Jump to content
Dogomania

tomcug

Members
  • Posts

    15537
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tomcug

  1. [quote name='zerduszko']chyba się trochę zagalopowałyście, ja tam wymion nie widzę ;) Wręcz przeciwnie :diabloti:[/QUOTE] A gdzie Ty tam zaglądałaś, hę???????? :diabloti: :evil_lol:
  2. [quote name='eliza_sk']No śmieją się Ciotki z naszego przybytku wredoty jedne :evil_lol: Co mam napisać, że na grillowane krowy zapraszam - wtedy chętne by były i nie szydziłyby małpy :eviltong:[/QUOTE] E tam, sama wiesz, Elizka, że czasem to już ręce opadają i tylko jakiś głupi żart pozostaje...
  3. [quote name='Iza i Avanti']Jak mi Cioteczko dorzuciś mega pampersy, to se ją w dużym pokoju postawię ;-)[/QUOTE] I mleczko swojskie będzie, takie prosto od krowy....:evil_lol:
  4. Słoneczko dochodzi do siebie pomału. Prosimy o foteczki. [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20happy/753.gif[/IMG]
  5. Najlepiej pisz sobie w wordzie i potem wklejaj, jak jest dłuższy tekst, bo czasem opiszesz się, opiszesz i wszystko dziadzi wezmą. :shake: A Sarunia wspaniała i na pewno daje Wam wiele radości. :multi:
  6. Już pieniązki z bazarku dla Pinka przelane, będzie chłopak miał czyste konto. :lol:
  7. Aguś, to wklejaj fakturki, bo ja chcę sie pozbyć kaski.:cool3::eviltong:
  8. Cudaczek kochany - będzie dobrze.
  9. [quote name='Magdalena']odkąd przyjechał miał tak, że miska z suchym jedzeniem stała cały czas dostępna. ale zrobimy tak, że będę mu ją zestawiała tylko w porach karmienia, potem będzie schowana. może to pomoże.[/QUOTE] Madziu, ale tofffasz go???????????????????? :cool3:
  10. [quote name='zerduszko']Ja w tamtym roku zostawiłam sobie tymczaskę i dość. Ale jest pies, po którym mnie ściskać będzie do końca zrycia... wymarzony. Stanowczo mam za małe mieszkanie ;)[/QUOTE] Mnie się zdaje, że bardzo trudno być domem tymczxasowym...
  11. [quote name='malagos']Kurcze, ale się nie popijcie, bo mi bedzie smutno... Nie mam imienin ni urodzin w najbliższych dniach :watpliwy: :watpliwy: :watpliwy:[/QUOTE] Malagos, Twoje naleweczxki świetnie sie sprawdziły wczoraj. :cool3: A niedługo moje urodzinki ... osiemnaste. :diabloti:
  12. Pomalutku, pomalutku... wierzę, że będzie dobrze.
  13. [quote name='Agucha']Pinulku, słoneczko Ty moje...ciocia wciąż o Tobie myśli i strasznie tęskni :([/QUOTE] Nawet nie chcę myśleć, jak Pinolek tęskni....
  14. [quote name='Jasza']Ależ imprezowy wątek.. Tomcug - Tobie też - najlepsze życzenia!!!:multi::loveu:[/QUOTE] Dziekuję pięknie.:lol:
  15. Myślę, że trochę czasu upłynie, zanim Pinek zacznie się normalmnie zachowywać. Nie dziwi nikogo jego tęsknota, ale z czasem przekona się, że u Was jest świetnie. ;) Ja nie mam zdania, jeśli chodzi o obroże, słyszałam opinie, że są mao skuteczne. Ale sama nie próbowałam, więc nie wiem, może ktos doradzi.
  16. tomcug

    Metamorfozy

    Cudo, nie pies.:loveu::loveu::loveu:
  17. Peknie dziękuję Andy, za życzenia, :loveu::loveu::loveu: A dla mnie to będzie naprawdę dobry dzień, wczoraj Pinuś pojechał do nowego domku, to chyba nareszcie TEN dom! Mamy więc co świętować. :loveu::loveu::loveu::multi::multi::multi:
  18. No to teraz zmieniam tytuł z czystym sumieniem. Pinulku, bądź szczęśliwy i daj mnóstwo radości swemu Panciostwu. :loveu::loveu::loveu:
  19. Ja dostałam 2 wiadomości z fotkami Pinka i krótką relacją z podróży. Chłopak trzyma się dzielnie.:lol::loveu:
  20. Agucha, będzie dobrze! Niby człowiek biorący psiaka na tymczas ma świadomość, że trzeba go potem oddać, ale cóż, serce nie sługa.... Myślę, że będziemy na bieżaco informowani o Pinku i to już jest wielka satysfakcja. Nie mógł trafić lepiej...
  21. A powiedz, Pinek wyczuł co się święci? Podszedł do nich czy zachował rezerwę? Bo mnie się zdaje, że zwierzaki czują o wiele więcej, niż nam się wydaje...
  22. Agucha, przytulam mocno :calus:. Wierzę, że Pinek będzie miał u Magdy i Marcina jak w raju. :lol:
  23. [quote name='Andy B.']Dzisiaj mamy mily dzien :mdleje: bo sa moje urodziny :mdleje:maj to ciezki miesiac w naszej rodzinie. Dociera do mnie ze juz mam chyba z gorki i ze nie zalatwie wszystkich spraw ktore zaplanowalem sobie na zycie.... :stormy-sad: . . . A teraz zapraszam Was wszystkich na wirtualne dogo-party :bigok: :popcorn::sabber::beerchug::sabber::drinka::popcorn::beerchug::eating::drinking::knajpa::drink1::chlup::new-bday::glaszcze::calus::chlup::eating::tort::pepsi::beerchug::beerchug::drinka::drinking:[/QUOTE] Wszystkiego najlepszego, Andy !!!! [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20party/831.gif[/IMG] Nic sę nie martw, w pewnym wieku to coraz częściej nachodzą człowieka takie myśli. Ja mam to już od dawna. A że jutro moje imieniny to zapraszam na porawinki.[IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20dance/915.gif[/IMG] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20dance/2829.gif[/IMG]
×
×
  • Create New...