Z All Systems mam tylko odzywke,jest super;) Bardziej skupiam sie na Iv San Bernard ,bo to tej firmy kosmetyków głownie uzywam.Polecaja tez KW i inne;) ,ale ja z nich nie korzystałam.
Z Ehaso mam odzywke,słyszłam ze na dłuzszą metę wysusza włos wiec uzywam sporadycznie.Hery miałam przez pierwszy rok. Kupiłam je bo nie miałam zadnego doswiadczenia,obecnie zostala mi odzywka i na etykiecie jest niestety alkohol:roll: