Jump to content
Dogomania

Edi100

Members
  • Posts

    10148
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Edi100

  1. [quote name='GoniaP']Ajna zbyt długo czeka...[/quote] Bardzo mnie to dziwi:( Sliczna gd=rzeczna i jeszcze czeka:shake: Trudno uwierzyć!
  2. Chłopaku, jeszcze troszkę i zobaczysz znajdziesz swojego człowieka!
  3. [quote name='cavallo']Psy zostały odebrane z Kamieńca dzięki FUNDACJI MRUNIO (p. Elżbieta Śmigielski) i Oddziałowi TOZ Wrocław. Pani Ela walczyła bardzo długo i wytrwale....Wreszcie nadszedł ten upragniony dzień.... Zostały załatwione miejsca w hotelikach i schronach TOZ-u. Niestety [B]wójt[/B] zadecydował o wywiezieniu psów do Białogardu :angryy::angryy::angryy: Maskra!!! :shake: Zrobił wszystkim na złość :angryy: Suczka ciężko chora została zawieziona do kliniki we Wrocławiu. Trzy psy (w tym ciężarna sunia) uciekły.... :placz: Ten koszmar ciągle trwa!!!! :shake: :placz: Mam prośbę, czy są jacyś wolontariusze z Białogardu? Czy ktokolwiek może coś powiedzieć na temat schronu Harłacza?[/quote] Brak mi słów:placz::placz::placz:
  4. One za chwilę stracą schronienie, albo cos im się stanie:placz:Zmień Tyt "2 maluszki za chwilę na bruku. DT pilnie:("
  5. [quote name='xmartix']to dla niej: [URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=553879014"]pręgowana roczna sunia DO ADOPCJI (553879014) - Aukcje internetowe Allegro[/URL][/quote] Dziekuję :multi:
  6. [quote name='xmartix']narazie takie allegro: [URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=553868638"]pokochaj maleńką ratlerkowatą sunię!! (553868638) - Aukcje internetowe Allegro[/URL][/quote] KropkaKropka Powstawia fotki, albo poproszę ciotki z Gaju:loveu: Malutka nie ma imienia. Za allegro po stokroć dziękuję!
  7. [quote name='giselle4']...Wasze szkielety w Dzierzoniowie ale jutro jadą dalej. Zaszczepione,najedzone i napojone.;)[/quote] Szkoda, że niemogą zostać u Was dłużej:placz:
  8. [quote name='Helga&Ares']W domach: Pikuś, Biszkopt, Zefirek. Nowe: 9-miesieczny Beagle z tatoo [IMG]http://www.gaj.schronisko.net/images/adopcje/24623.jpg[/IMG] [IMG]http://www.gaj.schronisko.net/images/adopcje/sup2/24623.jpg[/IMG] Nienaszek - niesamowita przylepa [IMG]http://www.gaj.schronisko.net/images/adopcje/24627.jpg[/IMG][/quote] Nowe dwie biedy:( Bosz:placz: Pikuś, Biszkopt, Zefirek kiedy poszły do domków?:loveu: Samych szczęśliwych chwil im życzę!
  9. Maleństwo szuka swojego człowieka:(
  10. Piękna Pannica:loveu: domku szuka!
  11. [quote name='zmierzchnica']I dostałyśmy badyla! [IMG]http://img530.imageshack.us/img530/2531/im000377ne4.jpg[/IMG] Trzeba było go gryźć... [IMG]http://img401.imageshack.us/img401/7215/im000369iu7.jpg[/IMG] ...Ale nie był smaczny. [IMG]http://img21.imageshack.us/img21/3306/im000388ii4.jpg[/IMG] Więc zaczęłyśmy udawać sówki na drzewie :razz: [IMG]http://img90.imageshack.us/img90/962/im000412qc3.jpg[/IMG] I już było nam weselej :loveu: [IMG]http://img356.imageshack.us/img356/7501/im000354apx2.jpg[/IMG] Pozdrawiamy śnieżnie :p[/quote] Jakie wspaniałe fotki!!!:multi::multi::multi::multi::multi:Ależ się ucieszyłam:loveu: Ona jest u Was taka szczęsliwa! Dziękuję:Rose::Rose::Rose:
  12. [quote name='xmartix']o jaka fajna!!!! :loveu::loveu::loveu::loveu: macie więcej zdjęć? a wiek jaki?[/quote] Poproszę cioteczkę o fotki. Wiek średni:roll: Nie jest staruszką ale pysio od spodu posiwiał. Co prawda może to być kwestia wieku, ale także złego traktowania i głodu:( Jest przemiła i bardzo kochana:loveu:
  13. [quote name='xmartix']a dane fizyczne o suni ? wiek? itp.[/quote] Wiek, max rok no może ciut mniej:) Wielkość, trochę za kolano. Zdrowa i kochana:)
  14. Piano, śpij słodko. Zdrowiej i nabieraj apetutu na życie!
  15. Wylizała mi całą buzię:loveu: I tak się przytulała! Matko to przecudowna suńka:loveu:KropkaKropka ma fotki z dzisiaj:) Cioteczki pomóżcie ogłaszać to cuuuuuuuuuudo!
  16. [quote name='Helga&Ares']Dzięki Edi za wątki :loveu: Żałuję, że nie mogłam dzisiaj być w Gaju..[/quote] No szkoda:( Ale przyjedziemy jeszcze nie raz!
  17. [quote name='Helga&Ares']To ta czarna pinczerkowata?[/quote] Tak, tak to to maleństwo:loveu: Jest przecudowna!
  18. I jeszcze:loveu:[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/google-page-rankingegowana-slodycz-mega-przylepa-co-caluje-sie-tuli-szukamy-domu-gaj-131193/[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/mikro-sunieczka-tak-bardzo-sie-wtulala-gaj-pomozcie-szukac-domu-prosze-131190/[/URL]
  19. Założyłam watek koteńkom i panienkom. Potrzebuję znać:cool3:płeć maluszków:loveu: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f486/trzy-slodkie-mikro-kotenki-czekaja-na-dom-131194/[/URL]
  20. Dzisiaj ją zobaczyłyśmy. Piękna, młoda ( nie ma jeszcze roku) pręgowana, słodziutka przylepka. Ajna, bo tak ma na imię ma umaszczenie jak bokserek, ale inny pysio:) Ta jeszcze uśmiechnieta młoda panienka, z utęsknieniem czeka na swój lepszy los. Wypatruje swojego człowieka i tak się przymila żeby ją zabrac ze sobą. Nie mogłam:placz: ale postanowiłam poprosić Was kochani o pomoc w szukaniu jej domku. Fotki wstawi KropkaKropka:)
  21. [quote name='medar']Witamy Panią Antoninę i Merdka, miło jest wiedzieć, że nadal są ludzie, którym krzywda innych, nie jest obojętna. Serdecznie pozdrawiam. Wpłaty które wpłynęły na konto Oddziału Fundacji Emir w Poznaniu od dnia 04 lutego 2009r. do dnia 07 lutego 2009r. z adnotacją "Na Piano" : Sylwia D. - 20,00 zł Agnieszka K. - 30,00 zł Katarzyna M. - 30,00 zł Aleksandra K. - 5,00 zł Marta B. - 5,00 zł Krzysztof B. - 10,00 zł Ewa B. - 200,00 zł Katarzyna S. - 20,00 zł J.S. - 30,00 zł Eliza S. - 10,00 zł Iwona G. - 30,00 zł Stefan C. - 50,00 zł Joanna B. - 25,00 zł RAZEM : 465,00 zł Faktur z lecznic nadal nie dostaliśmy. Zamieścimy natychmiast po otrzymaniu. Bardzo dziękujemy wimieniu Biednego Piano. "doklejam" do pierwszego postu.
  22. Dziś z Panią Tosią ( Antonina i Merdek) i KropkaKropka byłyśmy w Gaju. W miejscu gdzie los, tych nie chcianych i porzuconych jest ważny. Tam, gdzie te samotne istotki dostają schronienie. Kiedy tylko przyjechałysmy Ona pierwsza przyszła się przywitać. To maleńkie ciałko nie odstępowało nas na krok. Jest taka maleńka, że wszędzie się wślizgiwała by choć stać przy nodze człowieka.:( To bardzo smutne, że choć tyle to maleństwo chciało mieć:( Suńka jest do kostki. Maluśka i drobna choć dorosła. Bardzo lgnie do ludzia i chciałaby na stałe być przy nim:( Bardzo mnie ujeła i bardzo Was proszę o pomoc w szukaniu maleńkiej " jej ludzia" Fotki wstawi KropkaKropka ********************************************************************** Dane z 04.06.2010: U suni był wet . To pokleszczówka. Dostała zastrzyk bardzo bolesny na pokleszczówkę, rozkurczowy i od gorączki. Sunia ma dużą gorączkę i powiększoną wątrobę. Jeżeli przeżyje noc to lekarz przyjedzie jutro znowu. POTRZEBA GROSZY NA KROPLE DLA SUNIECZKI I JEJ DWÓCH PSICH PRZYJACIÓŁ :(
×
×
  • Create New...