Też się marwiłam, ale jak usłyszałam, że to normalne to dałam spokój. Skoro to źle wpływa to dziś każę jej obciąć szponki. Mamy wizytę na zastrzyk, więc to zrobimy. Dzięki :buzi:
Bodziula powiem Ci, że ona nie lubi biegać po twardym, wkoło mamy wszędzie trawkę, park i mięciusio. Trochę mnie martwią te szponki, ale wet powiedział, że u takich kobył nie obcinają... i cóż mam zrobić :niewiem:
Wcinamy gnata :D
[IMG]http://img476.imageshack.us/img476/4959/thetaikosc001mae3kq.jpg[/IMG]
[IMG]http://img476.imageshack.us/img476/2487/thetaikosc006mae0mf.jpg[/IMG]
Kurczaczki że też ja nie mam czasu teraz - duuużo pracy, bo bym Wam pokazałe które boksie GÓRĄ :P
Zu Ty jesteś cudownie pofifrana :D
Pisz jak Ci pomóc?
Cieszę się, że ona nie siedzi smutna i samotna, wiedziałam, że Cię rozłoży.
Bo to przecież Buba ;)
Kochana jesteś !!!
Agguś smutny to czas, bądźcie dobrej myśli.
Pragnę złożyć Ci życzenia urodzinowe, byś otrzymała od losu wiele wiele radości wspólnych dni w magii z Sarcią.
Pozdrawiam
Witam Agguś, mam nadzieję, że Sarcia dzisiaj lepiej się miewa. Cmokaska w nosek przesyłam :buzi:
A Tobie życzenia urodzinowe pragnę złożyć:
[IMG]http://www.tickercentral.com/view/5p4b/6.png[/IMG][URL="http://dogomania.pl/forum/[url=http://www.tickercentral.com][img]http://www.tickercentral.com/view/5p4b/6.png[/img][/url]"][/URL]
Dziękujemy Dziękujemy :oops:
Jeszcze możemy sie pochwalić takimi foteczkami [URL="http://www.forum.boksery.pl/album_personal.php?user_id=794"]http://www.forum.boksery.pl/album_personal.php?user_id=794 [/URL]
:D
Tak to moja kruszynka :D tu są też foteczki [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=1347&page=262"]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=1347&page=262[/URL]
Dzięki :)