O tak, ja te dobre stale balsamuję i miewam piękne sny. Ale w każdym wieku są uroki życia, tylko trzeba umeć je dostrzegać. Chyba się już tego nauczyłam.
A co na to wszystko twój mąż, bo mój mi wymyśla od nałogowców i boję się,że mnie w końcu wymelduje, tymbardziej, że od tego komputera mam oczy jak królik i worki pod oczami, a paznokcie połamane przez klawiturę. Istny horror
Aniołku kochany nie obraż się . Noc się zbliżą, my tu o sex-e , a ty o zdjęciach. Jak Ela teraz zacznie to do rana nie skonczy, a co jej biedni emeryci powiezą, jak pancia będzie zaspana i zła?
Chyba Elu odwrotnie. w mlodym wieku wszystkiego jest w bród, a dopiero w podeszłym marzy się o młodym ciałku, a nie o aspirynie - lekow ma się i tak zadużo
Ela błagam zostaw już te fotki i pogadaj z nami. Wpadłaś chyba w jakiś trans . A ja jestem ciekawa twojej opinii o Dolly - siostrze Draki i o tym piesku i nie mogę się doczekać kiedy przestaniesz pstrykać
Zastanawialam się gdzie cię wywiało, a ty pracowałaś nad przepięknym Bananem - brawo udało ię. A jak Ci siępodoba siostra Draki i ten piesek z Choszczna, to chyba jest syn Gargamela, albo jego brata. Prawda że ładny i podobno jest mały waży tylko 13 kg
A może by tak zdjęcie banana, a moe Minimolos ma zdjęcie Matiego, bo ja dostałam je od Agaty na maila, ale przerzucilam na dysk i już go stamtąd nie wyjmę. Chyba że mój syn przyjedzie i mi ppomoże