Jump to content
Dogomania

Edi100

Members
  • Posts

    10148
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Edi100

  1. [quote name='Ajula']to Pani Tosia? :loveu: cieszę się, że zalogowala się Pani, tyle dobrego juz o Pani słyszałam to Pani uratowała Pianusia :lol:[/quote] Tak to Ta Pani Tosia, która znalazła Piano:loveu: dziś zalogowała się po raz pierwszy jak wróciłyśmy z Gaju:) Byłam przy tym:evil_lol:
  2. Dziś Z Panią Tosią ( Antonina i Merdek) i KropkaKropka byłyśmy w Gaju:multi::multi::multi: Psiaczki są takie wspaniałe i tak bardzo się tulą do człowieka:placz:Wszystkie potrzebują domku. Są nawet trzy mikro kotki:( Cioteczki, vito pozwoił bym założyła wąteczki pewnym Panienkom i kociaczkom.:loveu: Szukamy domów!!!!!!!!!!!!!!!!!
  3. Dziś Z Panią Tosią ( Antonina i Merdek) i KropkaKropka byłyśmy w Gaju:loveu::loveu:Białas Homer wygląda lepiej i cudnie szczeka:) No i merda cudnie ogonem:loveu: Cioteczki, pomózcie ogłaszac tego wspaniałego i mądrego Psa. On czeka na swojego człowieka:(
  4. [quote name='Antonina i Merdek']Serdecznie witam wszystkich ludzi o wielkim sercu, jednym slowem wszystkich przyjaciol czworonogow.nie od dzis wiadomo,ze to serca otulone siercia.Czuja wiele,nie robmy im krzywdy,blagam was kochani.Pozdrowienia i zyczenia pogody ducha.[/quote] Witamy na dogo Panią Tosię:multi::multi::multi: Pani Tosiu, gdyby Pani wtedy nie znalazła Piano, już by Go nie było:shake:
  5. Witaj Dzielny Piano:loveu: Zobacz, jaki piękny dzień:) Słoneczko na pocieszenie wychodzi. Zdróweczka:loveu:
  6. [quote name='maksiorek']Pirat już w swoim domu:lol:.[/quote] Wspaniale!:multi::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::klacz::klacz::klacz:
  7. Cieszą mnie jego oczy:) Sa takie inne, jakby z zainteresowaniem patrzył. Nie zapeszam! Ale i tak mi się serce raduje. Dziękuję Wam z całego serca za Piano. Za jego sznasę.
  8. Ja też mam nadzieję, że się poprawi!Gibsonku zdrowiej!
  9. [quote name='gagata']Brakować bedzie z pewnością, tylko jeszcze nie wiadomo jak dużo,bo przecież weci nie przedstawili jeszcze rachunków, a trzeba zacząc mysleć i o DT dla Piano...[/quote] Z tego co wyczytałam to Kochana Paula węźmie Piano do siebie:loveu: ale rekonwalescencja będzie pewnie nadal kosztowna, a nie można samej Pauli z Tym zostawić, dlatego nadal w Imieniu Piano, bedę błagać o grosiki:( Ja się spłukałam na ten moment:(:oops: Mieliśmy tu bezdomną biedną i chudą suńkę. Jest chora:( A leczenie kosztuje:(:( Choć serce mi rośnie, że i mała Puśka jest bezpieczna i będzie zdrowieć. Piano słyszysz? Twoja koleżanka niedoli, też Cię prosi byś zdrowiał!
  10. Wybieramy sie jutro z Panią F i Kropkakropka do Was:loveu: Wyjadę gdzie ok 13.00:) Mam nadzieję, że będziecie:) Jazda ode mnie trwa do 2-ch godzin.
  11. Witaj Piano:loveu:Przesyłam Ci dobre fluidy, byś szybko zdrowiał! Ps-Wkleiłam wpłaty dla Pianusia w pierwszym poście:lol:
  12. O tę "machinę" to bym się nie martwiła;) Napewno (!) wszystko zostało"ruszone";)
  13. [quote name='GoniaP']Z niecierpliwością czekam na komentarz lekarza prowadzącego Piano, ale ponieważ powiało trochę optymizmem, idę spać. Dziękuję Wam, że jesteście i trzymacie kciuki za bidulka. Dobrej nocy wszystkim życzę :loveu:[/quote] Tobie także:) Pani Tosia, ma juz konto i jutro sama się odezwie. Wybieramy się w Sobotę do Gaju:loveu:
  14. [quote name='anett']Prosimy o pomoc dla AMIKA :-(:-(:-( Ja także proszę:( Na dzień dzisiejszy nie moge nic zadeklarować. Moje finanse będę znała dopiero po niedzieli i mam nadzieję, że "wyskrobię" choć drobną kwotę:oops: co miesiąc.
  15. [quote name='Poker']wynik moczu rewelacyjny :multi:[/quote] To super!:multi::multi::multi:
  16. [quote name='Renata5']W jakim wieku moze być tak orientacyjnie Pianuś?[/quote] Moja wetka oceniała Go na max 10lat:( Ale nie wiem jak inni. Może być i młodszy .Zęby ma całkiem ok, tylko pewnie głód i katowanie bardzo Go wyniszczyły:(:(:(Ta bezdomna suczka w Żmigrodzie o , która od wczoraj ma domek:loveu: też wyglądała na staruszkę, a wetka powiedziała max 4 lata, ale głód zrobił swoje...:(
  17. [quote name='GoniaP']Są wyniki moczu podane smsem od Donvitowa, który właśnie odwiedził laboratorium: Ciężar 1015 ślad białka, parę leukocytów i erytrocytów, reszta ok.[/quote] Kochana, co to oznacza? Kopletnie zielonam:oops:
  18. Madziek, czekamy na wieści z niepokojem:(
  19. Tak się cieszę, że zapaliło się światełko zdrówka dla Piano! Dzielny, kochany chłopak. Kochane jesteście wspaniałe:loveu:
  20. [quote name='Helga&Ares']Białasek miał zapchane jelita. Wczoraj wcale nie wychodził z budy i leżał smutny. Dostał 4 kroplówki. Dzisiaj powitał Paulę merdającym ogonkiem i wyglądał dobrze - cieszył się. Jutro kontrola :lol:[/quote] Oj jak dobrze, że jest lepiej:multi:
  21. Nie było mnie chwilkę, ale już wszystko wyczytałam. Dziękuję wszystkim którzy opiekują się Piano. Piano, chłopaku zdrowiej proszę!!!!!
  22. [quote name='GoniaP']A teraz coś od lekarza (co prawda ludzkiego) ale wie co mówi: Pieska odebraliśmy z jedynej całodobowej poznańskiej kliniki. Stan psa wizualnie niezły. Rany przy odbycie w trakcie gojenia. Generalnie ok. Ale wyniki porażają. Tłumaczenie, że zwyżkę mocznika w surowicy powoduje torbiel/ pipipi/ albo krwiak nerki/pipipi/ jest bzdurą. Psiak zabrany do lecznicy gdzie indywidualnie się nim zajmą. Stan jego nie jest stabilny. Jeśli to przejścia / wstrząs po urazie, pobyt na śmietniku w agonii, niska morfologia po skrwawieniu/ są odpowiedzialne za narastającą niewydolność nerek to niewiele pomożemy. Jeśli uda się w dwa, trzy dni zmienić wyniki nawadnianiem i lekami wspomagającymi, to zaświta nadzieja.. Proszę o cierpliwość. Osobiście pilnuję psiaka i jeszcze mam Gonię P na głowie. Donvitow Jestem cierpliwa i bardzo wierzę, że będzie lepiej. Wiara czyni cuda.
  23. [quote name='Madziek']Jutro jedziemy do Wrocławia.... boję się. Dr Wrzosek powiedział, że lepiej nie dawać Gibsonowi nic na uspokojenie na podróż, bo nie będzie mógł go obejrzeć i zbadać dokładnie. Nie wiem jak Gibson to zniesie. I boję się wyników... czy będzie można Gibsonowi pomóc jeszcze, co mu jest. Ach, proszę trzymajcie za niego mocno kciuki.[/quote] Oczywiście! Z całych sił!!!!!!!!!!!!!
  24. [quote name='medar']Wpłaty które wpłynęły na konto Oddziału Fundacji Emir w Poznaniu od dnia 26 stycznia 2009r. do dnia 04 luty 2009r. z adnotacją "Na Piano" : [FONT=Arial]Łukasz R.-[/FONT][FONT=Arial]10,00zł[/FONT] [FONT=Arial]Monika K. -allegro -[/FONT][FONT=Arial]20,00 zł[/FONT] [FONT=Arial]Jacek P. - allegro - [/FONT][FONT=Arial]25,00 zł[/FONT] [FONT=Arial]Katarzyna S. - allegro -[/FONT][FONT=Arial]5,00 zł[/FONT] [FONT=Arial]Janusz K. - allegro- [/FONT][FONT=Arial]25,00 zł[/FONT] [FONT=Arial]Monika P. - allegro - [/FONT][FONT=Arial]15,00 zł[/FONT] [FONT=Arial]Aleksander M. - allegro - [/FONT][FONT=Arial]20,00 zł[/FONT] [FONT=Arial]Mariola Cz. - [/FONT][FONT=Arial]25,00 zł[/FONT] [FONT=Arial]Zbigniew G.- allegro - [/FONT][FONT=Arial]50,00 zł[/FONT] [FONT=Arial]Jolanta K. - [/FONT][FONT=Arial]20,00 zł[/FONT] [FONT=Arial]Paweł W. - [/FONT][FONT=Arial]50,00 zł[/FONT] [FONT=Arial]Aneta B. - [/FONT][FONT=Arial]30,00 zł[/FONT] [FONT=Arial]Agata S. - [/FONT][FONT=Arial]100,00 zł[/FONT] [FONT=Arial]Magdalena K. - allegro -[/FONT][FONT=Arial]10,00 zł [/FONT] [FONT=Arial]Elżbieta S.(na Piotrusia i Piano) - [/FONT][FONT=Arial]180,00 zł[/FONT] [FONT=Arial]Maria M. - [/FONT][FONT=Arial]50,00 zł[/FONT] [FONT=Arial]Halina Z. - [/FONT][FONT=Arial]30,00 zł[/FONT] [FONT=Arial]Katarzyna S. - [/FONT][FONT=Arial]30,00 zł[/FONT] [FONT=Arial]Beata O. - [/FONT][FONT=Arial]30,00 zł[/FONT] [FONT=Arial]Agata Z. - [/FONT][FONT=Arial]57,36 zł[/FONT] [FONT=Arial]Ewa N.(safira) - [/FONT][FONT=Arial]100,00 zł[/FONT] [FONT=Arial]m-orsetti - [/FONT][FONT=Arial]200,00 zł[/FONT] [FONT=Arial]Magdalena S.(bico) - [/FONT][FONT=Arial]50,00 zł[/FONT] [FONT=Arial]Lucyna S. - [/FONT][FONT=Arial]200,00 zł[/FONT] [FONT=Arial]Jolanta W. - [/FONT][FONT=Arial]30,00 zł[/FONT] Suma łączna: 1362zł 36gr. Wydatki będą znane po otrzymaniu rachunków. Z całego serca wszystkim darczyńcom dziękujemy!!!!:Rose::Rose::Rose:
  25. [quote name='gibon301']czy wiadomo co mu jest?[/quote] Dziewczynynapewno napiszą. Chyba jakaś niestrawność i problem z jelitkami:( Biedaczyna:(
×
×
  • Create New...