[quote name='Ania-Sonia']Zombie, będzie smutno. Ja dziś dowiedziałam się, że moja wirtualna podopieczna odeszła za TM :-( :-( :-( . Mam nadzieję, że Wasza psina będzie miała więcej szczęścia. Kochani jesteście, że tak o nią walczycie.[/quote]
:-( :calus: