-
Posts
836 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jolka11
-
Wyniki z ringu Siberian Husky (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
jolka11 replied to Nitor-Nivalis's topic in Wystawy
[quote name='Ati']jolka 11, niezaleznie od wszystkiego , to ty napisalas ze masz zmierzone , ze twoje sh osiagaja tempo 30-40 km/h, to jest dla mnie wciskanie ciemnoty przez ciebie, na starcie - owszem zgodze sie- jako tempo startu, natomiast jako stale tempo na trasie- to wciskanie ciemnoty, gdybys miala takie psy , to bys miala kolejke klientow na nie, za duze pieniadze, i nikt siedzay w tematach biegania z psami ci nie uwierzy[/quote] Możesz mi napisać gdzie ja napisałam ,ze taką prędkość mają na całej trasie ? -
Wyniki z ringu Siberian Husky (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
jolka11 replied to Nitor-Nivalis's topic in Wystawy
[/quote].. ale to hodowcy HODUJĄ dany typ, cokolwiek miałoby to oznaczać, i narzucają go sędziom, czyż nie? [/quote] Jak maszerzy hodują swój typ twierdząc ,że husky ma tak wyglądać /quote].. Czy to nie hodowcy wmawiają potencjalnym nabywcom, że husky w typie "wystawowym" nie musi biegać, nie jest tak energiczny i kłopotliwy jak ten INNY husky?[/quote] A może uściślisz ,którzy to hodowcy tak twierdzą i taki kit wciskają potencjalnym nabywcom? -
Wyniki z ringu Siberian Husky (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
jolka11 replied to Nitor-Nivalis's topic in Wystawy
[quote name='Ati']ale tak czy siak wciskanie ciemnoty jest wkurzajace[/quote] oczywiście ,że jest wkurzające. Więc dlaczego wciskać kit ,że pies wystawowy zatracił swój instynkt ? Że nie potrafi biegać w zaprzęgu . Wielka bzdura. Jedna opinia sędziowska potrafi rozpętać taką burzę w kręgu maszerów ? -
Wyniki z ringu Siberian Husky (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
jolka11 replied to Nitor-Nivalis's topic in Wystawy
[quote name='peppermint'] Wydaje mi się więc, ze to duży optymizm pisać o swoich Husky, że "coś tam biegają" , więc są swietnymi zaprzegowcami. Kiedys tez we wzorcu był zapis o tym, że SH powinien wyciągać na krótkich dystansach prędkość powyżej 40 km / h , nie chce co prawda rozpętać kolejnej burzy, ale czy nasze wygrywające Husky są do tego zdolne? (nie mówie, że wszystkie) I tylko prosze, nie piszcie, że są, bo wierzycie , ze tak jest albo na oko Wam się wydaje ;) Oczywiście nie pisze tego, aby komukolwiek zaszkodzić czy go urazić. Realia są jakie sa, mało kto ma możliwość posiadania duzego zaprzegu, nie mówiac o czasie, dostępie do tras, środkach na to itp. [/quote] Chciałabym dodać swoje trzy grosze . Od kilku lat wystawiam swoje husky -z mniejszym lub z większym powodzeniem .Zawsze otrzymywały ocenę doskonałą !! Tak samo długo amatorsko z nimi trenuję. Doskonale wiedzą co to sanki ,wózek,czy rower . Bez większego trudu mogą osiagnąc predkość 30-40 km/h (prędkość była mierzona) . Jedno mogę powiedzieć . Bieganie z psami nie przeszkadza w wystawianiu psów ,wręcz przeciwnie . W momencie gdy mamy dłuzszą przerwę w treningach ,psy gorzej się poruszaja. uważam ,że wszędzie wskazany jest umiar (zresztą już kiedys to pisałam ) . Nie raz rezygnuje się z wystawiania psów latem . Na ringu gdzie temperatura wynosi 40 stopni albo wiecej i nie ma grama cienia to zaden pies nie pokaże się ładnie. Nic też nie przemawia za tym abym lubiła zawody psich zaprzegow. Byłam na kilku z nich jako obserwator . Zauważyłam ,że wcale tam zgoda nie panuje ,wbrew ogolnym poglądom. Więc róbmy to ,co lubimy z korzyścią dla rasy i nie obrzucajmy błotem innych . -
Wyniki z ringu Siberian Husky (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
jolka11 replied to Nitor-Nivalis's topic in Wystawy
Pani Tereniu nic dodać nic ująć ! Ja pamiętam pierwsze swoje kroki na wystawach i powiem szczerze ,że po kilku latach wystawiania w dalszym ciągu nie potrafię dorównać mistrzom :cool3: :loveu: . Do wystawiania jak i do wyścigów oprócz chęci potrzebny jest dar . Nie każdy go jednak posiada. :roll: -
[quote name='NigdyNigdy'] . O ile pamiętam to Mariola i Monika też coś powinny mieć :razz: [/quote] Ja jakieś fotki mam . wieczorkiem coś powklejam [quote name='NigdyNigdy'] Łoj! Się Mariolu pośpieszyłaś :lol: Wiem, że dobrze nam życzysz, ale w jednym sezonie się na Słowacji championatu zrobić nie da ;) [/quote] To tak z rozpędu .Liczyłam ,liczyłam wychodziło 3x CAC to jej tytuł dopisałam :eviltong: A co ?! I tak się jej należy :lol: Co się odwlecze to nie uciecze .
