-
Posts
491 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by melinda:-)
-
Masz kudłacza, krótkowłosego czy szorstkowłosego?
melinda:-) replied to Figaro's topic in Wszystko o psach
moj mały yorczek jest długowsłosy.....czyli kudłacz;) -
W jakim wieku zaczęliście szkolić swoje maleństwa ?
melinda:-) replied to efra-husky's topic in Szkolenie podstaw
walsnie za tydzein idziemy na szkolenie...a takie podstawowe szkolenia to ma od pocztku jak jest z nami... -
no własnie poprostu brak słów:-(
-
acha dzieki juz rozumiem faktycznie moze ma tylko w ZK dzieki...;)
-
tak tak pierwsze niesty sa ale reszty niema....ale zastanawiam sie jak to jest bo znajoma miała dawno zarejestrowany przydomek i niemoge jej przydomka znalesc i zastanawiam sie jak to jest aktualizowane?
-
wiesz co to przemawia tylko przez tych ludzi pieniadz:angryy: :mad: patrza dorobic sie kasy wszelkimi sposobami.....:angryy:
-
ja mam pytanko bo złozyłam dwa tygodnie temu o wydanie przydomka i tak szukałam w tym spissie i niestey dwa sie znalazły szkoda bo podobały mi sie...:razz: o ale napisałm piec przydomków wiec ktorys z listy razcej zostanie przyjety....chociaz tak szukałam znajomych przydomka i nie znalałam czy to sa stare aktualizacje? czy jak... dzieki za odpowiedz
-
PIERWSZE KROCZKI... czyli nowe osoby na forum i powitania!
melinda:-) replied to Ewunia's topic in Yorkshire terrier
no niestety piesek to nietylko zabawa....to jest tylko jeden z najmilszych aspektów tego ze ma sie psa...ale zabawa to niewszystko Julitka ma racje trzeba kupowac jedzenie wychodzic na spacery...a wiem jak to jest jak moja siostra chciała miec psiaka obiecywała obiecywała ze bedzie sie zajmowac i na tym sie skonczyło po miesiacu-ale moi rodzice wiedzili ze tak bedzie i dla nich niebyło problemu zajmowac sie nim.... a wiesz jestes młoda wakacje przyjda i wiesz kolonie spotkania ze znajomymi i wtedy wiesz zostaje psiak pod opieka rodziców wiec wiesz musisz zaczac przekonywac ze zajmies sie psiakiem i niestraszne ci jest wczesne wstawanie na siusiu z psem..... mysle ze dasz rade prekoanac rodziców do pieska-napewno jestes odpowiedzialna dziewczynka i rodzice to widza....;) trzymamy kciuki:multi: -
melinda kiedy nie szczekała ale tak od tygodnia lubi sobie szczeknac jak słyszy halasy za oknem....lub jak niechce sie nikt z nia bawic;)
-
mój psiaczek nielubi suszarki....nieiwem czy sie boi czy to jest forma zabawy ze przed nia ucieka....
-
melindy zdjecia pokazywałam a tak wygladam ja z moim chłopakiem (tzn narzeczonym ale to tak powaznie brzmi..;) ) [IMG]http://img47.imageshack.us/img47/1333/tnpic010703mx.jpg[/IMG]
-
co najgorsze chetni beda na pewno....:angryy: ale tak sobie mysle ze jak piesek ma 20 dag to on napewno jest narazony bardziej na choroby...no sama nieiwem ....ale wyobrazcie sobie jak takie malenstwo kreci sie po podłodze-jejciu aleee trzeba uwazac zeby nie nadrepnac:razz: ojojo ....chyba ze to nie chodzi po podłodze tylko na wystawke jest włozone.....straszne szkoda mi takich małych psiaków...
-
PIERWSZE KROCZKI... czyli nowe osoby na forum i powitania!
melinda:-) replied to Ewunia's topic in Yorkshire terrier
wiesz moze Twoja mama potrzebuje czasu aby przekonac sie ze bedziesz sie zajmowała pieskiem-moze jak jej przedstwisz dobre argumenty za tym ze bedziesz dobra opiekunka psiaka ale z mała pomoca mamy to moze sie zgodza...trzymamy kciuki;) -
słodkie zdjecia :loveu: my tez cchemy niedługo zaczac bo idziemy w pierwsza sobote marca na piersze harce...zobaczymy jak bedzie...
-
PIERWSZE KROCZKI... czyli nowe osoby na forum i powitania!
melinda:-) replied to Ewunia's topic in Yorkshire terrier
witam Cie!;) napewno niedługo rodziców przekonasz do pieska bedziemy trzymac kciuki... -
ja niewiem skad tacy ludzie sa....oni poprostu traktuja zwierzeta jak przedmioty i niemysle ze takie zweirze cierpi...bo pieski cierpia i czuja jak sa niekochane....:-( nieiwem takiego człowieka to tylko:snipersm: ale najgorsze jest to ze coraz czesniej mozna spotakc takie ogłoszenia.... dzieje zie coraz gorzej....moze byc nam wstyd ze tacy ludie chodza po ziemi:angryy: :angryy: :angryy: :angryy: niewytrzymałam i napisałam juz meila do tego kogos ale nic nieodpisuje.... poczekam moze cos odpisze....i wytłumaczy sie:angryy: :mad:
-
no u nas juz wkoncu uszka stoja tzn stały od dłuzeszego czasu tylko jedno uszko cos tam klapło....niby wapienko było i podcina tez ale juz jest okii... ale kurzych łapek nie podawałam i stoja ....mam nadzieje ze juz teraz nie wywina nic i bede stac cały czas....:lol:
-
moze masz racje wiec narazie bede wykorzystywac to ze uwielbia serek i nagradzac ja w czasie naszego małego szkolenia.... choc mysle ze serek i tak niepomoze i bedziemy musiały sie wybrac na szkolenie dla małych psiaków......
-
nieiwem co ma serek zólty w sobie ze melinda sie cala trzesie jak widzi serek tzn jak go czuje eheheheh ale to jest dobry sposob na jej szkolenie choc tak naprawde ona jest wielkim łasuchem i lubi wszystko:lol:
-
u mnie podobnie suchy royal i czsami małe co nieco...:lol: ale psinka ma 4 miesiace i wazy 1,85 kg-duza kobitka z niej:kiss_2:
-
ja polecam Hery-HB REGE za 400ml dałam około 65zł ale trzeba spryskiwac z odpowiednij odległosci bo zapach jest dosc intensywny...ale przyjemny
-
[IMG]http://img345.imageshack.us/img345/4784/tnimg57461vk.jpg[/IMG] [IMG]http://img311.imageshack.us/img311/4762/tnimg57642mp.jpg[/IMG]
-
to nasze pierwsze kroczki na forum [IMG]http://img525.imageshack.us/img525/2803/clipimage0027gd.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img426.imageshack.us/img426/934/tnimg57100ww.jpg[/IMG]