Jump to content
Dogomania

Viris

Moderators
  • Posts

    11427
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Viris

  1. A co u weta trzeba im zrobić? Sorry za te pytania, ale nie znam się za bardzo na kotach. Macie przygotowane umowy dla DS w razie adopcji?
  2. Zrobiłam banerek dla Migotki. W weekend mogę jej zrobić zdjęcia i wydrukować ogłoszenia - z opisem że potrzebny cierpliwy, nie wychodzący dom itp. Jeśli brakuje Ci kasy (lub odciążenie w wydatkach chociaż trochę pomoże w pozostawieniu kici u Ciebie na DT) mogę zaoferować bazarek na karmę czy spłatę weta (gdzie operowałaś?). [URL="http://www.dogomania.pl/threads/192666-Ktos-chcia%C5%82-jej-obci%C4%85%C4%87-%C5%82apk%C4%99%21-M%C5%82oda-kotka-szuka-domu%21-Ostrowiec"][IMG]http://img189.imageshack.us/img189/1677/migotkaa.jpg[/IMG][/URL]
  3. A witamy, witamy! Tak, to moja Klara z kolegą Maxem jest w MP. A i drugi sukcesik mamy również - w Przyjacielu Psie - tu walczymy o glosy internautów - więc jeśli czujecie sympatię do mojej Klaryski - zapraszam do głosowania - [url]http://pies.pl/konkurs_foto_s.html[/url] Wszystkim dziękujemy za odwiedzinki w zakurzonej galerii!
  4. Podnosimy.....
  5. No ja niestety mogłam tylko przekazać numer telefonu - sama też wyjeżdżałam - więc nie dałam rady nic więcej zrobić. Iwop czy kociaki maja tam kuwetę i nie będzie problemu z nauką czy robią gdzie popadnie? Co jedzą i co mają zrobione z "obsługi wet".
  6. Kto ma katalog i mógłby zrobić zdjęcia kilku stron i mi podesłać?
  7. Super ;) Bardzo fajne rozwiązanie.
  8. Odnośnie prenumeraty to nie wiem jak u innych, ale u mnie zawsze w skrzynce jest później niż w sklepach/kioskach i to o kilka dni :/
  9. Ojej, kuruj się w takim razie.
  10. Ok dzięki Iwona. Mam nadzieję że ten domek wypali :)
  11. No dobra, a w razie adopcji do kogo mam kierować? do Ciebie? Ja niestety dziś w nocy znowu wyjeżdżam, a możliwe że kroi się domek. Jak wygląda rozłożenie płci, czy one jedzą już samodzielnie czy trzeba im pomagać. Załatwiają się w jakimś miejscu czy trzeba ich będzie uczyć. Chyba chodzi głównie o tego kicia co na ostatnim zdjęciu patrzył w obiektyw.
  12. Iwop nie odbierasz telefonu - mam tymczas dla jednego kotka - ale raczej taki bardzo krótki no i znajoma nie ma kuwety. Jakieś odrobaczanie czy żwirek kupiłaby we własnym zakresie - pisałam na wątku 3 kotków o tym. Ale nie wiem czy takie DT Was urządza.
  13. Mam chwile wolną, poogłaszam kopiując treść z allegro. Ogłosiłam tu: [URL]http://ostroswiecwitokrzyski.olx.pl/item_page.php?Id=123155251&g=6[/URL] [URL]http://www.petworld.pl/ogloszenie/psy/piekna-suczka-szuka-domu-swietokrzyskie/21533[/URL] [URL]http://www.eoferty.com.pl/piekna_suczka_szuka_domu_204272.html[/URL] [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/31458/podglad/[/URL] [URL]http://www.hodowcy.com.pl/10017[/URL] [URL]http://ogloszenia.adverts.pl/pokaz.php?id=626429[/URL] [url]http://www.zwierzeta.5aleja.pl/index.php?item/15313[/url] Na gumtree warszawa - ale zanim się pojawi może trochę czasu minąć.
  14. Jakoś nie widziałam, a dzisiaj byłam w kilku miejscach typu sklepy zoologiczne itp. Ale skoro tak mówisz to ok.
  15. Czy maluchy można rozdzielić? Miałabym tymczas dla jednego malucha, w Ostrowcu - jednak dziewczyna często wyjeżdża i brałaby malucha ze sobą - ale czy to dobry pomysł - mi się wydaje że tak bo kotek by nie miał później problemów z ewentualnymi wyjazdami - ale ja nie kotowa jestem. Zapytałam też koleżankę czy mogłaby coś w swoim zakresie opłacić czy jednak wszystko by musiała mieć zapewnione (żwirek, kuweta, jedzenie, wet itp).
