[quote name='orsini'][quote name='GUCIA']Boicie się odpisać????
Ja jade zabieram aspiryne,nie mogła bym nie być na takiej imprezie!!!!!!! :oops: :D :D :D[/quote]
eee Gucia...o czym piszesz, bo nie zalapalam:))))o przyszlorocznej swiatowce????czy teraz Rumunii??? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]
nie przeczytałaś wszystkiego!!!!!!
oPOLSKIEJ ŚWIATOWEJ!!!!
JEDZIESZ???????????
GRATULACJE DLA ZWYCIĘZCÓW!!! :D :D :D