-
Posts
11427 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Viris
-
[IMG]http://images34.fotosik.pl/265/39ea16cec667ae35.jpg[/IMG] [IMG]http://images31.fotosik.pl/265/919e96478a61898a.jpg[/IMG] [IMG]http://images33.fotosik.pl/265/68b1873069954606.jpg[/IMG] [IMG]http://images25.fotosik.pl/218/dd5cf6ad120087a3.jpg[/IMG] [IMG]http://images33.fotosik.pl/265/f561253c713645f7.jpg[/IMG]
-
[quote name='MEGNUM']Zdjęcia BIS szczeniat ktoś ma???? Baaaardzo proszę;)[/quote]Pisałam że mam wszystkie finały. Mam też trochę dogów przy ocenie. Tylko przez 4 godziny zrzucałam zdjęcia na kompa, a dzisiaj zacznę powoli wstawiać.. Pierwsze 50 zdjęć. [IMG]http://images30.fotosik.pl/220/91a00fa4dcb83aac.jpg[/IMG] [IMG]http://images23.fotosik.pl/219/08d34a42f9941cfa.jpg[/IMG] [IMG]http://images26.fotosik.pl/220/4775c6189ac8f4ad.jpg[/IMG] [IMG]http://images31.fotosik.pl/265/c1b25fa00380bdc8.jpg[/IMG] [IMG]http://images23.fotosik.pl/219/30757e59fa67cdf8.jpg[/IMG]
-
Suka Klasa młodzieży - Heinaaron Provolonte, biało cytrynowe, 16.03.2007
-
No chinulki mają to spojrzenie :loveu:
-
[quote name='Codik&Toffik']Ktoś zna wyniki [B][SIZE=4][COLOR=red]BOG IX[/COLOR][/SIZE][/B] ???[/quote] 1. cavalier 2 shih tzu 3 mops
-
Czasowa nie jestem, więc kursu rysunkowego nie zrobię. Ale ogólnie trochę wstążki, igła z nitką i do dzieła :cool3::cool3::cool3: Jak się uporam ze zdjęciami z Radomia to mogę trochę wytłumaczyć.
-
Gonia - Gratulacje!!! Bog 7 - Seter Irlandzki (1 - nie wiem czy to nie Dollar ) Bracco Italiano (2) wyżeł wajmarski krótkowłosy (3)
-
Ja też się cieszę że poznałam tyle dogomaniaków. To pierwsza taka wystawa, zwykle byłam za bardzo zaaferowana zdjęciami. Dożynkę mam - będę wstawiać najpierw na dogo. A potem rozsyłać mailami. Więc jak już skończę to trzeba się upominać. Dalej zgrywam foty na dysk...:razz: ( tylko 4 gb... )
-
Kurde, szkoda że zapomniałam. Pokazałabym Ci dzisiaj na wystawie jedno takie "dwudniowe". [IMG]http://img115.imageshack.us/img115/7136/mesikrozetayg3.jpg[/IMG] Na zdjęciu - Mexx ze Skrzatlandu ( Zw. Klubu i BOB na Klubowej 9gr Opole 2008 ), rozeta - za te tytuły i Viris :evil_lol:
-
[quote name='Nacia_i_Fluffy']Viris, cudne!!! Gdzie takie można kupić? :)[/quote]Oby nigdzie.... Mam nadzieję że wystawcy którzy je wygrywają nie opychają ich na targu :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Rozetki kupuje się w pasmanteriach, sklepach papierniczych itp. Tylko że w kawałkach:cool1:
-
Ja mam zdjęcia z finałów MP. Niestety na eliminacje nie dałam rady, bo jeszcze było sędziowanie na które czekałam.
-
Frytela - a odebrałaś pucharek za BOBa na ringu głównym? Bo nie widziałam :>
-
No dobra, kawę piję i zrzucam toto na dysk. Zobaczymy co będzie;)
-
Ej postaram się, ale nogi mi w tyłek wlazły ( dopiero wróciłam ), a na stacji benzynowej się na mnie dziwnie gapili.... Potem zerknęłam w lusterko - jestem czerwona jak rak, mimo że słońca było bardzo niewiele. Mam jakieś 2000 zdjęć. Finały wszystkie. BIS - 1.Seter irlandzki, 2.ON, 3. Jamnik długowłosy standard( tu mały znak zapytania bo się na jamnikach nie znam ).
-
Kurde, nie wiem czemu nie zapytałam wcześniej. Będę jechać na wystawę od strony Iłży i Skaryszewa. Znam Radom jedynie z przejazdu z tej strony do Warszawy. Czy to gdzieś w miarę "po drodze" na stolice?:eviltong: Zerknęłam na mapę na necie, ale chyba kupię papierową w razie czego i wyjadę godzinę wcześniej :P
-
Ze strony oddziału : [QUOTE][B]UWAGA [/B] [COLOR=#000000]W związku z tym, że nie wszyscy otrzymali rozesłane w ubiegłym tygodniu potwierdzenia udziału w wystawie informujemy, że osoby, które znalazły się na [URL="http://www.zkwp.radom.pl/formularz/lista.html"]liście[/URL] przyjętych psów na wystawę odbierają swoje dokumenty wystawowe (numer startowy, katalog, dyplom za udział w wystawie) w sekretariacie na terenie wystawy. Dokumenty te wydajemy od [B]godziny 8.00[/B]. Sedziowanie w ringach zaczyna się o [B]godz 10.00[/B][/COLOR] [/QUOTE] Link do listy - ostatecznej wersji : [URL]http://www.zkwp.radom.pl/formularz/lista.html[/URL]
-
W sumie powinni takie rzeczy załatwiać skoro ludzie ustawiają się pod sędziego, przecież nie chciałaś zwrotu kasy i nie zrezygnowałaś z wystawy.. Mała zmiana "kosmetyczna" która Tobie wiele daje;) Czyli co? udało się?:lol:
-
gonpak nie mogę się doczekać. Postaram się urwać na sekundę na Wasz ring na 10. A później musisz mnie łapać na buldożkach. Shih tzu - też jeśli mnie pogoda nie przegoni z Radomia - to popstrykam :) A wolnego będę miała sporo ( zakładając brak opadów ), na wystawę jadę tylko robić zdjęcia, nawet chyba bez towarzystwa żadnego. Więc spotkania, pogaduchy i sesje mile widziane - do granic wieczorowej pory i końca objętości kart pamięci :P
-
O 10 będzie ciężko chyba że pofrunę na chwilę. Bo będę siedziała na buldożkach które też ruszają na początku. Ogólnie jestem za sesyjką :loveu:
-
[quote name='Cavisia'] Viris,a cavalierki dałoby się obfocić?[/quote]U mnie dziś nie pada w końcu, a tak kilka dni non stop... więc nadzieja jest, bo blisko do Radomia. Co do zdjęć powinno się udać bo są po buldożkach - chyba że będzie lało to wtedy nie będę siedziała pewnie za długo na wystawie.
-
Bardzo mi to odpowiada, tylko żeby pogoda była.
-
Zaplułam monitor:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Guciek - może przed wystawą pracują wcześniej ;p
-
Oooo super że całe ozdóbki w jednym miejscu. To pewna informacja?
-
Powinna być taka możliwość skoro zmienili sędziego. Trzymam kciuki.