ja nauczyłam Mike tak,ze mówiłam siad,zostań i po chwilce nagroda(o ile nadal siedziała),a z czasem opóźniałam podanie smakołyka,potem zaczynałam odchodzić od niej na krok,dwa,trzy,kolejny etap nauki zaczynałam dopiero jak miałam pewność,że opanowała już poprzednie ćwiczenia,