[URL=http://img417.imageshack.us/my.php?image=regilioani21jq.gif][img]http://img417.imageshack.us/img417/3618/regilioani21jq.th.gif[/img][/URL]To jest Regilio de l'Amabilite - ojciec Kubusia Draczyn. Trzeba kliknąć na zdjęcie to będzie się poruszał
[quote name='Draczyn']http://img427.imageshack.us/img427/2180/hpim10339xe.th.jpg
A to nasza 11letnia sharpejka[/quote]Agama, a czy uważasz, że jej czegoś brakuje???????????????????????????????
[B][COLOR="Red"]
Nie kopiujemy zdjęć tylko wstawiamy linki.[/COLOR][/B] PKt 10 regulaminu :
[url]http://www.dogomania.pl/forum/announcement.php?f=36[/url]
[URL=http://img427.imageshack.us/my.php?image=hpim10339xe.jpg][img]http://img427.imageshack.us/img427/2180/hpim10339xe.th.jpg[/img][/URL]A to nasza 11letnia sharpejka
[quote name='Agama']Ach sliczne Sloneczko :D a jaka blyszczaca :D :D :D :D :D :D :D Caluski w noseczek od cioci gosi[/quote]Niewiele jej zostało z dawnej urody, ale ton nic dziwnego - starsza pani ma już 11 lat
Jeszcze o jedno chciałam spytać. Jak zrobić, aby było po kilka zdjęć na jednym poście, bo to mi nie wychodzi. Chciałabym też wiedzieć, jak się robi , aby piać dużymi kolorowymi literami
[URL=http://img486.imageshack.us/my.php?image=hpim08979sr.jpg][img]http://img486.imageshack.us/img486/2724/hpim08979sr.th.jpg[/img][/URL]A to jest moja staruszka shar-pejka
[quote name='anutka']Draczyn, musisz odczekać kilka minut i coś się pojawi. Po prostu ładowanie na serwer troche trwa :)[/quote]Teraz mi si pojawiło, ale zobacz na zlocie, co z tego wyszło