Dzień Doberek Aniu :lol: ...
[quote name='an3czka'][SIZE=5][COLOR=red][/COLOR][/SIZE] [COLOR=navy][I][B]Alergikiem jesteś?[/B][/I][/COLOR][/quote]
Tia :roll: ...
[quote name='an3czka'][COLOR=navy][I][B]Zdjęć z dzisiejszego spaceru nie będzie bo aparatu nie mam, ale jutro, kto wie...:lol: [/B][/I][/COLOR][/quote]
A kiedy aparacik z naprawy wróci? :razz: