jest diagnoza naszego PELE:
pies idealny!!!!!!!!!!
umie juz przynosić aport, przy próbie odebranie, nie przejawia najmniejszej agresji, przy patrzeniu mu w oczy odwraca wzrok, siada, dziś będzie nauka warowania!!!
Jest o niebo lepszy niż psy przybywajace na szkolenie!
Pan, który z Pele pracuje jest bardzo zadowolony, gdyby nie to, ze ma juz psa Pele byłby jego!
i najważniejsze: zero agresji!!!!! w róznych okolicznosciach!