Jedna z wielu pozycji podczas snu
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images11.fotosik.pl/41/a6c82649f560b37f.jpg[/IMG][/URL]
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images14.fotosik.pl/104/61fa9d0829e0efb3.jpg[/IMG][/URL]
A tutaj z mamą
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images14.fotosik.pl/104/41cd8965f5fd5c2c.jpg[/IMG][/URL]
Zdjęcia z komórki, więc jakość nie najlepsza
Chrupie coś dobrego
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images14.fotosik.pl/104/9178bd47b6601918.jpg[/IMG][/URL]
Raczej nie czytałam - brukowce omijam z daleka.
Asty, pity i bulinki to takie kochane psiska :loveu: Tylko muszą być w odpowiedzialnych rękach, a nie u niedowartościowanych idiotów :angryy: Zawsze bronie tych ras
Daj buziaka w Parysowy nochal :loveu:
Piękne jest życie śpiocha :evil_lol:
[B]barbara.h[/B] Wymiziana :p Swoje potworki też wygłaszcz [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20hobby/poodle_white.gif[/IMG][IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20hobby/93020.gif[/IMG]
[B]arystokratka[/B] Witamy - czym galeria bogata :) Glerie Kamy podczytuje od czasu do czasu ;)
Czytałam i też mnie szlag trafił :angryy: Jak pies był w kagańcu, to co mógł zrobić temu idiocie? :angryy: Siniaka nabić? Wrrrr :angryy::angryy::angryy:
Wieczorem, w parku mamy psie spotkania i przychodzi też bulinka Viki. Już kilka osób obawiało sie o swoje psiaki. Naszczęście byli normalni i po krótkiej rozmowiewątpliwości ich opuszczały. Nwet koty piorą Viki :lol: Mój szczór jest bardziej agresywny od niej :shake:
[quote name='Paulina_mickey']
usatysfakcjonowane?:cool3:[/quote]
Zdecydowanie nie :evil_lol: Kiedy następne?:evil_lol:
Zdjęcia świetne. Zrestą trudno, zeby takie nie były przy tak ślicznych modelach :loveu:
Jupi - dobek był czarny podpalany, tylko tak jakby na krótszych łapach - wielkościowo bliższy do średniaka
Na 3 mam Olimpia, siostra wzieła Ita, a kumpela Maria Magdalena i szpanuje czterema imionami :roll: :lol:
[quote name='niki740']
ja bede sie pocic na egzaminie. a gruby z moim TZ beda sobie biegac na lace za szkola.[/quote]
świat jest niesprawiedliwy :shake: ;)
[URL=http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=3106017#post3106017][IMG]http://images11.fotosik.pl/39/c27124282f75222b.jpg[/IMG][/URL]
Banerek z odnośnikiem do galeri :)
Z czegóz egzamin? Trzymam kciuki :kciuki:
[IMG]http://images13.fotosik.pl/33/b6f9825abc3fd957.jpg[/IMG]
Aż się chce pocałować ten nosek :loveu: