[quote name='beria']Rasa bez zmian, tylko tym razem z papierami. I jeszcze nie wiem czy czarny, czy p/s. Ale chyba pieprzak. A planowany wcześniej ;)
W sumie to żałuję, że nie mogę już mieć psiaka, bo wyszalałby się z Gertrudą/albo obok niej w czasie wakacji, ale mam cholernie dużo nauki i niedługo muszę też dogo ograniczyć :shake:
Bosze, nawet na studiach nie musiałam się tyle uczyć :placz: :placz: :placz:[/quote]
Beria - olbrzym, olbrzym:D:D:D, może "z Tartaku"??? (jakoś czerwiec/lipiec będą kryć olbrzymkę p/s;)) Wtedy chętnie się spotkamy:D:D i dziewczyny się poznają, tylko mam nadzieję, że Becia Gerdy nie zamęczy:)