-
Posts
592 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by k.iwona
-
[IMG]http://img158.imageshack.us/img158/2668/iraterhk3.jpg[/IMG]
-
a teraz afgan inaczej . wstawiałam fotki portretowe ,wystawowe w statyce i ruchu ale jeszcze nie wstawiałam fotki afgana w locie więc nadrabiam zaległości tak wita nas jeden z afganów jak wracamy np z pracy . macie jakieś śmieszne zdjęcia afganów ?
-
Wstawiam fotke reprezentanta mojej hodowli w USA CALAMUS True Just a GIGOLO pies ma zaledwie 12 miesięcy ( miot T kilka dni temu obchodził 1 urodziny) GIGOLO na ostatnie wystawie debiutował w klasie 12-18 mies. (miał 12 mies i 2 dni) otrzymał swoje 6 BOW (Best of Winner ) !!!!! z tego co pisze właścicielka jeszcze nie przegrał w klasie - tylko gratulować. a oto jegomośc GIGOLO we własnej osobie w wieku 12 mies. i 2 dni Więcej zdjęć i komplet wyników wystawowych GIGOLO zamieszcze na mojej stronie :) i co ty na to Fartowa :)
-
możesz czemu nie
-
W afganach BOB dla Nomina Krist Wil BOS i CWC dla MONA LISA Cinske Hedvabi ( witamy nowego CHAMPIONA POLSKI ) brawo ! w grupie afgan 3 grupe wygrał Borzoj VIKTOR Oli Szydłowskiej. Ola wygrała wczoraj Dzień a dziś dzień wygrałą ALA NOWAK.
-
wejdz na nasze strony i może coś wpadnie ci w oko. Sporo fotek wstawiłyśmy w tym temacie .
-
Dobre wieści z IRLANDII nasz KSIĄŻE CYKLONÓW czyli Calamus TORNADO PRINCE debiutował w Irladnii . Jako 11,5 miesięczny podlotek otrzymał ocenę doskonałą lokate pierwszą coś tam jeszcze :)) wybaczcie moja niewiedze.Na deserek wykosił starszaków i trzasnął BOB i BOG 2 . Jestem z niego bardzo DUMNA !
-
Florka Dziękuję za gratulacje
-
[FONT=Arial]Przeczytałam Wasze wypowiedzi i czuje się zobowiązana dodać mały komentarz. Przepraszam że nie będę używała waszych ników ( musiałam wyjść do pracy i energia ze mnie uszła). [/FONT] [FONT=Arial]Czym jest konkurs Młodego prezentera hmmm - zawodami , rywalizacją , zdobywaniem , poznawaniem, pokazywaniem „się „ lub psa różnie to bywa - dla każdego czym innym . Dla mnie widza jest to pokaz umiejętności połączony w widowiskiem tworzonym przez wasze [B]osobowości[/B]. Ja WIDZ patrzę ,oglądam, widzę wasze skupienie , uwagę , uczucie jakie w to wkładacie nie oceniam umiejętności w tej kwestii ocenę pozostawiam SEDZIEMU ringowemu. Wierze że jest to osoba kompetentna , solidna , doświadczona i spostrzegawcza potrafiąca wyłapać błędy i niedociągnięcia . Wierzę, że dziecko które wygrywa zrobiło mniej błędów pokazało psa staranniej - prezentowało lepiej!. Ja ze swojej strony wszystkim młodym prezenterom życzę DYSTANSU do konkursu i przede wszystkim do SIEBIE. Jeśli uważacie ze werdykt sędziowski był nie słuszny nie ograniczajcie się do pisania – udowodnijcie swoja tezę w ringu . Już niebawem nowy sezon wystawowy nowe szanse , nowe wyzwania każdy z was może zostać mistrzem a to czy nim zostaniecie zależy tylko od was samych. To chyba tyle chciałam wam młodym prezenterom powiedzieć . [/FONT] [FONT=Arial]P.S.[/FONT] [FONT=Arial]Nie zostawiłabym partnera z którym zdobyłam mistrzostwo tylko po to żeby pokazać się z nowym, innym raczej dążyłabym do perfekcji ze „starym” przyjacielem. Częsta wymiana partnerów świadczy raczej o niedograniu lub braku iskry Bożej pomiędzy partnerami . [/FONT]
-
[FONT=Arial Narrow][SIZE=1]Witam Wszystkich![/SIZE][/FONT] [SIZE=1][FONT=Arial Narrow]Na wstępie chciałabym pogratulować wszystkim młodym prezenterom których miałam okazje podziwiać na Poznańskim ringu – byliście wspaniali. Waszą konkurencję ogląda się z zapartym tchem : to zaangażowanie kontakt z psem prawdziwe nie szyfrowane emocje aż ręce same składają się do oklasków . Brawo i wielki ukłon w kierunku WAS wszystkich . [/FONT][/SIZE] [SIZE=1][FONT=Arial Narrow] Od kilku lat wystawiam i posiadam psy ale pokazy młodego prezentera oglądam od niedawna tzn. od momentu w którym zobaczyłam małą dziewczynkę z Borzojem, małą dzewczynkę która rozmiękcza zbójeckie serce borzoja. Jak patrzę na Ole i jej Borzoje to mam wrażenie że nie oglądam konkursu młody prezenter . Mogę to porównać do występu rosyjskiego baletu Teatru Bolszoj ( wiem co piszę bo na występach tegoż baletu byłam 2 razy ! ). [/FONT][/SIZE] [COLOR=black][FONT=Arial][SIZE=1][FONT=Arial Narrow]Dziękuje ci Olu za każdą sekundę emocji i piękna jakie mi podarowałaś . Gdyby nie Ty pewnie nigdy nie czekałabym pod ringiem na pokazy młodych prezenterów . [/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Arial][SIZE=1][FONT=Arial Narrow]Gratuluje Wam wszystkim za Ole będę trzymała kciuki niech jedzie i swoim ciepłem podzieli się z Angielską widownia ! [/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Arial][SIZE=1][FONT=Arial Narrow]P.S.[/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Arial][FONT=Arial Narrow][SIZE=1]Być może w przyszłym sezonie będzie można zobaczyć Ole z jeszcze trudniejszym psem. [/SIZE][/FONT][/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Arial][IMG]http://img131.imageshack.us/img131/3177/211107maoiogonfuryagy9.jpg[/IMG][/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Arial]Byłabym zachwycona . [/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Arial]Pozdawiam Iwona Kurłowicz[/FONT][/COLOR] [FONT=Arial Narrow][/FONT]
-
wszystko mam . Fotki wysyłam sle na skrzynke .
-
coś ta dogomania kiepsko chodzi . Książke nieee ale :) ........ Co do Furya . Niech ktoś powie że afgan głupi ! Opowiem wam coś o Furyanku. W Poznaniu debiutował na Hali . Widziałam że podoba mu się ta impreza . No może tylko występy w ringiu nie koniecznie bo on chętnie pogonił by stawke a za każdym razem musi uciekać. I musi bacznie obserwować czy ten z tyłu go nie dogania. Na finałach gdy zobaczył tą przestrzeń to czuło sie że moc jest z nim :) Ale ja nie o tym chciałam Furyo wrócił do domu i my go nie poznajemy . Wszedł do dumu dumny przywitał się z towarzystwem afgany podchodziły i oceierały sie o niego a on majestatycznym krokiem chodził po domu. Co troszke podchodził do nas żeby go wyklepać i wyćmokać i patrzył tymi czarnymi gałkami w oczy w oczekiwaniu pochwały. Troche był wkurzony na kompiel powystawową bo przecież nie dawno sie kompał . patrzył na mnie wzrokiem "a ty co robisz !? przecież czysty jestem" . Powiem wam tak : myśle ze on wie że zrobił coś fantastycznego jest ( jeszcze batrdziej ) dumny i powiem wam że on jest gotowy na następne Show . Jak wyciagamy ringówke to oczywiście tłok i kazdy chce tam włozyć głowe a Furyo aż mruczy :) hehehe mi to przypomina takie dzieciece " nmie weż nmie wybież ja postoje ja pobiegnie byłem pierwszy " A największą radość mamy z tego że ona miał z tego tyle radości .
-
Goldeny Leszno wzywane do odpowiedzi bardzo prosze napiszcze mi co Ola wyrała dokładnie ja nie chciałabym niczego pominąć widziałam jak: [COLOR=red][B]ALEKSANDRA SZYDŁOWSKA[/B][/COLOR] z Borzojem stawała na 1 mjejscu ( hahahah jak to śmiesznie zabrzmiało ona cały czas stawała na 1 miejscu :) ) 1 miejsce grupa młodsza 1 miejsce porównanie z grupą starszą 1 miejsce prezenter roku ! 1 miejsce i [COLOR=red][B]MISTRZ POLSKI[/B][/COLOR] a tego co pamiętam to do vice mistrzostwa polski z zeszłego roku Ola dołozyła w tym roku [COLOR=red]VICE MISTRZOSTWO EUROPY ! MISTRZOSTWO POLSKI , TYTUŁ PREZENTARA ROKU[/COLOR] , i na deserek [COLOR=red][B]Ola SZYDŁOWSKA[/B][/COLOR] [COLOR=seagreen]WYGRAŁA Z ZAMA SOBA KWALIFIKACJE[/COLOR] [COLOR=red][B]NA QRUFTSA[/B][/COLOR] !!!!!!! Magda !!! prosze wypisz mi dokładnie to co Ola wygrała w tym roku i wszystko co wygrała w Poznaniu .
-
Fart wiem że ty też już dojechałaś na zachodni skrawek europy wieć może będzeimy mało skromne i troszke się pochwalimy :) Wystawiałyśmy się na wystawie w POZNANIU bardzo lubie ta wystawe bo stawka zawsze większa niż przeciętnie sędzia raczej dobrany do rasy ( oczywiście zawsze będą niezadowoleni ale co by nie mówić oddział w Poznaniu stara się i TO WIDAC! ). Inna kwestia że Poznań i klubówki zazwyczaj są dla nas szczęśliwe i tak było i w tym roku :)))) . 10.11.07 Wystawa klubowa [B]Calamus TRUE LADY[/B] V1, [B]MŁODZIEŻOWY ZWYCIĘZCA KLUBU 07,[/B] BOB JUNIOR I [B][SIZE=3][COLOR=red]BIS JUNIOR[/COLOR][/SIZE][/B] :)))) tatuśko True czyli jegomość [B]KARAKUSH And Proud Of It[/B] V1, [COLOR=red][B]ZWYCIĘZCA KLUBU CHARTA 2007 , BOB :)[/B][/COLOR] na drugi dzień nie mogło być lepiej a jednak było :)))) !!! 11.11.07 Wystawa o puchar europy środkowei i wschodniej [B]CALAMUS True lADY[/B] v1, [COLOR=red][B]MŁODZIEŻOWY ZWYCIĘZCA EUROPY ŚRODKOWEJ I WSCHODNIEJ, MŁODZIEZOWY ZWYCIĘZCA POLSKI 2007[/B][/COLOR] :lol::multi::multi::multi::multi: [URL="http://afghan-calamus.zn.pl/Nowy%20folder/storm%20dzieci/furyo/FURYO.htm"][FONT=Tahoma][COLOR=black][B]MŁ.CH [/B][/COLOR][/FONT][/URL][URL="http://afghan-calamus.zn.pl/Nowy%20folder/storm%20dzieci/furyo/FURYO.htm"][FONT=Tahoma][COLOR=black][B]BREATHLEES de Darjeeling[/B][/COLOR][/FONT][/URL][FONT=Tahoma][/FONT][FONT=Tahoma][COLOR=#000000][COLOR=#003300][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=black][B]"[/B][/COLOR] [/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR]FURYO" v1, Zwycięzca Młodzieży, BOB jr, BOB, [B]BOG III[/B] ,[B][COLOR=#ff0000] BIS[/COLOR][/B] Junior i tytuły[/FONT][B] [FONT=Tahoma][COLOR=#ff0000][B]MŁODZIEŻOWY ZWYCIĘZCA EUROPY ŚRODKOWEJ I WSCHODNIEJ [/B] MŁODZIEŻOWY ZWYCIĘZCA POLSKI NAJLEPSZY AFGAN WYSTAWY O ZWYCIĘZTWO EUROPY ŚRODKOWEJ I WSCHODNIEJ [/COLOR](BOB)[/FONT][FONT=Tahoma][COLOR=#ff0000] [SIZE=3][COLOR=blue]NAJLEPSZY JUNIOR EUROPY ŚRODKOWEJ I WSCHODNIEJ 2007[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/FONT][FONT=Tahoma] (BIS Jr)[/FONT][/B] [B][/B]
-
Z tą ogolona mordką to on mi Sebastiana przypomina włosy tylko na czybku głowy hehehehe hahaha mam nadzieje że Seba tego nie przeczyta hahaha. Dziś wziełam do pracy Tore i zrobiłam jej takie same kuku na twarzy :) chyba trzasne jej fotke hahahaha ( Szyji nie ogoliłam ) fajnie wyglada . Ewelina tak za brak wąsów wyleciał Set w Austrii u niemieckiego sędziego ( od czerwonego typu) szyje miał wyciętą degarzówka wiec to jeszcze by przeszło ale marda bez wasów to juz nie ! Ira nie wyleciała bo z braku czasu nie zdążyłam ją przygotować hahahaha
-
fajny on ale bez wąsów - wąsy muszą być :) na golasa na show . kiedys moj afgan za brak wasów wileciał z ringu z dyskwalifikacją.
-
a chcesz fotki 4 tyg dzieci od Celestiana ( tych dzewczynek) bo chyba na stronie jeszcze ich nie ma.
-
I tu mi sie sprawdza powiedzenie " cudze chwalicie swego nie..." doceniacie. Pewnie domyślasz się o czym pisze. Suka jest super ! z reszta tak samo jak Furyo i pies Jany . Nie znalazłam drugiego połączenia Karakusha z Avivą . Zabacz jak do Storma pasują takie suki ! Amerykańska w typie Tora i Storm . Wklejam fotke True Fire ( 10 miesięcy )
-
Ciekawa jestem jak wygląda w oku twojego aparatu . I już się nie moge doczekać Poznania bo tam zobacze na ją na żywo. Ciekawie tak - ale tylko w 4 klasach męskich - suki to mają plaże. Wiesz mniej więcej kto jest zgłoszony ?
-
laisve Witam na forum . Łapka dla afgana :) Dziś dostałam kolejna dobrą wiadomość i znowu chodzi o TRUE LADY tym razem powalczyła na Serbskim ringu i przywiozła [COLOR=red][B]MŁODZIEZOWE ZWYCIĘZTWO DERBY SERBII[/B][/COLOR] [B][/B] [COLOR=black]a to jest jej komentarz:[/COLOR] [IMG]http://img137.imageshack.us/img137/8703/lbieot8.jpg[/IMG]
-
a ja afganowi dam tak na imie . A teraz z innej beczki . Dziś w Budapeszcie nasza 10 miesięczna Calamus TRUE LADY zamkneła MŁODZIEŻOWY CHAMPIONAT WĘGIER :loveu:;)
-
co może EL PASO tak jak ten arab za milion dolarów
-
Stormowych synów to ja mam w domu wiecej niż Ty :eviltong:. mam jedno imie Ewentualnie zły pies heheheh mam jeszcze lepsze EXTAZA albo EUFORIA
-
Fartowa ty wiesz że ja nie skora do słodzenia a o twoich Borzojach wypowiadam sie po raz pierwsz! czasem oglądam sobie te różne strony Borzojowe i bywa że tylko patrze , patrze i klikam na rodowód , patrze i myśle że niezłe te borzoje a u ciebie patrze i myśle o tu jest mój Borzoj. Pani LIDKO ;) browo i duży ukłon z mojej strony. A wracając do spraw przyziemnych to Furyo , Tornado i Twister znowu zrobili demolke i podzielili się mieskiem na niedzielny obiad.
-
o widze że szczeniaki pozwoliły Fartowej babce naskrobać odpowiedz :) a tak a pro po to Gratuluje - szczeniaczki super. Najbardziej podoba mi się bliźniakowy samiec. Jeśli kiedykolwiek będe miała Borzoja to na nazwisko bedzie miał FART STABLE bardzo piękne zwierzęta ! Ostatni raz na Litwie byłam w zeszłym roku i raczej tego afgana nie widziałam ale nic straconego :cool1:. Nieprzygotowana - noooo - ale powoli nadrabiam zaległości jeszcze z 2 miechy i bede w temacie. FLORKA przed wystawa przypomnij mi o koszuli . Dzuiękuje za kibicowanie, mam nadzieje że kciuki też posciskasz :)