-
Posts
3068 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Moniś
-
[quote name='Gosiek']Kaaaśka :mad: Przyjedź do mnie i sprawdź na miejscu :mad:[/quote] Nie pobijcie się tylko :evil_lol::evil_lol: Bo ptasiorki spłoszycie :cool1:
-
[quote name='Gosiek']No wiecie co? Te ptaszyny są najprawdziwsze na swiecie :mad: Plosie - to zdjecie nie kadrowane i nie obrabiane :eviltong: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/10/7ar3vniwv0qhn5t4.jpg[/IMG][/URL][/quote] No, no! [B]Może [/B]teraz uwierzymy:cool3: :razz:
-
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Moniś replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
Daga, podeślij troche tego śnieżku do nas :evil_lol: Noddy biedak nie ma w czym się tarzać :cool1: Oskarcio jak zwykle uroczy :lol::loveu: -
[quote name='Teklunia']ja podejrzewam, ze wszystkie te ptaszki, co tu nam Gosia pokazuje to są sztuczne... I Ona tylko tak nam oczy mydli, ze niby prawdziwe... ;) Przeciez takich zdjec zywemu ptaszkowi [B]nie da[/B] sie zrobic! :evil_lol:[/quote] Gosia robi nas w balona :mad::evil_lol: :lol::lol:
-
[quote name='Alex_i_Suzi'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Ale juz duzy kawaler z Nodiego :shock::shock::shock: [/SIZE][/FONT][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][SIZE=3]Zapraszam na moja galerie: [/SIZE] [URL="http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=19108&page=8"][SIZE=4][COLOR=DeepSkyBlue]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=19108&page=[/COLOR][/SIZE][/URL][/SIZE][/FONT][/quote] Rośnie jak na drożdzach :evil_lol:
-
Z tym przebiciem to różnie jest. Mnie sie wydaje, że większość dogomaniaków jest zżyta ze sobą mniej lub bardziej i odwiedza tylko swoje ulubione galerie. A te "nowsze" mają po prostu mniejsze zainteresowanie. Ale co tam :roll: Nie ma co sie załamywać :cool3: Może jeszcze i tym nowszym (w tym mnie) uda się wdrążyć w szeregi miłych i sympatycznych dogomaniaków. :loveu: U nas dziś -5 :-( NA chodnikach lodowisko :shake:, a Nodulec nie chciał ze spaceru do domu wracać.. :diabloti: [B]PIKA- [/B]masz rację. Siłę to on ma za dwóch :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Spojrzenie "spod byka" [IMG]http://img202.imageshack.us/img202/3131/patrzdsc012238kx.jpg[/IMG] Miłego dnia. [IMG]http://smileys.sur-la-toile.com/repository/Grands_Smileys/gros-smiley-coeur.gif[/IMG]
-
A my jak zwykle na szarym końcu :shake::placz: :cool3:
-
Kurde blade!! Nie moge wyjść z podziwu :happy1::cool2::thumbs: Fotki są profesjonalne :loveu:
-
Spokojnie! Wciągne Cię na pewno! :cool3: [IMG]http://img495.imageshack.us/img495/1893/ciagnedsc011544lv.jpg[/IMG] Wytrzymaj jeszcze trochę! [IMG]http://img452.imageshack.us/my.php?image=trzymammdsc011577ne.jpg[/IMG][IMG]http://img440.imageshack.us/img440/6929/trzymammdsc011575rq.jpg[/IMG] Nie kręć się! Ciągne ze wszystkich sił! [IMG]http://img495.imageshack.us/img495/2010/prawiedsc011813vh.jpg[/IMG] Już prawie! [IMG]http://img383.imageshack.us/img383/6607/mocniejdsc011395hx.jpg[/IMG] Ostatnie podciągniecie! iiii... [IMG]http://img383.imageshack.us/img383/1585/kapturdsc011891mq.jpg[/IMG] Mam Cię Przyjacielu! [IMG]http://img383.imageshack.us/img383/7346/mamciedsc011376cs.jpg[/IMG] Niech wycałuję ten Twój nosek... [IMG]http://img452.imageshack.us/img452/4609/cmokdsc011208gi.jpg[/IMG]
