[quote name='sylrwia']Płacisz kiedy chcesz, ale najlepiej w pierwszym terminie zawsze jest taniej. A wpisujesz swoje imie i nazwisko, adres, imie i przydomek psa i rase psa, ja dopisuje jeszcze ze wystawa dn. takiego i takiego[/quote] oj to wszystko to sie w krateczkach przelewu raczej nie zmiesci ;)
ja pisałam zawsze imie, nazwisko i psa (rod imie z przydomkiem)...