-
Wyniki z ringu Siberian Husky (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
jolka11 replied to Nitor-Nivalis's topic in Wystawy
Ha ,ha ,jakby nie patrzeć husky też są wspaniałymi psami do towarzystwa.:lol: -
[SIZE=3][COLOR=Navy][B]Dziękujemy wszystkim życzliwym za gratulacje [/B][/COLOR][/SIZE]. :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: [I][B][SIZE=3][COLOR=DarkGreen]A wszystkim walczącym w Bratysławie ogromne dzięki za cudownie spędzony czas . Dla takiej atmosfery warto jechać tak dalek[/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=DarkGreen]o !!!!! [/COLOR][/SIZE][COLOR=DarkGreen][SIZE=3] :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:[/SIZE][/COLOR] [/B][/I]
-
Wyniki z ringu Siberian Husky (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
jolka11 replied to Nitor-Nivalis's topic in Wystawy
[quote name='Drabster']Dzięki Moim Ideałem Byłby Oumiaks[/quote] Oumiak's co miałeś na myśli ? :razz: -
Zapomniałam dodać ,,,że od dzisiaj [SIZE=4][COLOR=DarkGreen][B]JAGIENKA[/B][/COLOR][/SIZE] CHAMPION SŁOWACJI [B][SIZE=4][COLOR=DarkGreen]BURSZTYŚ [/COLOR][/SIZE] [/B]CHAMPION WETERAN SŁOWACJI i [SIZE=4][COLOR=DarkGreen][B]SZEJK[/B][/COLOR][/SIZE] MŁODZIEŻOWY CHAMPION SŁOWACJI :Cool!::Cool!::Cool!::Cool!::Cool!::Cool!::Cool!::Cool!::Cool!::Cool!::Cool!::Cool!::Cool!:
-
19.08 2007 Bratysława Psy kl.młodzieży Kristari's Chinook At Jednicka - I CAJC Kl. pośrednia Cinnar Yukon Tanana -II res CAC Oumiak's Bay of Passion- I CAC :loveu: :multi: kl.otwarta Swift Wolf Fortunatus II res CAC Ziemabora'sThe American Idol I CAC CACIB kl.championów Ebonyshadow N Shapali's Dragon I CAC res CACIB First Express Dwie Korony II res CAC Oumiak's The Show Must Go On III kl.weteranów Bursztyn z Cayoacan I najlepszy weteran :loveu: Suki Kl baby Winterfrost's Exklusive Najlepsze baby kl.szczeniąt Winalmik's Everwood Amy I kl młodzieży Hesperos Sądeckie Pieszczochy I CAJC :loveu: :multi: Top Of The Will Marakaja nb Winalmik's Black Velvet II kl. pośrednia Naty Jednicka CAC kl.otwarta Fama Sądeckie Pieszczochy I CAC :loveu::multi: Vinyamar's Flashing Star II res CAC Wialmik's Anastasia III kl Championów Jagienka z Cayoacan I CAC CACIB BOB BOG :loveu: Vinyamar's Grey Eminence II res CAc res CACIB Virtual Virgo For Husqvarna III
-
18.08 2007 Bratysława Psy kl.młodzieży Kristari's Chinook At Jednicka - II Top Gun Marakaja - I CAJC Kl. pośrednia Cinnar Yukon Tanana -I CAC Oumiak's Bay of Passion- II res CAC kl.otwarta Petroff Polarni Expres II res CAC Swift Wolf Fortunatus III Ziemabora'sThe American Idol I CAC CACIB BOB i chyba BOG I kl.championów Ebonyshadow N Shapali's Dragon III First Express Dwie Korony II res CAC Oumiak's The Show Must Go On I CAC res CACIB kl.weteranów Bursztyn z Cayoacan I najlepszy weteran Suki Kl baby Winterfrost's Exklusive Najlepsze baby kl.szczeniąt Winalmik's Everwood Amy I kl młodzieży Hesperos Sądeckie Pieszczochy I CAJC :loveu: :multi: Top Of The Will Marakaja nb Winalmik's Black Velvet II kl. pośrednia Naty Jednicka CAC kl.otwarta Fama Sądeckie Pieszczochy III Vinyamar's Flashing Star II res CAC Wialmik's Anastasia I CAC kl Championów Jagienka z Cayoacan II Vinyamar's Grey Eminence III Virtual Virgo For Husqvarna I CAC res CACIB
-
Wyniki z ringu Siberian Husky (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
jolka11 replied to Nitor-Nivalis's topic in Wystawy
[quote name='ewka122']to super że jest już stawka ale w młodzieży będę miała sporą kokurncje i jak pierwsza pewnie odpadne.a czy ktoś jedzie dowarszawy08.09.2007r.?[/quote] Nos do góry :lol: Trochę optymizmu i wiary w siebie i psa :lol: Będzie dobrze ,musi być !! -
Wyniki z ringu Siberian Husky (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
jolka11 replied to Nitor-Nivalis's topic in Wystawy
[quote name='kalinaM'][U]A do Częstochowy ktoś sie wybiera?[/U][/quote] To ja tym razem zapytam : Kto się wybiera do Częstochowy ? My na pewno Oumiak's Bay of Passion -psy klasa pośrednia Hesperos Sądeckie Pieszczochy -suka klasa młodzieży -
dziękuję za relacje :loveu: Jak widać ten zachód nie jest wcale lepszy od wschodu :razz:, a tym bardziej od naszych wystaw :lol:
-
Wyniki z ringu Siberian Husky (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
jolka11 replied to Nitor-Nivalis's topic in Wystawy
[quote name='NigdyNigdy'] We Wrocławiu na przykład, miał być Uve Fischer do którego zgłosiłam psy, bo dawno nas nie sędziował i.... .... już nie sędziuje Fischer :cool1:....[/quote] O kurcze ja też zgłosiłam psy do Wrocławia :razz: -
[quote name='Miśka']będę wdzięczna za stawkę siberian husky :-)[/quote] Oczywiście ,już wysyłam :lol:
-
[quote name='efra-husky']Lwów - sędzia: Irina Azen PSY kl. baby JERJEMEJ Z OSTROWA OTRADY kl. championów EASY RIDER HYDRARGIUM - nb. SUKI kl. młodzieży FULL OF ENERGY Potęga Naturalności kl. pośrednia IDNI SAWYNGA A NORDIK CIELJEHŻJER - res. CACIB kl. championów TIWAYE ASANPI FOT POTĘGA NATURALNOŚCI Eskimoski Domek PRECIOUS PEPPER OF NORDICA - nb. To cała stawka ;)[/quote] Dzięki . A jak z podróżą . Czy faktycznie wracaliście przez Słowacje ?
-
[quote name='efra-husky']GRATULACJE dla Kasi :) Wczoraj natomiast we Lwowie: FULL OF ENERGY Potęga Naturalności - CAJC i BOB Junior TIWAYE ASANPI FOR POTĘGA NATURALNOŚCI Eskimoski Domek - CACIB, BOB i II BOG :)[/quote] [SIZE=4][COLOR=Green][B] GRATULACJE !!! [/B][SIZE=2][COLOR=Black]Prosimy o relacje i staweczkę zdjęcia też by się zdały :lol:[/COLOR][/SIZE] [/COLOR][/SIZE]
-
Wyniki z ringu Siberian Husky (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
jolka11 replied to Nitor-Nivalis's topic in Wystawy
[quote name='zpr']Kto ma oceniać SH? :razz:[/quote] Pan Piskay -
Wyniki z ringu Siberian Husky (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
jolka11 replied to Nitor-Nivalis's topic in Wystawy
[SIZE=4][COLOR=Green][B]Gratulacje dla zwycięzców z Sopotu !!! :loveu::loveu: [/B][/COLOR][/SIZE] -
[SIZE=6][COLOR=Green][B]Brawo Kasia , Brawo Jagna, Brawo Bursztyś[/B][/COLOR][/SIZE] :loveu::loveu::loveu::loveu: Świetnie , świetnie teraz czekamy na relacje i staweczkę :p
-
Wyniki z ringu Siberian Husky (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
jolka11 replied to Nitor-Nivalis's topic in Wystawy
To nas też proszę dopisać :lol: Oumiak's BAY OF PASSION -klasa pośrednia HESPEROS Sądeckie Pieszczochy - suka klasa młodzieży FAMA Sądeckie Pieszczochy - suka klasa otwarta -
Portretowe Zdjęcia-Prosimy zakładać oddzielne tematy
jolka11 replied to HuSkYdIaNa's topic in Galeria
A tu moja Mini i Szejk :lol: [url]http://images29.fotosik.pl/53/0ce17884ba9fd2d9med.jpg[/url] [url]http://images24.fotosik.pl/53/ec9484380cacbb34med.jpg[/url] [IMG]http://www.dogomania.pl//images29.fotosik.pl/53/0ce17884ba9fd2d9m.jpg[/IMG] -
Portretowe Zdjęcia-Prosimy zakładać oddzielne tematy
jolka11 replied to HuSkYdIaNa's topic in Galeria
Oj , wiedziałam ,ze ten maluch najbardziej Ci się podoba :lol::loveu: