-
Posts
10148 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Edi100
-
Dług w klinice 1175zł!!!dom tymczasowy 150zł!potrzebne deklaracje!!!
Edi100 replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
Ludzka głupota i brak uczuć...W jakim my świecie żyjemy???Psy się pewnie boją, skoro człowiek pojawia się być może by tylko zadać ból:( Zimno jak pierun, może uda sie chwilowo choc słomę do bud włozyć? -
[quote name='Paoletta']o, właśnie :) a jak pojedziemy na działkę.. ile tam jest trawy! a dziś zauważyłam, że go trochę spasłam.. taka kulka się zrobiła. chyba przesadzam z tym żarełkiem :) choć staram się dawać tyle ile powinien jeść. każda rasa to ma z tym inaczej. Lusia to zawsze był straszny niejadek, więc z nią nie porównam :) no niech sobie na razie potyje ;) dietkę zrobimy jak przestanie tak rosnąć na potęgę :)[/QUOTE] Łakomczuszek to On jest. Fakt:):) Ale jak pomyślę, że głodował kiedyś, gdzieś tam :(to niech wcina:) Pewnie wyrósł?:)
-
Wroclawskie pieski proszą o domy !!
Edi100 replied to Agnieszka(Visenna)'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Angelka']Czy jest tu ktoś z Siechnic? Dostałam info że po osiedlu błąka się sunia shih tzu z małym jak tak dalej pójdzie to maluch nocy nie przeżyje bo będą mrozy. Rozglądnijcie się i dajcie znać do straży dla zwierząt lub do mnie na priva.[IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/icon_frown.gif[/IMG][/QUOTE] A na mapie dogo nie ma nikogo? Chociaż gdzieś w pobliżu:( Jest taki ziąb:( -
Słodziaczku, niech łapeńka juz nie boli. Tak sobie pomyślałam, że Enterek nie zna trawy! Jaka radocha będzie wiosną! Ło matko, już sobie wyobrażam!!!:):)
-
Ja też mam sunię z łańcucha:( i doskonale nauczyła sie załatwiać na spacerkach, kiedy wychodzilismy razem z Dropsem i Nią. szybko załapała że nie w domu:) Chociaż moja jest bardzo problemowa ( 4 lata bita:(:( i nadal boi się ludzi i kazdego pukniecia na dworze) to na dworku tylko się załatwia. Trzymam kciuki za Księżniczkę:)
-
Jeśli ja mogę o to poprosić, to proszę. Informacja, może być jak miód na serce.
-
Jak łapinka? Mamy nadzieję że lepiej i humorek nadal dopisuje:)
-
Pytamy o zdrówko i samopoczucie ślicznego Chłopaka:)
-
Sheyna w typie MALINOIS oraz jej dzieci już szczęśliwe w swoich domach!
Edi100 replied to Lilmo's topic in Już w nowym domu
[quote name='elinka']trzymamy!:thumbs:[/QUOTE] Bardzo mocno!!!! -
[quote name='Helga&Ares']Czekamy na wieści od lekarza prowadzącego, jeśli nie dostanę ich dzisiaj, to na pewno jutro. Z tego co mówił wet, mały ma anemię. To kilkunastoletni piesek. Byłam u Niego, leży na kocyku w cieple, na szczęście reaguje na człowieka, ale uwierzcie wygląda strasznie... :( Miał mieć robione RTG Jest zmęczony głodem, zimnem i Bóg sam jeden wie czym jeszcze. Wiem, że słaby, chory i serce ma złamane. teraz jest ciepło i bezpiecznie, to dla Niego na pewno jak sen. Dobry sen. Kochane, choćby miał przeżyć pół roku, dajcie mu szansę. Proszę:( On zasługuje na kawałek lepszego życia.
-
Trzymam za Niego kciuki cały czas!
-
Sheyna w typie MALINOIS oraz jej dzieci już szczęśliwe w swoich domach!
Edi100 replied to Lilmo's topic in Już w nowym domu
[quote name='esperanza']Sytuacja się pogarsza, bo inne psy ostatnio bardzo Laskę gonią. Laska zaczęła się im odszczekiwać. Nie ma szans na podchodzenie do ludzi, bo stado ją odgania.Z tego powodu trzyma się tylko jednej części schroniska. Jej kondycja pogorszyła się w ciągu ostatniego miesiąca, wyraźnie schudła. Nowszych fot nie mam.[/QUOTE] Domu i jej potrzeba:( -
[quote name='Paoletta']nie wiem niestety co to jest za konkurs, ale mam takie bez ujęcia obroży Lusi. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/249/cccfd5963e9626d1med.jpg[/IMG][/URL] fajny chłopak, co? :)[/QUOTE] Boooooooooooooooooooooooooooooooooski:):)
-
Uwielbiam te fotki:) Każda z nich mnie rozbraja:):)