Jump to content
Dogomania

Freyja

Members
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

 1. Freyja

  Ozzy - dyskusje i dyplomacja. Dywagacje i domysly.

  [quote name='czort']Po co piszesz "domniemana", skoro w tym zdaniu jednocześnie przesądzasz o jej winie?[/quote] Piszę "domniemana "ponieważ na tę chwilę tylko zakładam o jej winie, na postawie przeczytanych artykułów nt . Nie przesądzam o niczyjej winie , od tego jest sąd . Podkreślam jedynie, jaka jest w społeczeństwie niewiedza i poczucie bezkarności w przypadkach złego traktowania zwierząt .
 2. Freyja

  Ozzy, Jego śmierć nie pójdzie na marne...

  [quote name='Rybc!a']Przepraszam, ale napiszę tu OFF'a. Wiem, że to są moje prywatne odczucia, ale czy nie wydaje wam się , ze ten temat jest trochę nie na miejscu? ''... jego śmierć nie pójdzie na marne''... Przepraszam, wiem , że to poważny temat i nie powinnam go zaśmiecać, no ale gdzie mogłam to napisać?[/quote] A moim zdaniem jak najbardziej na miejscu . "Ozzy , jego śmierć nie pójdzie na marne " - tak , bo do tej pory każda wzmianaka o podobnej psiej tragedii szła na marne...:-( bo psy mordowane są ot tak sobie bezkarnie...:-(, bo to TYLKO pies... Domniemana sprawczyni zabójstwa do tego stopnia czuła bezkarność czynu , że beztrosko pokazała miejsce pochówku ! To świadczy jak niedoskonałe jest prawo dotyczące zwierząt . Ludzie muszą mieć świadomość grożącej kary. Tak jak ktoś tu wyżej pisał - na wsiach zabijanie psów wciaż jeszcze ma miejsce i nie wzbudza należytego oburzenia ...:-( Ale kiedyś w końcu miarka musi się przebrać . Może właśnie Ozzy stanie się symbolem zmian w traktowaniu NASZYCH PRZYJACIÓŁ. Może dzięki Ozziemu ,komuś zadrży ręka zanim podniesie ją na psa. Oby ta śmierć nie poszła na marne.
 3. Freyja

  Ozzy - dyskusje i dyplomacja. Dywagacje i domysly.

  [quote name='[email protected]']jakie blogi są niewiarygodne??[/quote] [email protected] , w żadnym razie nie miałam na myśli Twojego :Rose: ale wiemy wszyscy ilu działa w necie ironicznych trolli i prowokatorów żądnych sensacji . Z tej tragedii też niejeden z nich ma pożywkę . Lepiej więc , żeby wiadomości w sprawie Ozziego były "podpięte" pod "Dogomanię".
 4. Freyja

  Ozzy - dyskusje i dyplomacja. Dywagacje i domysly.

  [quote name='Anashar']A co Wy na to żeby założyć osobne forum na temat Ozzy'ego i tej petycji? Może wtedy nei byłoby tyle zamieszania i wszystko by miało ręce i nogi.[/quote] Sorry , że sie wtrącę , ale przecież artykuły , które się ukazały w sprawie Ozziego kierują czytelników na "forum Dogomania " , więc każdy zainteresowany zagląda właśnie tutaj . To na tym forum powinno być miejsce informujące na bieżąco o wszystkim co się tyczy tej tragedii . Łatwiej wejść na "Dogomanię " niż szukać w necie [b]wiarygodnego[/b] bloga czy innej stronki dotyczącej tej sprawy.
 5. [B]Moja Ajsza urodziła sie 20 lipca 2005 r[/B]
 6. Freyja

  Ozzy, Jego śmierć nie pójdzie na marne...

  Śledząc ten wątek miałam do tej pory nadzieję , że to jakiś nieszczęśliwy wypadek , zbieg okoliczności ... Że dziewczyna nie mogłaby... Porażka :sad:
 7. Freyja

  Dzień dobry, nazywam się...

  Witam serdecznie :) Jestem z północy ;) witam wraz ze swoja labradorką Ajszą :)
×