Jump to content
Dogomania

k.iwona

Members
  • Posts

    592
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by k.iwona

  1. No i po World Dog Show następna za rok . Ciekawa jestem jak wasze wrażenia . Ja jestem zadowolona - nawet bardzo - obydwa moje afgany znalazły się na wysokich lokatach Set - Calamus SHOW MUST GO ON ocena doskonała lokata 2 , I.R.A. Calamus SHOW ME HEAVEN ocena doskonała lokata 4 [IMG]http://img216.imageshack.us/img216/9461/s3ke3.png[/IMG]
  2. Mi ten pies tez bardzo się podoba . Zdjęcia :) pierwsze zrobiłam 1,5 tyg. temu. Mamuśce powinnam zrobić taka słodka kluseczka.
  3. :lol: hahahahaha
  4. cześć Orsini na Ciebie jak zwylke można liczyć :) - ( pod warunkiem że nie jesteś na mnie wściekła ;) hihihi )
  5. to ja wstawie to co zrobiłam w październiku[IMG]http://img208.imageshack.us/my.php?image=setport22102006r013lu8.jpg[/IMG] [IMG]http://img82.imageshack.us/my.php?image=calamus22102006r003bx6.jpg[/IMG] mam jeszcze kilka fotek z wystawy w Nitrze 4-5.11 jak chcecie to moge wam wstawić. wstawiam linki bo wklejanie zdjęć coś mi nie wychodzi [URL]http://img208.imageshack.us/my.php?image=setport22102006r013lu8.jpg[/URL] [URL]http://img82.imageshack.us/my.php?image=calamus22102006r003bx6.jpg[/URL]
  6. Też tak myśle - wyjątkowa piękność.
  7. zpr Fajnie Wam - ja też chciałam tam być :-( . Opowiadaj jak było no i jakie stawki?
  8. anna1 GRATULUJE - ale czad Dortmund , Budapeszt!!!!! aniu czy ja dobrze pamietam w Dortmundzie na Zw. Niemiec Codi też był za Żuczkiem ?
  9. Czy ktoś z Was zna stawki (oczywiście afganów ) z Budapesztu ? My mieliśmy być nawet psy były przygotowane i auto spakowane ale wszyskie znaki na niebie od samego poniedziałku mówiły że mamy tam nie jechać. Piątkowe popołudnie przechyliło szale i nie pojechaliśmy. Ciekawa jestem kto się wystawiał? Cześć flashka-g miło cię widzieć w tym temacie :) attache ciebie tez miło widzieć :)
  10. [quote name='zpr'] Ja mam gdzies tylko fotkę Szatiska matki - najry Afbor.[/quote] Jak bedziesz miała chwike to wklej ją na dogo . Dla mnie zdjęcia afganów z lat 80 to prawdziwy rarytas . Nie mam zbyt wielu podpisanych fotek z tamtych lat .
  11. O jaki przystojnu kawaler ! masz moze zdjęcie jego ojca ?
  12. My też jeszcze nie mamy noclegu. czy ktoś z was wie w którym miejscu Budapesztu jest ta wystawa a może macie jakąś mapke dojazdu ?
  13. My prawdopodobnie pojedziemy.
  14. Masz może jakieś zdjęcie [FONT=Verdana]Szatis-a [/FONT] które mogłabyś nam tutaj wkleić ?
  15. Witam Dział dla chartów afgańskich :) świetny pomysł . Nie jestem stałym bywalcem forum ale czasem jestem . Nie za bardzo umie się nim posługiwać :oops: . Proszę powiedzcie mi jak wstawia się zdjęcie w tekscie i pod tym podpisem na dole ????? Pozdrawiam Iwona i AFGANY
  16. Witam Wszystkich do Eweliny stawka afganów : [B][FONT='Comic Sans MS']Psy[/FONT][/B] [FONT='MS Sans Serif'][/FONT][FONT='Comic Sans MS']kl. Pośrednia[/FONT] [FONT='MS Sans Serif'][/FONT][COLOR=black][FONT=Arial]Calamus SHOW MUST GO ON[/FONT][/COLOR][FONT='MS Sans Serif'] V1, CWC, BOS, BOB , BOG 1[/FONT] [FONT='MS Sans Serif']Kl. Otwarta[/FONT][FONT='MS Sans Serif'] [/FONT] [COLOR=black][FONT=Arial]KENNY G Gandamak[/FONT][/COLOR][FONT='MS Sans Serif'] V1[/FONT] [FONT='MS Sans Serif']kl. Championów[/FONT] [COLOR=black][FONT=Arial]Agha Djari's JOURNEY INSIDE, Ch. [/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial]PL[/FONT][/COLOR][FONT='MS Sans Serif'] V1 ,( CWC ?)[/FONT] [FONT='MS Sans Serif'] [/FONT][SIZE=3][FONT=Times New Roman] [/FONT][/SIZE] [FONT='MS Sans Serif'][/FONT][B][FONT='Comic Sans MS']suki[/FONT][/B] [FONT='MS Sans Serif'][/FONT][FONT='Comic Sans MS']kl. Pośrednia[/FONT] [FONT='MS Sans Serif'][/FONT][COLOR=black][FONT=Arial]Calamus SHOW ME HEAVEN[/FONT][/COLOR][FONT='MS Sans Serif'] V1, CWC, BOS[/FONT] [FONT='MS Sans Serif'][/FONT][FONT='Comic Sans MS']kl. otwarta[/FONT] [FONT='MS Sans Serif'][/FONT][COLOR=black][FONT=Arial]ZHIRASA-THAL Esh-Shah-ir[/FONT][/COLOR][FONT='MS Sans Serif'] V1[/FONT] [FONT='MS Sans Serif'][/FONT] kl. uzytkowa [FONT='MS Sans Serif'][/FONT][COLOR=black][FONT=Arial]KYLIE Gandamak[/FONT][/COLOR][FONT='MS Sans Serif'] V1 , CWC[/FONT] [FONT='MS Sans Serif'] [/FONT][FONT='MS Sans Serif']kl. Championów[/FONT] [FONT='MS Sans Serif'] [/FONT][COLOR=black][FONT=Arial]Karakush COME WHAT MAY, Ch. [/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial]AUS V1[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Arial][/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Arial]Nam poszło rewelacyjne to już kolejna wystawa na której o zycięstwo rasy walczą moje własne psy :) z resztą miotowe rodzeństwo. No a potem jeszcze BOG - jestem bardzo zadowolona - niestety zdjęć nie robiliśmy ani w ringu , ani na finałach . [/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Arial]pozdrawiam i GRATULUJE WSZYSTKIM ZWYCIĘZCĄ [/FONT][/COLOR]
  17. k.iwona

    Chojnice 30.07.06

    Witam wszystkich - mam fotki z BIS w Chojnicach ale nie wim jak je wam tu wkleić BIS 1 Bouvier des Flandres 2 Seter Irlandzki 3 Chart Afgański - Calamus Show Must Go ON BOG X 1 Chart Afgański - Calamus Show Must Go On 2 Wilczarz Irlandzki 3 Whippet
  18. Z drzwiami było wszystko ok ale dzikuję za zwrócenie uwagi. Mam nadzieję że niebawej spotkamy się na jakimś show - jestem ci winna małe co nie co ;)
  19. Hej Alojzyna , witam wszystkich Dopiero teraz mam chwilke czasu żeby usiąść i coś napisać . Wystaw w Oberwarcie nie za bardzo nam poszła tylko jeden r.CACA za to drugi dzień rewelaca w większej stawce , obydwa nasze psy dostały po CACIB-ku a suczka była 3 na BOG. Alu ja też ciebie szukałam i nie znalazłam - tak to my jechaliśmy w tym samochodzie . Pozdrawiam Iwona
  20. Bardzo dziękuję Karenino za info :) ;) no i do zobaczenia w sobote
  21. HEJ :) jwdziemy po raz pierwszy na wystrawę w Oberswarcie i Szombathely plis powiedzcie mi czy te wystawy mają jakiś adres?? Czy odbywają się na hali ? czy też na powietrzu ? - pozdrawiam wszystkich wycieczkowiczów :)
  22. Hej jestem z zachodniopomorskiego i jadę na te 2 wystawy mam miejsce w samochodzie najchętniej dla kogoś z małym psem. Jeśli są chętni na przejaźdzke piszcie na meila [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
  23. ORSINI moje gratulacje !!!!! :) fantastyczny wynik !!! :multi:
  24. Wielkie GRATULACJE !!!!! dla [B]SUA SPONTE[/B] i [B]GERMANIKI[/B] cudne te wasze chińce aż miło popatrzeć na wyniki :) :loveu: Pozdrawiam
  25. Coś mi czcionka zwariowała :) Toudi na Litwie dziki nie był jak go zabieraliśmy to śmialiśmy się że brakuje mu tylko maczugi i ciuszków jaskinowca na tą gołą pupe tak stał mocno na nogach z punkiem na głowie i gołym zadkiem ale był śmieszny
×
×
  • Create New...