-
Nie bój sie stary!! :cool1: Trzymam Cię mocno!! :cool1::evil_lol: [img]http://img487.imageshack.us/img487/1623/trzymdsc011553ph.jpg[/img]
-
[quote name='Alka']Ostatnio jak Ala przyszła do nas to oczywiście Tuffiego "wzięła głupawka" i znowu wygląda na fotach na zaniedbanego:oops: .Ufocić też było ciężko , bo to małe żywe srebro poruszało się jak torpeda... często na foteczkach kawałek poopeczki tylko widać...[/quote] Alu, u nas jest dokładnie tak samo. Nie można zrobić żadnej sensownej fotki bo ciągle jest latanina za Nodim, który szaleje jak opętany :shake: I właśnie przykładem tego, że czasem widać tylko jakaś cząstke jego ciałka jest fotka w naszej galerii kawałka pyszczka z jęzorem :diabloti: Straszne kręcioły te nasze psiaki :razz:
-
Ojjojjj... :shake: Nikt nas nie odwiedza... :-( :-( :-( :mad: :cool3:
-
[img]http://img266.imageshack.us/img266/9752/okodsc012130pz.jpg[/img]
-
W styczniowym wydaniu Mojego Psa jest artykuł o sterylizacji i kastracji. Co prawda nie jest zbyt długi, ale myśle, że warto zajrzeć. Takiej wiedzy nigdy za wiele :)
-
[quote name='Daisunia']jutro :) dzisiaj bylam u dentystki :/[/quote] To w pewnym stopniu jesteś usprawiedliwiona :eviltong:
-
[quote name='Magda_Miki']Hahaha......bedziemy sobie teraz tak dokuczac? :) Nie moge wszystkich wkleic nagle, bo mi zabraknie:lol: A aparacik jeszcze w drodze......(ciekawe ile to potrwa....)[/quote] No skąd- wcale sobie nie dokuczamy. U nas też fotki będą w wolnym tempie.. bo znów aparatu brak. Mikołaj sie nie postarał w tym roku :mad: :placz:
-
[quote name='Lilu'][IMG]http://img503.imageshack.us/img503/5448/spisobiemale8rb.jpg[/IMG][/quote] a gdzież to sie maleństwo schowało, że tak malusio je widać :roll:
-
[quote name='Gosiek']:mdrmed: przecież staruszka wzięłam w[B] "[/B]cudzysłów[B]" [/B]:mdrmed: :eviltong:[/quote] to nie ma nic do rzeczy :mdrmed: :mad: :lol:
-
A gdzie ciąg dalszy?:D :mad: Czekam :cool1:
-
Gosiu :mad: Jeśli jeszcze raz powiesz, że przekochany Axio to staruszek.. tooooo... sie pliczymy :mad::mad::mad: :lol::cool3:
-
Gosiu, Daguś- dziekujemy za życzonka :Cool!:
-
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Moniś replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
W koncu sie Dagusia zjawiła :D To teraz niech nam daje tu szybciutko Oskarka :lol: -
Ratunku co ona ze mną robi?! ? (moja Mama go zaatakowała ;-) ) [IMG]http://img521.imageshack.us/img521/5020/coona7fm.jpg[/IMG]
-
[quote name='Gosiek']Dzięki... i witam po raz pierszy :multi: Bałwan gwizdnął marchewę na którą Axel miał chętkę ;) To następna fota :cool3: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/10/iycg116atnip2fcf.jpg[/IMG][/URL][/quote] [I] eeeeeeeeeextraaaaaaa :cool3: :lol:[/I]
-
[quote name='marlena924'][COLOR=darkred]No i po sylwestrze...[/COLOR] [IMG]http://img332.imageshack.us/img332/8325/posylwest5tl.jpg[/IMG] :dog: :dog: :dog: :dog:[/quote] Super Toffisiowi w kiteczce :loveu::loveu: