-
Posts
11461 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ayshe
-
i wydalo sie dlaczego:cool3::evil_lol:
-
nooo wilczaaak byl straaaaszny:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
nooo tego co powinnam wczesniej wiedziec a nie przymroczona wygladem ando podejmowac decyzje o kryciu.:razz::cool1:
-
siem ciesze.:roll: shida-pamietaj o wyslanei dostepu uzytkownikowi Gaga z dogo. przypominam ze umawianie na treningi,omawianie treningow,kwestie szkoleniowe,filmy itd sa wylacznie na forum klubowym wiec tam zagladajcie.:mad: ps.a mi sie marza kluby ipo/schh ktore pracuja z psami,nie warcza na siebie,spotykaja sie na wewnetrznych zawodzikach gdzie swiewtnie sie bawia i ucza.
-
a moje psy maja zrobione oczy i serca mimo ze u onkow nikt tego nei wymaga.wydaje mi sie ze iwem o co animacji chodzi ale i tak sie wcielam wiec....:oops:
-
saJo-nie iwem co sparks mial na mysli-nie podejrzewam go o to zeby fakt wyszkolenia rodizcow uwazal za bez znaczenia.;).jednak sporo osob zrozumialo wypowiedzi w inny sposob.wiec jesli to chodzi o kryterium czytania "co poeta mial na mysli' to czytajacy w sporym procencie wykazali sie nieznajomoscia mysli piszacego wiec piszacy powinien uscislic jednoznacznie co mial na mysli8).
-
monisieczka-ja cie za dizsiaj zamorduje po prostu.:cool3::mad:. shida-uruchom konto uzytkownikowi o nicku na dogo Gaga.
-
saJo-milego i owocnego treningu:p
-
tak dorplant:loveu:.sluszne masz wrazenie.spotkania treningowe sa spotkaniami na zasadach klubowych tak jak w klubach schutzhund np w usa.:p
-
nie trzeba brac kredytu pod hipoteke domu;).jak patrze na ceny polskich eksterierow np.3tysiace zlociszy sobie ktos chce za urodzonego plasticzka to juz lepiej kupic cos co z charakteru ona przypomina za ta kwote w niemczech[albo kwote mniejsza nieco:evil_lol:]albo w czechach za jeszcze mniejsza. nie mowiac juz o cenach donow ktore porazaja mnie czesto logika -pet-tzn.100% DROZEJ:diabloti:. oczywiscie SA w polsce hodowle uczciwe,hodowcy ktorzy wiedza co maja w kojcach i potrafia ODSUNAC od hodowli cos tam bo jest kiepskie a nie hodowac na tym dlaej bo przeca szkoda zeby nie rodizla/nie kryl nie?8).skoro juz oddycha.....;) ps.dopisze bo..no lepiej dopisze... pies kupiony w niemczech,hondurasie,czy na borneo musi byc TEZ kupowany z glowa.wiadomo ze genetyka...itpitd...
-
[quote name='askad']Ja też zadałam kiedyś to pytanie - i usłyszałam, że po to, aby pokazać, że pies potrafi zauważyć pozoranta na własnym placu :lol:.[/quote] :splat::happy1::drinking: no dobrra....znaczy sie rozne sa kryteria tego czym mozna juz sie pochwalic:cooldevi: a tak na serio-chwala za to ze zamiescil.bo przynajmniej wiadomo jaki jest ten pies i jak ktos zdecyduje sie na krycie to z wiedza calosciowa.wole tak niz :super pracuje na pozorancie,twardy i wogole...a potem dopiero z plotek dowiaduje sie ze diupa.:lmaa: kabym iwedziala o ando alt land to czego dowiedzialam sie 2 miechy PO kryciu suki to nie czulabym niesmaku.byc moze i tak bym pokryla i tak bo suka twarda,sprawdzona...ale wolalabym wiedizec.:watpliwy: bo nie zawsze testy na bszs sa autorytatywne -jak to mowi moj znajomy:przygotujemy nawet psa bez glowy -to tylko kwestia czasu.:diabloti: [quote name='askad']Ale swoją drogą wydaje mi się, że z innym przewodnikiem ten pies mógłby być trochę lepszy - ale może się mylę!![/quote] no coz....pewnie sie nie mylisz....zawsze znajedize sie lepszy przewdonik dla psa X niz ten ktorego posiada.prawda i tak jednak jest widoczna.:evilbat:
-
przypominam ze info dot.treningow dodatkowych i zapisywanie sie na nie jest na stress control group:diabloti:
-
dzieki AM.fajnie popatrzec. co do wyborow-no fajnie macie:diabloti:.ale mi dobrze ze nie jestem polskim obywatelem i nie musze wybierac.....z niczego na nic:roll::evil_lol:
-
mimoza-ja po wczorajszym incydencie jestem bardziej wrazliwa na ten temat. wdziecznosc mi neipotrzebna.wasza wdziecznoscia jest praca z waszymi psami.dla mnei to najwieksza nagroda.inna mi nie potrzebna.
-
nenemuscha-szacunek za pomoc:loveu: GAiK-dawaj foty:mad::evil_lol:
-
nie mimoza. latam bo to moja pasja a poza tym...zdaje sie ze mam ona wiec mam psa ktory wymaga pracy.zeby byc szczesliwy po prostu. obowiazkow mam mnostwo.macie zly obraz mojego zycia. staram sie tak je organizowac by byc dla was dyspozycyjna.ale to nei znaczy ze nei mam wlasnego zycia poza wami.:mad:
-
moze tak:opinie na polskim forum maja niewielki znaczenie dla hodowli ona na swiecie.:diabloti: ba,w tym kraju nie ma zadnej wybitnej hodowli ona.dobrym hodowcom towarzyszy zawisc innych,poza tym polityka kon-u jest raczej antypolityka hodowlana. sredni i masa osob kryjacych suke bez koncepcji hodwlanej jest przewazajaca. tak wiec...nie ma co sie denerwowac.;)
-
nie no ..jasssne..:diabloti:
-
biedna izoldas-ma przerabane.zrobilismy z bosa napalonego adhdowca a teraz pancia ze zlamanym palcem.:roll::evil_lol:.no nie zazdroszcze.:shake: nooo jasnem.jezdem wysoka,smukla blondynka i do tego dziewietnastkom z sokolim wzrokiem i yntelektualnie jezdem ponetna tyz.:diabloti: mariola-no w domu tyz fajnie.podreperuj aport dzieciakom.
-
animacja-nooo w sumie to jestem kurduplem :diabloti::evil_lol:. mariola-wracaj szybko do zdrowia.:loveu:
-
na grupie stresowej wrzucam schematy do pracy w domu.
-
jesoo aale faaajnie:multi:. trzymam wszystkie kciukasy:loveu:
-
ja mysle ze wstyd okropny.:mad: wyjatek-korki najlepsze z metalowymi wykonczeniami ...korkow.:roll::evil_lol:
-
dorplant-wiekszosc uzytkow ma eksteriery w papierach.albo "mieszance"liniowe.dyshonor to kwestia osob ktore lubia robic z hodowli religie-jedynie sluszna,bo wlasna.dobry pies to dobry pies.balans miedzy charakterem a eksterierem jest sztuka.dolaczenie do linii zenskiej eksterierowej linii meskiej uzytkowej tak zeby to cos z teg opociagnac-oto wyzwanie.elegancja eksteriera,jakosc jego budowy +popedy na poziomie 3 biegu powiedzmy.bo 4 bieg to hodowle wyczynowe.to osiagalny cel.
-
to prawda.czysty przod i tyl to mila wiadomosc.:evil_lol: