[quote name='Jola11']A czy na tych Fortach spacerują ludzie z psami, bo zawsze wydawało mi się, że to raczej totalne pustkowie ?[/QUOTE]
Zdecydowanie :lol: Śmiem powiedzieć, ze psiarze i rowerzyści to głowni użytkownicy tych terenów. Jakbyście mieli ochotę to możemy się kiedyś umówić na spacer, ale Szczurzyna jest raczej z tych leniwych ;)
Spotkania psiarzy są też na polu przy Leroy, a ostatnimi czasy zbiera się grupka młodych psiaków na górce w parku Czechowickim.