0156nr9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img134/img0156nr9.jpg/1/][IMG]http://img134.imageshack.us/img134/img0156nr9.jpg/1/w640.png[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img242.imageshack.us/img242/2817/img0157rt8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img242/img0157rt8.jpg/1/][IMG]http://img242.imageshack.us/img242/img0157rt8.jpg/1/w640.png[/IMG][/URL] SHIRA SZUKA DOMUUU!!!!!!!!!!!!!!!!!! [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img90.imageshack.us/img90/2374/img0158li7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img90/img0158li7.jpg/1/][IMG]http://img90.imageshack.us/img90/img0158li7.jpg/1/w640.png[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img90.imageshack.us/img90/8454/img0159en7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img90/img0159en7.jpg/1/][IMG]http://img90.imageshack.us/img90/img0159en7.jpg/1/w640.png[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img292.imageshack.us/img292/8806/img0166lj3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img292/img0166lj3.jpg/1/][IMG]http://img292.imageshack.us/img292/img0166lj3.jpg/1/w480.png[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img90.imageshack.us/img90/3872/img0167ha1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img90/img0167ha1.jpg/1/][IMG]http://img90.imageshack.us/img90/img0167ha1.jpg/1/w480.png[/IMG][/URL] -
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img158.imageshack.us/img158/9196/img0134wd5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img158/img0134wd5.jpg/1/][IMG]http://img158.imageshack.us/img158/img0134wd5.jpg/1/w480.png[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img292.imageshack.us/img292/131/img0133xt8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img292/img0133xt8.jpg/1/][IMG]http://img292.imageshack.us/img292/img0133xt8.jpg/1/w480.png[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img292.imageshack.us/img292/3435/img0130yg7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img292/img0130yg7.jpg/1/][IMG]http://img292.imageshack.us/img292/img0130yg7.jpg/1/w640.png[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img134.imageshack.us/img134/6664/img0128ju5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img134/img0128ju5.jpg/1/][IMG]http://img134.imageshack.us/img134/img0128ju5.jpg/1/w480.png[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img292.imageshack.us/img292/6474/img0127rx8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img292/img0127rx8.jpg/1/][IMG]http://img292.imageshack.us/img292/img0127rx8.jpg/1/w640.png[/IMG][/URL] pozdrawiamy;)
-
koło netto na wprost wejscia na takim placu. Jeśli chodzi o małego to pokazuje charakterek. Za żarciem jest głupi i choć już nie może to nadal żebra i szuka, nie położy się nie usiądzie tylko cały czas jest w trybie czuwania. Jest zaborczy przy jedzeniu, i wogole niczym innym nie zainteresowany. Noc spokojnie w miare plyneła wgramolił sie do lożka i spał na siedzaco - bo przeciez ma właczony tryb czuwania;] Jak dojdzie do siebie i psychicznie i fizycznie to bedzie z niego super piekny i fajny psiak! Bardzo prosze o ogłoszenia!!!
-
no tak i ugiełam się ....:loveu: mam to małe cuś ni to szczenie dobka ni to posokowaca, ale to pochłaniacz żarełka mokrego - jeszcze se na chwile nie usiadł, podobnie jak i ja kreci się i patrzy gdzie by tu coś wciąć można było, ogólnie to waruje pod kuchenką, taki jest poważny jak na szczenora ani zabawa go nie interesuje ani 2i pies ktory sam sie bawi - taki smutasek odkurzaczowy. Nie dziwne po jego przejsciach. Potem porobie mu fotki i Wam przystojniaka pokaże, jeszcze ie wiem jak go wołać..narazie próbujemy Rubi
-
pojade jutro go zobaczyc, ale tak jak mowilam bede wyjezdzac dobrze by bylo zeby byl jakis tymczas w zanadrzu. jak bedzie na cito potrzeba by go zabrac to moze mi sie uda coś ponegocjowac w domu, ale jak zarezerwujemy wyjazd to żebym nie została z psem i walizkami bo bede szukac razem z Rubikiem domu:diabloti:, planowany wyjazd kolo 10 .02. pogadam dzis z tz, pojade jutro do Rubika, zobaczymy kto bedzie miał wiekszy urok - oby ja na tz a Rubik na mnie (nie;)) heheh nic nie obiecuje....niestetyy:roll: aha i pytanie, on nie moze sie bawić? biegac itp? bo moja barsa go zmolestuje juz 2go dnia jakby co...ona uwielbia takich podlotków ... Jak to szczeka? jak zostaje sam?
