-
Posts
268 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Pastylka
-
Wielka szkoda myslalam ze w koncu Hexia zamieszka juz na stale gdzies :( Moze faktycznie jakis domek tymczasowy zorganizowac ?
-
Wypiekniala ta mala lobuzica :D
-
*Obowiazkowa sterylizacja psow nierodowodowych oraz niehodowlanych. *wyprowadzanie psa na smyczy niezaleznie od rasy i wielkosci, w kagancu psy przejawiajace agresje w stosunku do innych zwierzat i ludzi.
-
Bardzo sie ciesze, ze sunia trafila do tak dobrego domku :) Koniecznie ja ucalowac i wyprzytulac od cioci :D
-
A siostrzyczka tez dobrze sie miewa :) Wazy troche mniej ile to niewiem bo dawno niebyla wazona :D
-
Ciesze sie strasznie ze Hexia ma nowy domek :D Ja mam jej siostrzyczke :D Pozdrawiamy :D
-
Jakby zabral to moze Polska mialaby jakies szanse chociaz :P
-
My rowniez do szczecina sie wybieramy :D
-
Prosze bardzo :D : [URL=http://imageshack.us][img]http://img119.imageshack.us/img119/5184/vexia0024by.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img119.imageshack.us/img119/4845/vexia0030db.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img119.imageshack.us/img119/8310/vexia0041jm.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img162.imageshack.us/img162/6536/vexia0082uu.jpg[/img][/URL]
-
To ja sie pochwale moimi pieknosciami:razz:: [URL=http://imageshack.us][img]http://img482.imageshack.us/img482/271/vexia0011rg.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img390.imageshack.us/img390/8803/vexia0075gj.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img483.imageshack.us/img483/5080/vexia0098ax.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img122.imageshack.us/img122/370/vexia0052em.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img212.imageshack.us/img212/4350/vexia0065le.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img88.imageshack.us/img88/3663/vexik0010wy.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img88.imageshack.us/img88/523/vexik0021mq.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img221.imageshack.us/img221/9963/vexik0031xw.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img221.imageshack.us/img221/9680/vexik0049mq.jpg[/img][/URL]
-
Moje kiedys bylo takie male i slodkie:loveu:: [URL="http://www.imageshack.us"][IMG]http://img201.exs.cx/img201/2356/cappy10011zk.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.imageshack.us"][IMG]http://img201.exs.cx/img201/5262/cappy10107ff.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.imageshack.us"][IMG]http://img201.exs.cx/img201/6001/cappy30017tz.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.imageshack.us"][IMG]http://img201.exs.cx/img201/5817/cappy30102pb.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.imageshack.us"][IMG]http://img201.exs.cx/img201/7641/cappy30193ho.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.imageshack.us"][IMG]http://img201.exs.cx/img201/6364/cappy30288cr.jpg[/IMG][/URL]
-
Przesliczna dziewucha :razz: ! Dziadek tez niczego sobie :cool3:
-
teraz patrzcie i zalujcie ze jej niechcieliscie hehe :P
-
O Tym Jak Bull Może Zarobić Na Siebie I Swojego Pana ;)
Pastylka replied to QUATTRUSIA's topic in Bull terrier
Moja to w sklepie nocnym to zawsze udaje ze za mnie kupuje i zwykle dostaje cos dobrego sie skubana nauczyla ze jak na lade wskoczy to chociaz ja poglaskaja, pieszczoch cholerny, a nie pies obronca :D -
Ciesze sie ze wreszcie znalazla swoje miejsce na ziemi a wlasciwie z tego co slyszalam to ma jak w raju :)
-
Wyglada jak nie ten pies :D I lokatora widze, ze ma tez :) oby tylko niezameczyla kota ;)
-
O Tym Jak Bull Może Zarobić Na Siebie I Swojego Pana ;)
Pastylka replied to QUATTRUSIA's topic in Bull terrier
Ale to trzeba miec jakiegos porecznego psa bo ja moja bestie z trudem podnosze:shake: Chyba ze sie na silownie zapisze :diabloti: -
ja plastikowych butelek do zabawy juz niedaje znajomych pies najadl sie plastiku i potem krwiste kupki robil.Na dworzu moja suka jak dorwie jakis karton po soku to rozrywa i spija zawartosc, butelki skubana sobie odkreca i tez spija najbardziej lubi cole,niewspomne o puszkach musze miec oczy naokolo glowy bo jak dorwie puszke to ja rozrywa :D
-
Pisz co gdzie jak u kogo :D
-
Mamy jeszcze tylko tydzien Hexa skikaj w gore niech cie zobacza!!!!!
-
No to swietny wybor :D
-
Szukamy nadal domku!!!Szybciutko bo sie niunia zabardzo przyzwyczaja :(
-
A co z tym gosciem od domu z ogrodem??
-
Moje uwielbiaja tez wszelkie sznureczki przy spodniach :D
-
Moje tez tak podgryzaja, najczesciej jak sie je drapie po szyji albo tyleczku to odrazu cos musza podgryzac taka maja radoche :D