  16. Hej Iwop - jeśli masz gotowy tekst i kilka zdjęć suni mogę porozgłaszać ją po Ostrowcu (inne zwierzęta też) - po weekendzie będę miała trochę czasu - jak coś odezwij się do mnie na PW. Pozdrawiam.
  17. Jeśli prosicie o rozliczenia a sprzedający sprawę olewa, zgłaszajcie do moderatorów. To są WASZE pieniądze - macie prawo wiedzieć jak zostały rozdysponowane. Co do rozliczania bazarku to podstawą jest udowodnienie że kasa wpłynęła na określony cel. Jeśli w bazarku nie było skarg że coś nie doszło itp a bazarki praktycznie są rozliczone to na te "potwierdzenia" odbioru się przymyka oko. Co nie zmienia faktu że obecnie czekam na rozwiązanie bazarku z przed kilku miesięcy - kupujący dalej fantów nie dostał.
  18. Jeśli kupujecie coś na bazarku - żądajcie rozliczeń!!! Macie do tego prawo, po co potem zachodzić w głowę czy Wasza nadpłata została przekazana na cel? Nie lepiej egzekwować swoje prawa? Potem właśnie rodzą się niedopowiedzenia, czy warto wpłacać "z górką" czy jednak tyle ile podane w temacie.
  19. [quote name='Iwop']Jeden z moich uczniów spacerując koło lasu (zresztą w poblizu mojego domu) usłyszał cichutkie maiuczenie. Pod krzakiem siedziały trzy maciupkie kotki. Ktos je wyrzucił na pewna śmierć - tam chodzi wiele psów i nie raz juz się zdarzyły kocie tragedie... Chłopak zadzonił do mnie domofonem i zanieślismy kitusie do kolezanki u której jest nasz tymczas (Bira z podpisu), bo u mnie to już kompletne zakocenie... U koleżanki wprawdzie gorzej - swoich 11 kotów... ale Ula ma ogródek i kicie mieszkaja w pomieszczeniu gospodarczym. Szukamy dla nich domu, albo domowego tymczasu... Są maleńkie... maciupeńkie.[/QUOTE] Koty obecnie są w domowym DT. Mają dwa tygodnie na znalezienie DS. Potem nie wiemy co z nimi zrobić, hotel? znowu komórka? Wczoraj zabrałyśmy je do weterynarza, musimy zrobić bazarki bo z kasą bardzo krucho. Maluchy mają ok 6 tygodni. Są dwa kocurki i kotka. Zostały odrobaczone, miały przycięte pazurki, zostały zważone i poddane ogólnemu przeglądowi. Mają też założone książeczki. Są zdrowe, wesołe, mają apetyt. W kuwecie nie stwierdzono robali. Wet nie stwierdził obecności pcheł, jednak w DT kilka pcheł zostało złapanych także jutro znowu do weta. [COLOR=Purple]Bazarki na kociaki:[/COLOR] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/193856-Wybierz-imi%C4%99-dla-kociaka-z-ostrowieckich-krzak%C3%B3w.-Do-6.10-godzina-20-00[/URL]. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/193964-Psie-i-kocie-torby-na-zakupy-dla-ostrowieckich-kociak%C3%B3w-do-10.10-godz.-20-00[/URL]. [B][COLOR=Red]***ROZLICZENIE*** Wpływy:[/COLOR] 15 zł - bazarek z wyborem imion Iv_ 25 zł - bazarek z wyborem imion tayga 20zł - nowa Pani Nemo-Białka. 100zł - nowa Pani Pixelka-Kubusia 20zł - bazarek z torbami 1,06zł - pokryte przez DT ;) [COLOR=Red]Wydatki:[/COLOR] 60 zł - weterynarz (przegląd, odrobaczenie, książeczki) 0zł - zrobione zakupy na DT ale kwotę poznam jutro (kuweta, żwirek, jedzenie,piłeczki) - zakupy te zasponsorowali właściciele sklepu - dziękujemy![/B] [B]69 zł - odpchlenie u weta[/B] [B]23,82 zł - zakupy rozpisane w poście #51[/B] [B]15,25 zł - zakupy rossmann (whiskasy mokre) 12,99 zł - żwirek hilton[/B] [COLOR=Magenta][B] [SIZE=4][COLOR=Red]Saldo - 0zł!!![/COLOR][/SIZE] [/B][/COLOR] Aktualne zdjęcia niedługo - będę wstawiała je chronologicznie, w najnowszych postach - tu podam numery postów w których zdjęcia można zobaczyć. Zdjęcia ze studia fotograficznego - posty #30 i #31 ;) [B]Kocurek1[/B] - Imiona nadane na bazarku : Pixel Kubuś - [B][COLOR=Red]MA DOM!!!![/COLOR][/B] Ur. pod koniec sierpnia. samiec dachowiec przecudny Ostrowiec Świętokrzyski za młody na kastracje brak szczepień Numer kontaktowy - 608339230 Największy z ekipy, bardzo lubi pieszczoty. Ma największy apetyt, zjada wszystko, suche równie chętnie. Toleruje psa w DT najlepiej ze wszystkich. [IMG]http://lh3.ggpht.com/_nAIG_4w-UH4/TKhCQEYaKHI/AAAAAAAABnE/32F0lrHKIB8/003.jpg[/IMG] [B]Kocurek2[/B] - Imiona nadane na bazarku : Nemo Białek [B][COLOR=Red]MA DOM!!!![/COLOR] [/B] Ur. pod koniec sierpnia. samiec dachowiec przecudny Ostrowiec Świętokrzyski za młody na kastracje brak szczepień Numer kontaktowy - 608339230 Kotek znaleziony najpóźniej z trójcy, był w najgorszym stanie, ale teraz jest już ok. Najgorzej znosi obecność psa, najbardziej strachliwy. Najmniejsza waga. [IMG]http://lh6.ggpht.com/_nAIG_4w-UH4/TKhCP9WyS6I/AAAAAAAABm8/ykqx1gUQywo/001.jpg[/IMG] [B]Kotka1[/B] - Imiona nadane na bazarku : Baya Kocia [B][COLOR=Red]MA DOM!!!![/COLOR][/B] Ur. pod koniec sierpnia. samica dachowiec przecudny Ostrowiec Świętokrzyski za młoda na sterylizacje brak szczepień Numer kontaktowy - 608339230 Kotka bardzo ciekawska, jedyna odkrywa tereny "na wysokościach". [IMG]http://lh3.ggpht.com/_nAIG_4w-UH4/TKhCQKLiALI/AAAAAAAABnA/a_4igsLlszo/002.jpg[/IMG] Przed telewizorem :loveu: [IMG]http://lh6.ggpht.com/_nAIG_4w-UH4/TKhCQN_1FyI/AAAAAAAABnI/q4S_Z4Gons0/004.jpg[/IMG]
  20. O i jeszcze jedna rozeta, tym razem z wklejką. [IMG]http://img40.imageshack.us/img40/766/weteran.jpg[/IMG]
  21. [IMG]http://lh4.ggpht.com/_nAIG_4w-UH4/TJTGv5AoW2I/AAAAAAAABh0/iLEgoJ7D8kI/021.jpg[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_nAIG_4w-UH4/TJTGv7viV2I/AAAAAAAABh4/-4FY_kYXoO0/022.jpg[/IMG] Bulwa wymięta ;) [IMG]http://lh4.ggpht.com/_nAIG_4w-UH4/TJTGwIUvjdI/AAAAAAAABh8/AYmsDLxD9FY/023.jpg[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_nAIG_4w-UH4/TJTGwrwGedI/AAAAAAAABiA/c0_zhluGlN8/024.jpg[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_nAIG_4w-UH4/TJTGxAYHAxI/AAAAAAAABiE/glTfUuVYU9k/025.jpg[/IMG]
  22. [IMG]http://lh6.ggpht.com/_nAIG_4w-UH4/TJTGI8iuswI/AAAAAAAABhg/lMmQqC6xo4g/016.jpg[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_nAIG_4w-UH4/TJTGJGLXybI/AAAAAAAABhk/g-_h0r4-Yw8/017.jpg[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_nAIG_4w-UH4/TJTGJFSvAII/AAAAAAAABho/mvrPnM9BFhM/018.jpg[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_nAIG_4w-UH4/TJTGJVNjQQI/AAAAAAAABhs/5c3xKyi0sWM/019.jpg[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_nAIG_4w-UH4/TJTGJrnvB2I/AAAAAAAABhw/DALL26XjgIY/020.jpg[/IMG]
  23. [IMG]http://lh5.ggpht.com/_nAIG_4w-UH4/TJTFn4xhGtI/AAAAAAAABhI/KL_lFcC5ytY/011.jpg[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_nAIG_4w-UH4/TJTFoNJvqgI/AAAAAAAABhM/sIA9SM7mLXU/012.jpg[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_nAIG_4w-UH4/TJTFoSZKfhI/AAAAAAAABhQ/e5yBzZX-QJQ/013.jpg[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_nAIG_4w-UH4/TJTFobt-SzI/AAAAAAAABhU/yGD_icrxLeQ/014.jpg[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_nAIG_4w-UH4/TJTFopta67I/AAAAAAAABhY/XLl3jQRfKWo/015.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...