Kingula, y jak narazie mamy same championy i 2 intery, tak że nie bardzo mamy z kim jeżdzić, Niedługo nasza najmłodsza latorośl będzie startować w młodzieży. Na pewno Warszawa - szczenię i seniory, potem PoznaN i 2 Legionowa. Może jeszcze Zabrze, lub Bytom. Ucieszyliśmy się z sąsiadów dogomaniaków