-
haaa! to już wiem ktora ty jesteś! bardzo pozytywna i aktywna postać:cool3: 3mam kciuki żeby jednak Teddy dostał 2ga sznase (a właściwie to juz ciezko zliczyc ktora to oby to byla ta ostatnia)
-
wiem Klementynka, masz świętą rację i też im to powiedziałam ale im nie przeszkadza że on z nimi śpi, podobnie jak i mnie że mój dobek 5 razy w nocy wychodzi bo mu goraco a potem wchodzi i sie uwala mi na nogach, oni zdaja sobie sprawe z tego i mysle ze odpowiedzialnie podchodza do psa. Powiedzialam im o teddym ze chyba wroci z adopcji to ona nie mogla tego zrozumiec i mowila ze przeciez sie pracuje z psem ze 3ba czasu zeby nauczyc przystosowac itp i ze ona sobie nie wyobraza go oddac nawet jakby zaczal sprawiac problemy. Jestem dobrej mysli i wierze ze ta adopcja bedzie udana. Ludzie naprawde odpowiedzialni i poważni. Nie powinno byc problemów.
-
a czy Teddy wczesniej sprawiał takie problemy? ja go mialam tylko przez godz w aucie ale był tak energiczny ze nie mogłam nadążyć za nim... on jest ogólnie taki problematyczny czy to jego 1szy raz? na pocieszenia je mam dobre wiadomości: Rozmawiałam z pania Kasią - nową właścicielką Dinga! a kto to Dingo? a to nasz szkieletorowaty labcio z glutem w nosie:loveu: wiec Dingo jest wspaniały, chodzi za dziećmi jest radosny i o dziwo nauczony czystości praktycznie wogóle mu się nie zdarza, jest na antybiotykach - od razu w pon pojechali do brynowa, ma kaszel, katar i jakieś szmery na oskrzelach ale to pod przeziebienie zostało podciągnięta. Ma biegunkę, Ma robale ale juz jest odrobaczany, jeszcze nie wykąpany żeby się nie zaziębił ale do łóżka się gramoli i oni nie mają serca ani siły go narazie za wszelką cene z niego zrzucać. Powiedzieli że za szkolenie się wezmą bo to taka sirota klapciowata ale dopiero jak odzyska swoją masą i bedzie zdrowutki. Teraz ma luzy:eviltong: Już nie zachowuje się jak żywy odkurzacz i nawet odejdzie od michy z mieskiem i ryżem. Nie oddadzą go za nic w świecie i zapraszają na podejrzenie przemiany z larwy w motyla - za jakiś czas;)
-
jakie 2 lata? przecież nawet na wypisie z brynowa jest wiek ok. 8 lat. Tak daleka zaćma chyba sie nie zdarza w tak młodym wieku (2 lata). A tak poza tym to słodki jest, grzeczniutki, jak u mnie był godzinkę to wgramolił sie na kolanka żeby tylko czuć blisko jakiegoś przewodnika, łasił się i przytulał. Biedaczysko z niego straszne że na te oczeta nic nie widzi. Widać że żył w jakimś mieszkanku, może nawet go ktś szuka? ktos rozwieszał tam ogłoszenia? jak słyszy dzwiek syczy to cała dopka mu z radosci chodzi, reaguje na dzwonek do drzwi i nie widać u niego jakiejś traumy z powodu złego traktowania. Może gdzies jest jeg steskniona pancia? jak tylko zrzuce zdjecia to wkjleje do tego postu. Za jakąs h.