Jump to content
Dogomania

bonika

Members
  • Posts

    1088
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by bonika

  1. O Boże.. Niunia trzymaj się :kciuki: :kciuki: Żeby tylko coś chciała jeść :oops:
  2. No to zakładamy tu na Akcjach :multi: Ja też zaczęłam myśleć o tym linoleum - już myślę o tym od kilku miesięcy - to najważniejsze, a jak się zbierze więcej to na mebelki :multi: Ulka18 to potrzebny jest wymiar świetlicy - może się uda kupić wykładzinę aby była bez łączeń, ale jak z łączeniem to i tak trzeba nowej. Najwyżej, jak nie będzie odpowiednio szerokiej to szeroki pas na środku i dwa węższe po bokach ? - Zobaczymy. Kupić też trzeba drobiazg - specjalny nożyk do cięcia linoleum, nożyczkami też można, ale jest różnica którą widać na rękach ;) I gdzie wysyłać pieniądze ? Ulka18 może Ty byś zbierała ? Czy na AFN - kieszonkę nam założą ? - Napiszcie ! No i nie wiem - zrobimy niespodziankę ;) czy uzgodnimy wszystko z Kierownikiem ? Lecę zakładać wątek :-)
  3. Kruszynka prosi o ciepły domek :-(
  4. Dzięki Jogi :Rose: Dzisiaj, jak pisałaś, będziesz dzwoniła w sprawie suni z łapką - czekamy na wieści BARDZO :oops: Powiedz Kierownikowi może, że będzie pieniędzy tyle ile będzie potrzebne - żeby się tylko zgodził zawieźć sunię i kotkę na RTG do weta. Żeby dzisiaj była decyzja to bym dzisiaj wieczorem, najpóźniej jutro wysłała już 80 zł. na oba zwierzaki.
  5. Dziewczyny a ja coś takiego wymyśliłam : chcę założyć tutaj taki wątek : ********************* "Zbieramy na prezent pod choinkę : wykładzina i kanapka+2fotele dla piesków ze świetlicy Mieleckiego Schroniska". Jak w temacie : chcemy zebrać pieniążki na zakup nowej wykładziny i kompletu - kanapka + dwa foteliki dla świetlicy Mieleckiego Schroniska. W świetlicy przebywają nie tylko pracownicy, ale również ok. 20 piesków. Wykładzina i mebelki są już bardzo podniszczone :-( wykładzinę zdarza się też wiadomo pobrudzić małym szczeniaczkom, które często tam się pojawiają a z powodu jej zniszczenia trudno ją już dokładnie wyczyścić. Piesy też z trudem się już mieszczą na wyeksploatowanych fotelach - wiadomo nie ma jak na fotelu ;) Bardzo prosimy o wsparcie - chcemy zakupić nową kanapkę i fotele na rynku - coś możliwie taniego a linoleum w ogóle nie jest drogie. Ja postanowiłam swój mały wkładzik uskładać w ten sposób, że robiąc listę zakupów na Święta poskreślam co się da - czyli z oszczędności - oszczędzę też na prezentach - będą takie symboliczne i już - no i chyba by mi tak wyszło 100 zł. :oops: Jeszcze raz BARDZO prosimy o pomoc :oops: ****************** I co o tym myślicie ? - założyć taki temat ? Prawdę mówiąc do świetlicy przydałyby się też nowe krzesła - może i na dwa by chociaż starczyło :oops:
  6. Ja daję jednak na ........Astra :loveu: - 20 zł. też "a co" ;) Astra mi się wydaje takie wesołe - wiosna, kwiaty, ładnie się woła ..aż się chce wołać :loveu: no i nie słyszałam nigdy takiego imienia a suni się należy jedyne w swoim rodzaju :multi: Jak nie zdążę dzisiaj to jutro najpóźniej idę robić przelewy na zwierzaki :- )
  7. [B]Mnie się jednak wydaje, że sunia powinna mieć jakoś "połączone" to rozcięcie i od spodu usztywnione/unieruchomione[/B], ale tak aby był duży dostęp powietrza chyba to nie wiem czy gips czy jakiś "nowoczesny" opatrunek aby pod nim ranka nie zaczęła gnić i nie powstały nowe ranki. Jeśli to wygląda tak jak na zdjęciu to ja nie wiem jak oni sobie wyobrażają jak ta łapa ma wyglądać po wygojeniu - rozcięcie jest na głębokość chyba połowy łapy :oops: Czekamy na wieści :oops: Dobra wiadomość też - kicia z krzywą łapką żyje :- ) - jest na hali i podobno sobie dobrze radzi podpierając się tą łapką i o dziwo, jak powiedziała Pani Maria, nie obciera sobie jej. No i ja nie wiem - Jogi jakbyś mogła zabrać głos - gdyby ktoś się do Ciebie prywatnie zgłosił z taką kotką - gotów opłacić leczenie - co byś radziła ? Czy zrobić może choćby RTG ? Sprawa jest stara, ale nie wiem czy łapka została złamana w nadgarstku czy trochę powyżej czyli te kości długie - może kotka ma szanse na w ogóle normalną łapę ? Nie wiem też czy nawet sztywna, ale prosta łapa nie jest lepsza od takiej zgiętej ? - lepsze ukrwienie czy coś :oops: Pozdrawiam
  8. Kruszynka na górę ! Kto przytuli Kruszynkę :-(
  9. "..częściowo na nią już staje.." - to bardzo CUDOWNE słowa - dają nadzieję :oops: Jogi DZIĘKI za informacje :calus: Na pewno jak będzie można cokolwiek zrobić to Kierownik się zgodzi ;) Czekamy więc do jutra.
  10. Sunia czeka na domek inaczej grozi jej schronisko.. :-( [IMG]http://img53.imageshack.us/img53/9022/6bl9.jpg[/IMG]
  11. [COLOR=red][B]No to czekamy na decyzję - oby była dziś i jutro można było sunię zawieźć do weta[/B][/COLOR] :oops:
  12. Ja bym jej ABSOLUTNIE zmieniła imię - nie wiem czy Emir nie miała tego na myśli, ale prawdopodobnie ten pijaczyna mógł do suni nie raz wołać w stylu "stój Muszka, nie uciekaj - wiesz, że cię i tak dopadnę" + jeszcze jakieś przekleństwa :-( - nie wiemy co się działo w domu, za zamknietymi drzwiami.. Moje przygarnięte psy od pierwszego dnia reagowały na nowe imiona bez problemu i jakby radośnie :-)
  13. Maleńki, zalękniony okruszek szuka domku :-(
  14. Mnie się to Wika też podoba tylko bym dała przez V ;) albo Astra - takie pogodne :-) Jejku jak się cieszę :multi: Suńka trzymaj się :kciuki: :kciuki:
  15. Tak czekamy i w temacie dajcie gdzie jest konto tzn. na [COLOR=red][B]10[/B][/COLOR] [COLOR=red][B]stronie[/B][/COLOR] wątku !
  16. Sunia siedź na górze - bardzo szybko spadasz :oops: - a pieniażki bedą na pewno BARDZO potrzebne :-( abyś miała zdrowe cztery łapy :oops: Ulka18 napisz jak będziesz wiedziała czy pieniążki już można na nią zbierać tj. czy schroniskowe konto można tu już podać ?
  17. Dziewczyny - Pan Adam ma swoją suczkę, do tego Rottkę - nie może jej więc na pewno zatrzymać choć by bardzo chciał - Pomóżmy suni znaleźć domek :-( To taki okruszek :-( [IMG]http://img53.imageshack.us/img53/9022/6bl9.jpg[/IMG]
  18. Jesu aż się rozpłakałam :oops: ARKA, Emir, Karina1002 (alfabetycznie;) ) co prawda skromne i wirtualne, ale [COLOR=blue][B]PIĘKNE DZIĘKI[/B][/COLOR] :Rose: :Rose: :Rose: Ja pieniążki wysyłam jutro. [COLOR=red]Podajcie w temacie może na której stronie konto ;) [/COLOR]
  19. Jeszcze mi się wydaje, że tą łapkę trzeba usztywnić i zabandażować chyba..:oops: [SIZE=3][COLOR=red]Czy mógłby się tu jakiś wet wypowiedzieć ?[/COLOR][/SIZE] [COLOR=#ff0000][/COLOR] [IMG]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria/sunia%20sidla%20(1).JPG[/IMG][COLOR=#ff0000][/COLOR]
  20. Przyjrzałam się teraz dokładnie tej łapce i ...Matko Boska to trzeba zszyć :-( - bardzo głębokie to nacięcie - no i może być coś pogruchotane :-( Ulka18 - Pan Kierownik Cię lubi i wiem, że się liczy z Twoim zdaniem ;) - czemu zwleka z tą decyzją :oops: Wiem, że czasu mają w schronisku mało - ale na to już nic nie poradzimy :oops: Sunia w każdym razie jak nie znajdzie domu to niech chodzi przynajmniej na czterech łapkach :oops:
  21. Karina1002 - jesteś SUPER KOCHANA :Rose: Mam nadzieję, że tam zobaczą co by suni było potrzebne :oops:
  22. "Pani Ewa ze swoja klasa /Mama Kasi, nauczycielka ze szkoly w Zdziarcu koło Mielca/ wezmie pod opieke wirtualna sunie wraz z maluchami. Maja jakies pieniazki zebrane i przeleja na konto schroniska." O to dobrze :-) A ile by było na sunię pieniążków teraz - ja jeśli będzie decyzja dzisiaj to jutro wysyłam 50 zł. Tylko czemu tej decyzji nie ma - czy opinia weta schroniskowego jest taka, że nie trzeba nic robić ? - Co Pan Kierownik dokładnie mówi - może jest za mało pieniążków nawet z tymi deklarowanymi aby było na sam wyjazd + droższe leczenie :oops: Do góry jamnikowa beagelko ! :loveu: ...:-( [URL="http://www.mielec.bezdomne.com/galeria.php?ad=0&p=4&pk=P&str=0&sort=imie&pid=1090"][IMG]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria/suniasidl.JPG[/IMG][/URL]
  23. No ona pysio ma takie młodo wyglądające, bez tej maleńkiej siwizny dałabym jej nawet 2 - zresztą ona jest tak SŁODKA, że w jej przypadku wiek nie ma żadnego znaczenia :loveu: Niunia wędruje na samą górę - [COLOR=red]CIEPŁY I KOCHAJĄCY DOMEK NA STAŁE POTRZEBNY OD ZARAZ ! :-( [/COLOR] [COLOR=#ff0000][/COLOR] [COLOR=black]Do góry niunia ![/COLOR] [COLOR=red][IMG]http://img75.imageshack.us/img75/9564/14us3.jpg[/IMG][/COLOR]
  24. Kruszynka [B][COLOR=red]PILNIE[/COLOR][/B] szuka domku !
×
×
  • Create New...