Taaaaaaaa,szczególnie,że takie opinie wyrażają psie "autorytety" :evil: Na tym egzaminie były ON-ki,Rotki,Dobermany,a ta mała im dowaliła z wdziękiem i stoickim spokojem! :D Niesamowity to był widok :o Do dzisiaj ją pamiętam,wpatrzona w pancia,spokojna,gotowa zrobić wszystko!Cudna sunia :D