Jump to content
Dogomania

Edi100

Members
  • Posts

    10148
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Edi100

  1. Proponuję zmienić tytuł np na taki: Jest ich dużo, są małe i samotne.Szczeniaki. Szukamy domków
  2. Matko wszystkie cudne i wszystkie maja smutne oczka:(
  3. GoniuP, trzymamy ze wszystkich sił!
  4. Promyczku, czekamy na wieści od twojej Kochanej opiekunki:)
  5. Jaki smutek i niewiadoma w oczkach w podrózy:(Nie wiedziała, że czeka ją lepsze:) Teraz już wie:):)
  6. [quote name='dczn']z tego, co mi wiadomo- wypierdki Pana- zdaly test "lojalnosci" :)))[/QUOTE] Fajnie napisane:):)
  7. [quote name='Paoletta']ja to chyba Entka wtedy odseparuje na czas moich nieobecności :) najciężej to będzie jego utrzymać żeby nie zaczepiał siostry do szaleństwa. a oni uwielbiają się razem bawić. w ogóle się na prawdę nieźle pokochali, tak rodzeństwowo :)[/QUOTE] Bardzo mnie cieszy ta miłość bratersko-siostrzana:):) Ach:)
  8. Wybaczcie off :([url]http://www.dogomania.pl/threads/178958-Maluszki-z-patologicznej-rodziny-Potrzebna-pomoc-dla-Nich-i-domki[/url]
  9. Wybaczcie mi Off,wejdźcie chociaż [url]http://www.dogomania.pl/threads/178958-Maluszki-z-patologicznej-rodziny-Potrzebna-pomoc-dla-Nich-i-domki[/url]
  10. Biedny maluszek:( Trzymam kciuki za powrót do zdrówka. Musi się udać!!!!!Walcz Maleńki, walcz!
  11. [quote name='GoniaP']Dam Ci, ja mam, czasami używam by się wyspać, i nie zwariować ;)[/QUOTE] GoniuP napisz mi na pw jakie to, bo Tez spać po nocach nie mogę...
  12. [quote name='dczn']z tego co mi wiadomo, po 20 lutym, do Champa ma przyjechac jego nowy Pan :)[/QUOTE] Alez wspaniale, wspaniale!!!:)
  13. [quote name='Paoletta']Na pewno chodziło o narkozę i ingerencję chirurgiczną. Ale przecież fundacje robią sterylki suczkom w na prawdę kiepskim stanie i jest ok. Nie wiem no.. Był taki jakby bez zdania. Ale z rok temu sam mi o tym wspomniał ze względu na ciążę urojoną. Nie wiem, może się coś stało niespodziewanego u niego podczas takiego zabiegu.[/QUOTE] Być może.:( Ale przecież można monitorować serduszko podczas narkozy. Zrób Lusi badania, takie na krzepliwość krwi też.Będziesz miała pewność.
  14. [quote name='Paoletta']Z Encia nogą duuużo lepiej. Wet aż się ucieszył. Rośnie zdrowo, pięknie i w ogóle jest cudowny i we mnie zakochany :) A co do Lusi to poradził żeby to zrobić na wiosnę, bo wtedy szwy mniej bolą. Umówiliśmy się wstępnie na marzec. Ale powiedział, że zawsze jest ryzyko. Ani nie odradzał ani nie namawiał. Ale wy uważacie, że lepiej zrobić? Potrzebuje żeby mnie ktoś poparł..[/QUOTE] Cieszę się z wieści o Enterku:) Co do Lusi. Wiesz, są dwa rodzaje wetów, przynajmniej ja się z tym spotkałam. Niektórzy uważają że suczka powinna mieć raz szczeniaki i są tacy, którzy uważają że to mit. Może wetowi chodziło o ryzyko narkozy? Owszem, narazone są te chore, słabe, niedozywione. Ja nie będę Cię namawiała, choć sterylizowałam wszystkie dorosłe sunie, które przeszły przez moje łapy.. Tu powinny się wypowiedzieć mocno doświadczone ciotki
  15. [quote name='zuziaM']Wkleilam ta maciupenka sierotke na ten watek , ktory wkleilam powyzej. Mam nadzieje, ze kogos ujmie jego los.....[/QUOTE] Własnie weszłam z linka, który podałaś. Tez Bidoczek, choć o niebo lepiej wygląda niż Promyczek na początku:(:( Promyczkowi się udało, mam nadzieję że temu Mikruskowi także.
  16. [quote name='saJo']Rozumiem, choc nie ukrywam, ze wolalabym jednak wiedziec, czy szykowac sie na wyjazd w sobote czy nie.[/QUOTE] Ja trzymam kciuki:) Maluchy doopki grzeją, a mamuska:(:( Tak wiele przeszła:(
  17. [quote name='Paoletta']Przełożyłam wizytę na dziś. Przy okazji skontroluje Encia, więc zdam relacje :)[/QUOTE] Trzymamy kciuki!:)
  18. [quote name='Paoletta']ojej, ale Karolina chyba źle rozumie nasze intencje. my chcemy pomóc. chcemy zrozumieć. kontakt ze szczeniakiem to nie to samo co posiadanie. a szczeniak, no nie wiem - jamnika i belga mogą się zachowywać inaczej. nie wierzę we wredny charakter tylko w większą trudność w przypadku niektórych rzeczy. ale jeśli Karolina nie chce ani szkolenia (które by na bank wszystko rozwiązało) ani naszej pomocy (forum belgów też się odezwało z chęcią wsparcia) to nic nie poradzimy. nadal zachęcam Karolinę do odezwania się. może byśmy zrozumieli. co do Laski to zdaje relacje od belgów - mamy DT, karmę :) i chęć zbiórki na weta. czekamy na [B]esperanzę[/B]. dziewczyny jesteście zainteresowane takim rozwiązaniem?[/QUOTE] OOooooooooooooooo nie ma mnie chwile, a tu takie cuuuuudne wieści:)
×
×
  • Create New...