Cześć Kochani :multi::multi:
Gosiu już od 6 nie śpie:cool3: Na 7 byłam w Kościele i przed chwilą przybieglismy z Noddusiem ze spacerku:cool3::cool3:
I kurcze, przed chwilą zaczął saneczkować:roll: miał dosłownie kawalącik kupki przylepiony do włosków:roll: i nie wiem czy to od tego, czy już znów trzeba oczyścić te gruczoły:roll::roll:
A po wczoraszyjm wieczornym wybieganiu, chyba obojgu nam sie dobrze spało;););)
Miłego dnia! :multi::multi: