Jump to content
Dogomania

Viris

Moderators
  • Posts

    11427
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Viris

  1. [IMG]http://images34.fotosik.pl/265/39ea16cec667ae35.jpg[/IMG] [IMG]http://images31.fotosik.pl/265/919e96478a61898a.jpg[/IMG] [IMG]http://images33.fotosik.pl/265/68b1873069954606.jpg[/IMG] [IMG]http://images25.fotosik.pl/218/dd5cf6ad120087a3.jpg[/IMG] [IMG]http://images33.fotosik.pl/265/f561253c713645f7.jpg[/IMG]
  2. [quote name='MEGNUM']Zdjęcia BIS szczeniat ktoś ma???? Baaaardzo proszę;)[/quote]Pisałam że mam wszystkie finały. Mam też trochę dogów przy ocenie. Tylko przez 4 godziny zrzucałam zdjęcia na kompa, a dzisiaj zacznę powoli wstawiać.. Pierwsze 50 zdjęć. [IMG]http://images30.fotosik.pl/220/91a00fa4dcb83aac.jpg[/IMG] [IMG]http://images23.fotosik.pl/219/08d34a42f9941cfa.jpg[/IMG] [IMG]http://images26.fotosik.pl/220/4775c6189ac8f4ad.jpg[/IMG] [IMG]http://images31.fotosik.pl/265/c1b25fa00380bdc8.jpg[/IMG] [IMG]http://images23.fotosik.pl/219/30757e59fa67cdf8.jpg[/IMG]
  3. Suka Klasa młodzieży - Heinaaron Provolonte, biało cytrynowe, 16.03.2007
  4. No chinulki mają to spojrzenie :loveu:
  5. [quote name='Codik&Toffik']Ktoś zna wyniki [B][SIZE=4][COLOR=red]BOG IX[/COLOR][/SIZE][/B] ???[/quote] 1. cavalier 2 shih tzu 3 mops
  6. Viris

    Jaka nagroda?

    Czasowa nie jestem, więc kursu rysunkowego nie zrobię. Ale ogólnie trochę wstążki, igła z nitką i do dzieła :cool3::cool3::cool3: Jak się uporam ze zdjęciami z Radomia to mogę trochę wytłumaczyć.
  7. Gonia - Gratulacje!!! Bog 7 - Seter Irlandzki (1 - nie wiem czy to nie Dollar ) Bracco Italiano (2) wyżeł wajmarski krótkowłosy (3)
  8. Ja też się cieszę że poznałam tyle dogomaniaków. To pierwsza taka wystawa, zwykle byłam za bardzo zaaferowana zdjęciami. Dożynkę mam - będę wstawiać najpierw na dogo. A potem rozsyłać mailami. Więc jak już skończę to trzeba się upominać. Dalej zgrywam foty na dysk...:razz: ( tylko 4 gb... )
  9. Viris

    Jaka nagroda?

    Kurde, szkoda że zapomniałam. Pokazałabym Ci dzisiaj na wystawie jedno takie "dwudniowe". [IMG]http://img115.imageshack.us/img115/7136/mesikrozetayg3.jpg[/IMG] Na zdjęciu - Mexx ze Skrzatlandu ( Zw. Klubu i BOB na Klubowej 9gr Opole 2008 ), rozeta - za te tytuły i Viris :evil_lol:
  10. Viris

    Jaka nagroda?

    [quote name='Nacia_i_Fluffy']Viris, cudne!!! Gdzie takie można kupić? :)[/quote]Oby nigdzie.... Mam nadzieję że wystawcy którzy je wygrywają nie opychają ich na targu :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Rozetki kupuje się w pasmanteriach, sklepach papierniczych itp. Tylko że w kawałkach:cool1:
  11. Ja mam zdjęcia z finałów MP. Niestety na eliminacje nie dałam rady, bo jeszcze było sędziowanie na które czekałam.
  12. Frytela - a odebrałaś pucharek za BOBa na ringu głównym? Bo nie widziałam :>
  13. No dobra, kawę piję i zrzucam toto na dysk. Zobaczymy co będzie;)
  14. Ej postaram się, ale nogi mi w tyłek wlazły ( dopiero wróciłam ), a na stacji benzynowej się na mnie dziwnie gapili.... Potem zerknęłam w lusterko - jestem czerwona jak rak, mimo że słońca było bardzo niewiele. Mam jakieś 2000 zdjęć. Finały wszystkie. BIS - 1.Seter irlandzki, 2.ON, 3. Jamnik długowłosy standard( tu mały znak zapytania bo się na jamnikach nie znam ).
  15. Kurde, nie wiem czemu nie zapytałam wcześniej. Będę jechać na wystawę od strony Iłży i Skaryszewa. Znam Radom jedynie z przejazdu z tej strony do Warszawy. Czy to gdzieś w miarę "po drodze" na stolice?:eviltong: Zerknęłam na mapę na necie, ale chyba kupię papierową w razie czego i wyjadę godzinę wcześniej :P
  16. Ze strony oddziału : [QUOTE][B]UWAGA [/B] [COLOR=#000000]W związku z tym, że nie wszyscy otrzymali rozesłane w ubiegłym tygodniu potwierdzenia udziału w wystawie informujemy, że osoby, które znalazły się na [URL="http://www.zkwp.radom.pl/formularz/lista.html"]liście[/URL] przyjętych psów na wystawę odbierają swoje dokumenty wystawowe (numer startowy, katalog, dyplom za udział w wystawie) w sekretariacie na terenie wystawy. Dokumenty te wydajemy od [B]godziny 8.00[/B]. Sedziowanie w ringach zaczyna się o [B]godz 10.00[/B][/COLOR] [/QUOTE] Link do listy - ostatecznej wersji : [URL]http://www.zkwp.radom.pl/formularz/lista.html[/URL]
  17. W sumie powinni takie rzeczy załatwiać skoro ludzie ustawiają się pod sędziego, przecież nie chciałaś zwrotu kasy i nie zrezygnowałaś z wystawy.. Mała zmiana "kosmetyczna" która Tobie wiele daje;) Czyli co? udało się?:lol:
  18. gonpak nie mogę się doczekać. Postaram się urwać na sekundę na Wasz ring na 10. A później musisz mnie łapać na buldożkach. Shih tzu - też jeśli mnie pogoda nie przegoni z Radomia - to popstrykam :) A wolnego będę miała sporo ( zakładając brak opadów ), na wystawę jadę tylko robić zdjęcia, nawet chyba bez towarzystwa żadnego. Więc spotkania, pogaduchy i sesje mile widziane - do granic wieczorowej pory i końca objętości kart pamięci :P
  19. O 10 będzie ciężko chyba że pofrunę na chwilę. Bo będę siedziała na buldożkach które też ruszają na początku. Ogólnie jestem za sesyjką :loveu:
  20. [quote name='Cavisia'] Viris,a cavalierki dałoby się obfocić?[/quote]U mnie dziś nie pada w końcu, a tak kilka dni non stop... więc nadzieja jest, bo blisko do Radomia. Co do zdjęć powinno się udać bo są po buldożkach - chyba że będzie lało to wtedy nie będę siedziała pewnie za długo na wystawie.
  21. Bardzo mi to odpowiada, tylko żeby pogoda była.
  22. Zaplułam monitor:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  23. Guciek - może przed wystawą pracują wcześniej ;p
  24. Oooo super że całe ozdóbki w jednym miejscu. To pewna informacja?
  25. Powinna być taka możliwość skoro zmienili sędziego. Trzymam kciuki.
×
×
  • Create New...