[quote name='Ka-Vanga'][quote name='GUCIA']Ka-vanga będziecie na grudniowej?????[/quote]
Kurcze wlasnie ni wiem co zrobic, bardzo chcialam byc, ale musze wyrwac Bandziora do zera, bo byla rwana jak miala 3,5 miecha i nalezaloby cos z ta sierscia zrobic, haha a ciagle sa wystawy i nie ma kiedy, hahaha. A czemu pytasz????????????[/quote]
bo będzie z kim pogadać i może pcheł nazbieram do tego czasu :D :D :D :D
no i te zdjęcia :cry: :cry: :cry: i