[quote name='Jośka']Ja też pracuję, ale nie od świtu.
Gonia i Orsini to kilka min. po 7 tu już są, ale to fajnie przynajmniej jest z kim pogadać. :P
Niewiem czy któraś z was widziała jaki jest dzisiaj dzień [size=6][color=red](13)[/color][/size]
Mam nadzieje że wszysko będzie dziś ok.
Ja wprawdzie nie jestem przesądna, ale już dwa razy w pracy padły nam komputery 13-go, i najgorsze że w tym jeden raz załapał się mój laptop,
poprostu katastrofa miałam problem z odzyskaniem cennych danych.
Dziś jestem jednak dobrej myśli. :lol:[/quote]Kobieto,musiałaś przypominać datę?!Teraz to już tylko przespać dzień!Mój komputer też dzisiaj ma dziwną padaczkę,wywala mnie z przeglądarki jak zmieniam stronę.Ale przecież [b]13-ty!!![/b]