Natalio moze to spowodowac wade zgryzu i utrudniac spozywanie pokarmu,ja bym jak najszybciej udala sie do psiego stomatologa w warszawce tacy sa,slyszalam ,ze jest jakis swietny w Krakowie,co prawda nigdy bym sie nie zgodzila na zalozenie psu aparatu-dazylabym do zapewnienia konfortu pupilowi,byc moze te kly trzeba bedzie usunac skoro wyzynaja sie na plasko