[quote name='Ka-Vanga'][quote name='GUCIA']Sorki ale na czarnych gdzieś mnie wcieło :cry: :cry: :cry:[/quote]
Buuuuuuuu no wlasnie, haha ale przypomnialo mi sie jak siedzialysmy i gadalysmy i tu nagle telefon dzwoni, a Gucia mowi, ze komus dzwoni, haha i tak sobie dzwoni i dzwoni, a tu sie nagle okazuje, ze to telefon Guci :wink: :lol: .[/quote]
HAHAAHAHHAHAHA :D :D
PSIUNY MASZ FAJOWE !!!!!!
A który to pcheł mi szukał????