-
Posts
5391 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cheritka
-
Mam jeszcze kilka zdjęć z wystawy i przed Cheri uczy małą ciłką co się robi na ringu [IMG]http://images34.fotosik.pl/371/3afa0b4af5eaf636med.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/15/d5f7b231d7fd01e7med.jpg[/IMG] [IMG]http://images27.fotosik.pl/279/eadad14dbc1509dfmed.jpg[/IMG] i my mu pomagamy [IMG]http://images50.fotosik.pl/15/d41c3dddc43c8959med.jpg[/IMG] [url]http://images48.fotosik.pl/15/de5077abb0ae6ff3med.jpg[/url] Jeszcze [B]pazurki[/B], nie tylko psie i idziemy na wystawę :cool3:
-
[quote name='Acctiually'][COLOR=blue]No tak nagroda super:D[/COLOR] [COLOR=blue]Aparat biore ale tu fot nie będe wstawiała:evil_lol:[/COLOR] [/quote] A to czemu, są na cenzurowanym :crazyeye::evil_lol:
-
[quote name='Acctiually'][COLOR=blue]Witam:hand:[/COLOR] [COLOR=#0000ff]Omg jaki cudny maluch:loveu:[/COLOR] [COLOR=#0000ff]Ja tek z leksza nie w temacie on jest Twój czy byłaś u niego w gości?:evil_lol:[/COLOR] [COLOR=#0000ff]Ale aleńcu taki słooodziak:loveu:[/COLOR][/quote] Ten maluch był u mnie w gościnie [QUOTE] [B]Klaudysiaczek[/B] Witamy! ;-) Kurcze, a ile jeszcze potrwa ten remont? Ale nie załamuj się, to i tak nic nie pomoże ;-). O jejcia, jakie piękne foty z wystawy, a na końcu prześliczna shih tzu :loveu:. [/QUOTE] Witam śliczną małą białą :loveu:, a już po malowaniu, tylko sprzątania dużo :angryy: [QUOTE] [B]deer_1987[/B] u nas meble w kuchni i sprzet stary, tapety odpadaja. podloga w duzym pokoju do wymiany... ale nie ma kasy nie ma czasu... :-( [/QUOTE] Ja też jako ostatnia wymianiam okna u nas w pionie :-(, ale w końcu muszę.
-
[quote name='Klaudysiaczek']6. Nasza - a przynajmniej moja - kochana mordka :loveu: [url]http://img378.imageshack.us/img378/8086/dsc00414hp6.jpg[/url] 7. Ze mną - istotą, którą uwielbia lizać :shake::diabloti: [url]http://img409.imageshack.us/img409/6630/dsc00402cb0.jpg[/url] 8. ''Tak wyglądam w moich szelkach...'' :loveu: [url]http://img519.imageshack.us/img519/3205/dsc00421mp6.jpg[/url] Oki, a teraz komentować mi tu :loveu:.:evil_lol:[/quote] To ja troche pokomentuje, zdjęcia musisz robić stojąc tyłem do okna, to zawsze wyjdą oświetlone, i wicej światła zapal w pokoju to ją doświetlisz. Może się wymądrzam, ale wtedy zobaczysz ile lepsze bedą zdjęcia [B]mojego małego białego maleństwa :lol:[/B]
-
Szkoła to konieczność, dla wybranych - przyjemność, ale potem te wiadomości sie przydają w życiu .:cool3:
-
Wygląda jak DAMA, czyli jak DA to MA :cool3::cool3::cool3:
-
Jeśli chcesz jechać, to napewno Ci przejdzie. :cool3:
- 21590 replies
-
Witam, dzis dla odmiany mam dzieciaka i dorosłą suczkę rasy ......:lol: i nie są rodziną :eviltong: (coś dla Zuzolamdii) [IMG]http://images27.fotosik.pl/278/33664dc2bd8c3d26med.jpg[/IMG] [url]http://images40.fotosik.pl/15/280a929fb46b03camed.jpg[/url] [IMG]http://images30.fotosik.pl/279/76acca1d7a63b76fmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images23.fotosik.pl/278/d44a49f622f6ead7med.jpg[/IMG] :multi:
-
Witamy się wieczorową porą a nasz piękniś jeste już super chłopak
- 21590 replies
-
[quote name='Atkaaaa']to nie są Cheritkowe pudelki :)[/quote] witam, to nie były moje pudelki, moje są zupełnie inne i są u mnie na stronce :eviltong:. Zaglądaj do nas, u nas dużo nowych zdjęć :multi:, i nie tylko pudelkowych :cool3:
-
A co nam tak wydzielasz te fotki, po jednej albo dwie :angryy:. Dawaj więcej i juz :lol:, bo my chcemy pudelki oglądać :mad:
-
Chyba mu niektórzy zazdroszczą i słusznie.:multi:
-
Witam, nowa sesyjka :cool3: a to co za szmata :evil_lol::evil_lol: [URL]http://images6.fotosik.pl/288/c67e6872a7b03a69.jpg[/URL] i moje kochane Raperkowe niewiniątko :multi: [URL]http://images6.fotosik.pl/288/7d8a19512d900b3b.jpg[/URL]
- 21590 replies
-
Buck[*]&Chaps, krolica Malwka oraz Natek gagatek
Cheritka replied to ewelinabuck's topic in Foto Blogi
Witamy małego białego :cool3: i tego złotego :loveu: i tego najpięknięjszego wilczka :multi: -
[CENTER][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4]Przyszłam u Was poodkurzać[/SIZE][/FONT] :cool3:[/CENTER]
-
Takie czasy nastały, że ludzie nie lubią pudli :-(:placz::placz:
-
Witam, przyszłam sobie snupeczka pooglądać :cool3:
-
[quote name='Śnieżynka']a dalej to się nie da jechać :P w Poznaniu mnie na 100% nie będzie :P za daleko jak dla mnie na wycieczkę towarzyska :P a psiak ma wolne do lutego-marca :D[/quote] Czy Ty myślisz o Budapeszcie :cool3:, hm , my już tam byliśmy mamy z Węgier 2 BOBy jeszcze jeden CACIB do Championatu nam brakuje :roll:. mam jeszcze kilka pudelków, chcecie ?? [IMG]http://images28.fotosik.pl/279/140aece996d6e3e3med.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/14/5bc41f2b0a6cdf7fmed.jpg[/IMG] i nie tylko :cool3: [IMG]http://images47.fotosik.pl/14/2c268dcfac3cca13med.jpg[/IMG] i jeszcze nasza sunia :multi: z przodu [IMG]http://images28.fotosik.pl/279/d8ef4c802d0ec3e2med.jpg[/IMG] i z tyłu :eviltong: [IMG]http://images28.fotosik.pl/279/c3adf36642ceddaamed.jpg[/IMG] :multi:
-
[LEFT][FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][COLOR=blue]To jest Aga od Pana Waldemara,[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][COLOR=#0000ff]dziecko po Cherisiu :multi:[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][COLOR=blue][IMG]http://images28.fotosik.pl/279/c3adf36642ceddaamed.jpg[/IMG][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][COLOR=#0000ff][IMG]http://images28.fotosik.pl/279/d8ef4c802d0ec3e2med.jpg[/IMG][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][/SIZE][/FONT] [IMG]http://images42.fotosik.pl/14/a17fff06c593571fmed.jpg[/IMG][/LEFT] [CENTER][FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][COLOR=blue]Na dziś to już starczy.:painting:[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][COLOR=blue]:sleep2:Dobranoc :sleeping:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER]